Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 8 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

21 грудня 2019 р. 16:13

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після семи з дев’яти зіграних поєдинків восьмого туру.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 13:2 (4:1)

Голи: Євген Щербатюк, 4, 26, 40, 40, Андрій Завадович, 11, 24, 26, Дмитро Марценюк, 14, Руслан Хабаров, 17, 30, Олег Комаровський, 28, 36, Арсен Доленга, 33 – Максим Шадюк, 5, 40.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Гаї Шевченківські» – 5:3 (0:1)

Голи: Максим Борисевич, 32, 33, 35, 37, 40 – Роман Лясота, 7, 36, 38.

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Калина» (Тернопіль) – 8:2 (3:2)

Голи: Микола Піх, 12, Олександр Сіянчук, 14, Володимир Пунька, 23, 30, 40, Ярослав Мричко, 33, Петро Яцунда, 36, 39 – Сергій Березівський, 16, Владислав Столяр, 17.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Стрипа» (Купчинці) – 7:2 (3:0)

Голи: Андрій Вадовський, 3, 4, 34, 40, Дмитро Онищук, 14, Степан Римар, 2, Михайло Маркович, 34 (а/г)  – Михайло Маркович, 28, 37.

***

ФК «Заруддя» – «Терен» (Тернопіль) – 4:6 (0:3)

Голи: Олег Онишкевич, 22, 26, Іван Бабуняк, 27, Богдан Лещук, 38 – Сергій Гуцайлюк, 2, Боббі Хенлон, 17, 21, 37, Сергій Максимюк, 19, Олег Двулят, 24.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Ветеран Плюс»(Байківецька ОТГ) – 3:3 (1:1)

Голи: Василь Дорош, 6, Ігор Журик, 24, Андрій Ніков, 40 – Олександр Пиж, 2, Андрій Уніят, 39, 40.

***

«Меліоратор» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 3:2 (1:0)

Голи: Григорій Паскевич, 17, Віталій Гончар, 39, Ярослав Довгий, 40 – Богдан Дзюла, 25, Володимир Онуфреїв, 28.

***

Ще два матчі 8-го туру в другій футзальній лізі відбудуться завтра, 23 грудня (неділя).

11-20 «Вікторія 92» (Вікторівка) – «Інваспорт» (Тернопіль)

12-10 «LARGO» (Тернопіль) – «SEBN, UA» (Тернопіль)

***

Турнірна таблиця після 8-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

8

8

0

0

69 - 17

24

2

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

8

6

1

1

37 - 12

19

3

«Лісма» Шляхтинці

8

6

0

2

35 - 36

18

4

«Вікторія 92» Вікторівка

7

5

1

1

36 - 21

16

5

«Добрий Самарянин» Тернопіль

8

5

1

2

30 - 24

16

6

«Метрікс» Тернопіль

8

5

0

3

34 - 26

15

7

«Інваспорт» Тернопіль

7

4

0

3

44 - 37

12

8

«Стрипа» Купчинці

8

4

0

4

27 - 31

12

9

SEBN, UA Тернопіль

7

4

0

3

26 - 31

12

10

«Панорама-1» Млинівці

8

3

2

3

28 - 27

11

11

«Меліоратор» Тернопіль

8

3

1

4

31 - 40

10

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

8

2

3

3

17 - 22

9

13

«Калина» Тернопіль

8

3

0

5

29 - 37

9

14

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

8

2

0

6

22 - 32

6

15

ФК «Гаї Шевченківські»

8

1

1

6

23 - 37

4

16

«Терен» Тернопіль

8

1

1

6

17 - 33

4

17

«Файне місто» Тернопіль

8

1

1

6

28 - 48

4

18

«Largo» Тернопіль

7

1

0

6

17 - 39

3

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 22

Іван Кілик («Інваспорт») – 15

Максим Борисевич («Лісма») – 15

Максим Шадюк («Файне місто») – 14

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 12

Юрій Сорочан («Стрипа») – 12

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 12

Володимир Пунька («Метрікс») – 11

Василь Дорош («Панорама-1») – 10

Павло Бутрин («Лісма») – 9

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 9 

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 9

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 9

Максим Маланчук («Калина») – 8

Василь Савор («Меліоратор») – 8  

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 8

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Петро Яцунда («Метрікс») – 8

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 7

Мирон Танчик («Інваспорт») – 7  

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Андрій Ніков («Панорама-1») – 7

Андрій Завадович («Саюз») – 7

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 7+1а/г

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Владислав Сороцький («Саюз») – 6

Арсен Доленга («Саюз») – 6

Дмитро Марценюк («Саюз») – 6

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 6

Віталій Гончар («Меліоратор») – 6

Владислав Столяр («Калина») – 6

Сергій Березівський  («Калина») - 6

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 6

Сергій Комар («Панорама-1») – 5

Андрій Малярський («Лісма») – 5

Денис Авраменко («Largo») – 5

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 5

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») –5

Олег Двуліт («Терен») – 5

Григорій Паскевич («Меліоратор») - 5

Сергій Дорош («Largo») – 4

Іван Капеняк («Largo») – 4

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 4

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Йосип Репела («Вікторія 92») – 4 

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 4

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 4

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Ігор Журик («Панорама-1») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Іван Курдупель («Стрипа») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Ігор Сливка («Саюз») – 3

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Сергій Федорків («Файне місто») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Олег Солонинка («Файне місто») – 3

Володимир Крамар («Метрікс») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 3 

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 3

Боббі Хенлон («Терен») – 3

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Олег Агрес («Лісма») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Михайло Маркович («Стрипа») – 2+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 2+1 а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Петро Козак («Largo») – 1 

Назар Головатюк («Largo») – 1 

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан БадлоІнваспорт») – 1

Роман Левицький («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 1

Олег Лис («Меліоратор») – 1

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 1

Микола Піх («Метрікс») – 1

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 1

 Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось