Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

4 липня 2020 р. 22:49

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 4 липня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

2

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

3

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

4

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

3

5

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

3

6

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

2

7

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

8

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

9

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

10

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

2

2

11

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

12

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

13

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

14

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

1

15

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

1

16

Степан Рижук

«Колос» Бучач

1

17

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

18

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

19

Євген Гурін

ФК «Козова»

1

20

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

1

21

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

22

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

23

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

24

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

3

2

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

2

4

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

5

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

6

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

1

7

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

8

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

9

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

10

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

11

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

12

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

1

13

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

14

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

1

15

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

1

16

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

17

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

18

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

1

19

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

20

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

1

21

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

22

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

23

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

1

24

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

3

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

-

3

4

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

-

3

5

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

3

-

3

6

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

2

1

3

7

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

1

3

8

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

9

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

3

3

10

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

11

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

-

2

12

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

-

2

13

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

2

-

2

14

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

15

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

16

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

17

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

18

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

2

19

Степан Рижук

«Колос» Бучач

1

-

1

20

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

-

1

21

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

1

-

1

22

Євген Гурін

ФК «Козова»

1

-

1

23

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

1

-

1

24

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

-

1

25

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

-

1

26

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

-

1

27

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

-

1

28

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

1

29

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

1

1

30

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

31

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

32

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

33

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

1

34

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

1

1

35

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

36

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

1

1

37

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

1

38

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

1

1

39

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

1

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Нива" Теребовля 17 35
"Медобори" Зелене 17 35
"Рідна Борщівщина... 17 31
"Поділля" Васильк... 17 25
"Збруч-Агробізнес... 17 24
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 17 14
ФК "Нараїв" 17 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 17 9
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 14 37
ФК «Вишнівець» 14 24
ФК «Трибухівці» 14 21
ФК «Мельниця» Мел... 14 19
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 14 27
«Нічлава» Копичинці 14 24
«Збруч» Гусятинсь... 14 23
«Колос» Зборів 14 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось