Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

9 серпня 2020 р. 11:01

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 8 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

8

2

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

3

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

7

4

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

7

5

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

7

1

6

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

6

2

7

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

8

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

5

9

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

5

10

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

5

11

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

5

12

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

4

13

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

14

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

3

15

Михайло Кука

«Нива» Городниця

3

16

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

3

17

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

18

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

19

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

2

20

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

21

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

2

22

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

2

23

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

2

24

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

25

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

2

26

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

27

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

28

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

2

1

29

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

1

30

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

1

31

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

32

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

1

33

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

34

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

35

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

36

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

37

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

1

38

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

39

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

1

40

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

1

41

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

1

42

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

43

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

44

Олег Критюк

«Віго-Острів»

1

45

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

46

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

1

47

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

1

48

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

1

49

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

50

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

1

51

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

52

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

53

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

1

54

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

55

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

1

56

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

57

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

58

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

59

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

60

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

61

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

1

62

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

1

63

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

64

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

65

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

1

66

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

67

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

1

68

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

69

Андрій Пілецький

ФК «Мельниця»

1

1

70

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

1

1

71

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

1

1

72

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

73

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

74

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

75

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось