СПАРИНГИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ КОМАНД 2020 РОКУ
Дата |
Команди |
Рахунок |
Голи |
8 лютого |
«Агрон» В. Гаї – «Датський текстиль» (Сокаль) |
3:0 |
Тарас Гром’як-2, Назар Процик |
16 лютого |
«Вся Україна - Колос» Бучач – ФК «Городенка» |
4:0 |
Василь Гладчук-2, Віктор Слободян, Роман Жидонік |
16 лютого |
«Агрон» В. Гаї – ФК "Щирець" |
10:0 |
Назар Процик-4, Дмитро Коник-3, Валентин Білик, Юрій Соколовський, Олександр Павлусь |
23 лютого |
«Вся Україна - Колос» Бучач – «Поділля» Васильківці |
5:2 |
Владислав Сороцький-3, Андрій Кульчицький-2 – Віктор Ковальчук, Віталій Тригуба |
23 лютого |
«Дністер» Заліщики – ФК «Рашків» (Городенківський р-н) |
2:3 |
Микола Ландяк-2 |
23 лютого |
ФК «Львів» (U-17) – «Агрон» В. Гаї |
4:4 |
Тарас Гром’як-2, Юрій Соколовський, Назар Процик |
1 березня |
«Дністер» Заліщики – «Поділля» Васильківці |
3:1 |
Владислав Токарчук, Микола Ландяк, Дмитро Імангулов – Іван Цимбалістий |
1 березня |
УСК «Довбуш» Чернівці – «Вся Україна - Колос» Бучач |
4:1 |
гравець на перегляді |
1 березня |
ФК «Миколаїв-2» – «Агрон» В. Гаї |
2:2 |
Юрій Соколовський-2 |
5 березня |
ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Нива» Підгайці |
6:2 |
Роман Голодрига-2, Андрій Засєдко, Андрій Шевчук, Іван Федчишин, Віталій Тригуба – Іван Шкварло, Володимир Подлецький |
7 березня | "Зоря" (Хоростків) – "Поділля" Васильківці | ||
8 березня |
«Хатки» Бережани – ФК «Куропатники» |
|
|
9 березня |
«Серет» (Тернопіль) – «Нива» Підгайці |
|
|
9 березня |
ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Лісма» (Шляхтинці) |
|
|
9 березня |
«Хатки» Бережани – ФК «Трибухівці» |
|
|
11 березня |
ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ |
|
|
Турнірна таблиця зимовио-весняних спарингів обласних команд
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
«Агрон» В. Гаї |
4 |
2 |
2 |
0 |
19:6 |
8 |
2 |
«Вся Україна - Колос» Бучач |
3 |
2 |
0 |
1 |
10:6 |
6 |
3 |
ФК «Тернопіль-ТНПУ» |
1 |
1 |
0 |
0 |
6:2 |
3 |
4 |
«Дністер» Заліщики |
2 |
1 |
0 |
1 |
5:4 |
3 |
5 |
«Нива» Підгайці |
1 |
0 |
0 |
1 |
2:6 |
0 |
6 |
«Поділля» Васильківці |
2 |
0 |
0 |
2 |
3:8 |
0 |
Кращі бомбардири
Назар Процик («Агрон» В. Гаї) – 6
Тарас Гром’як («Агрон» В. Гаї) – 4
Юрій Соколовський («Агрон» В. Гаї) – 4
Дмитро Коник («Агрон» В. Гаї) – 3
Владислав Сороцький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 3
Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 3
Андрій Кульчицький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2
Василь Гладчук («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2
Роман Голодрига (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 2
Віталій Тригуба (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/»Поділля») - 2
Віктор Слободян («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1
Роман Жидонік («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1
Віктор Ковальчук («Поділля» Васильківці) – 1
Валентин Білик («Агрон» В. Гаї) – 1
Олександр Павлусь («Агрон» В. Гаї) – 1
Андрій Засєдко (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1
Андрій Шевчук (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1
Іван Федчишин (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1
Іван Шкварло («Нива» Підгайці) – 1
Володимир Подлецький («Нива» Підгайці) – 1
Владислав Токарчук («Дністер» Заліщики) – 1
Дмитро Імангулов («Дністер» Заліщики) – 1
Іван Цимбалістий («Поділля» Васильківці) – 1
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось