Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 21.09.2019 р.)

21 вересня 2019 р. 10:01

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів 3-го туру фінального етапу.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

11

2

3

Процик Назар

«Агрон»

9

4

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

6

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

7

Гром’як Тарас

«Нива»

5

-

8

Червонецький Тарас

«Агрон»

5

9

Заставецький Юрій

«Агронива»

5

2

10

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

11

Різник Андрій

«Агронива»

4

12

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

13

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

4

-

14

Білик Валентин

«Агрон»

4

15

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

4

-

16

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

4

17

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

1

18

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

19

Никеруй Олег

«Нива»

3

-

20

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

-

21

Шелія Немо

«Агронива»

3

22

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

23

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

24

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

25

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

26

Дурай Тарас

«Агронива»

2

27

Гайковий Володимир

«Агронива»/«Збруч»

2

28

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

29

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

30

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

31

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

-

32

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

33

Ковалевський Ян

«Агрон»

2

-

34

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

35

Масікевич Віктор

«Нива»

2

36

Романчук Іван

«Нива»

2

2

37

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

38

Салія Георгі

«Агронива»

1

39

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

40

Бурко Віталій

«Агронива»

1

41

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

42

Корецький Євген

«Кристал»

1

43

Гнат Іван

«Кристал»

1

44

Пиняк Олег

«Кристал»

1

45

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

46

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

47

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

48

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

49

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

50

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

51

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

52

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

53

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

54

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

55

Когут Микола

«Агрон»

1

-

56

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

57

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

58

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

59

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

60

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

61

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

62

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

63

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

64

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

65

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

66

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

67

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

68

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

69

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

70

Субота Віталій

«Нива»

1

-

71

Баранець Григорій

«Нива»

1

-

72

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

73

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

74

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

10

2

Процик Назар

«Агрон»

6

3

Шелія Немо

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Швець Ігор

ФК «Бережани»

5

6

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

7

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

8

Коник Дмитро

«Агрон»

3

9

Луцик Руслан

«Агрон»

3

10

Бурко Віталій

«Агронива»

3

11

Дурай Тарас

«Агронива»

3

12

Іваськів Віталій

«Агронива»

3

13

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

3

14

Клаутон Сантос

«Кристал»

3

15

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

16

Слоневський Богдан

«Нива»

2

17

Вонс Ігор

«Агрон»

2

18

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

2

19

Воронін Роман

«Кристал»

2

20

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

21

Масікевич Віктор

«Нива»

2

22

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

23

Різник Андрій

«Агронива»

2

24

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

25

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

26

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

27

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

28

Білик Валентин

«Агрон»

2

29

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

2

30

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

31

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

32

Патрик Руслан

«Кристал»

1

33

Мельник Сергій

«Кристал»

1

34

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

35

Барбоза

«Кристал»

1

36

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

38

Чиряк Ростислав

«Збруч-Агробізнес»

1

39

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

1

40

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

41

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

42

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

43

Когут Андрій

ФК «Бережани»

1

44

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

45

Тракало Олег

«Агронива»

1

46

Пилипенко Артем

«Агронива»

1

47

Соколовський Юрій

«Агронива»

1

48

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

49

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

50

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

51

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

52

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

53

Гурін Євген

«Агрон»

1

54

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

55

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

56

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

57

Кринько Дмитро

«Нива»

1

58

Никеруй Олег

«Нива»

1

59

Бегашов Олександр

«Нива»

1

60

Субота Віталій

«Нива»

1

61

Романчук Іван

«Нива»

1

62

Кузів Роман

«Нива»

1

63

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

64

Гром’як Тарас

«Нива»

1

65

Кузів Віталій

«Нива»

1

66

Голованьов Руслан

«Нива»

1

67

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

68

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

69

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

70

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

5

16

2

Процик Назар

«Агрон»

9

6

15

3

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

10

15

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

11

1

12

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

3

9

6

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

5

9

7

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

1

8

8

Шелія Немо

«Агронива»

3

5

8

9

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

10

Червонецький Тарас

«Агрон»

5

2

7

11

Заставецький Юрій

«Агронива»

5

2

7

12

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

4

7

13

Гром’як Тарас

«Нива»

5

1

6

14

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

15

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

4

2

6

16

Білик Валентин

«Агрон»

4

2

6

17

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

18

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

4

1

5

19

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

1

5

20

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

21

Луцик Руслан

«Агрон»

2

3

5

22

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

4

-

4

23

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

4

24

Никеруй Олег

«Нива»

3

1

4

25

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

26

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

3

4

27

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

28

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

29

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

30

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

31

Ковалевський Ян

«Агрон»

2

1

3

32

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

1

3

33

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

34

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

2

3

35

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

2

3

36

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

37

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

38

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

39

Клаутон Сантос

«Кристал»

-

3

3

40

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

41

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

42

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

43

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

44

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

45

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

46

Гайковий Володимир

«Агронива»/”Збруч»

2

2

47

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

2

48

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

1

2

49

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

50

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

51

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

52

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

53

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

54

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

55

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

1

2

56

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

57

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

58

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

59

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

60

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

61

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

62

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

1

63

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

64

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

65

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

66

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

1

67

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

-

1

68

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

69

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

70

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

71

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

72

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

73

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

1

74

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

75

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

76

Баранець Григорій

«Нива»

1

-

1

77

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

78

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

1

79

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

        1

80

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

81

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

82

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

83

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

84

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

85

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

86

Кузів Роман

«Нива»

-

1

1

87

Кузів Віталій

«Нива»

-

1

1

88

Голованьов Руслан

«Нива»

-

1

1

89

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

90

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

91

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

92

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

93

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

94

Соколовський Юрій

«Агронива»

-

1

1

95

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

96

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

97

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

98

Когут Андрій

ФК «Бережани»

-

1

1

99

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

100

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

101

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

102

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось