Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 1.09.2019 р.)

1 вересня 2019 р. 14:00

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів 14-го туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

10

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

10

2

3

Процик Назар

«Агрон»

8

4

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

6

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

6

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

7

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

8

Різник Андрій

«Агронива»

4

9

Гром’як Тарас

«Нива»

4

-

10

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

4

-

11

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

1

12

Заставецький Юрій

«Агронива»

4

2

13

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

14

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

15

Шелія Немо

«Агронива»

3

16

Пилипенко Артем

«Агронива»

3

17

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

-

18

Білик Валентин

«Агрон»

3

19

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

20

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

21

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

22

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

23

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

24

Дурай Тарас

«Агронива»

2

25

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

26

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

27

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

28

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

29

Гайковий Володимир

«Агронива»/«Збруч»

2

30

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

31

Ковалевський Ян

«Агрон»

2

-

32

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

33

Масікевич Віктор

«Нива»

2

34

Романчук Іван

«Нива»

2

2

35

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

36

Салія Георгі

«Агронива»

1

37

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

38

Бурко Віталій

«Агронива»

1

39

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

40

Скалій Сергій

«Кристал»

1

41

Корецький Євген

«Кристал»

1

42

Гнат Іван

«Кристал»

1

43

Пиняк Олег

«Кристал»

1

44

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

45

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

46

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

47

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

48

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

49

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

50

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

51

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

52

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

53

Когут Микола

«Агрон»

1

-

54

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

55

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

56

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

57

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

-

58

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

59

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

60

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

61

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

62

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

63

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

64

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

65

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

66

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

67

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

68

Субота Віталій

«Нива»

1

-

69

Никеруй Олег

«Нива»

1

-

70

Баранець Григорій

«Нива»

1

-

71

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

72

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

10

2

Шелія Немо

«Агронива»

5

3

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

4

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

5

Процик Назар

«Агрон»

4

6

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

7

Коник Дмитро

«Агрон»

3

8

Бурко Віталій

«Агронива»

3

9

Дурай Тарас

«Агронива»

3

10

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

11

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

3

12

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

13

Слоневський Богдан

«Нива»

2

14

Вонс Ігор

«Агрон»

2

15

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

2

16

Воронін Роман

«Кристал»

2

17

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

18

Масікевич Віктор

«Нива»

2

19

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

20

Різник Андрій

«Агронива»

2

21

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

22

Іваськів Віталій

«Агронива»

2

23

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

24

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

25

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

26

Луцик Руслан

«Агрон»

2

27

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

28

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

29

Патрик Руслан

«Кристал»

1

30

Мельник Сергій

«Кристал»

1

31

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

32

Клаутон Сантос

«Кристал»

1

33

Барбоза

«Кристал»

1

34

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

35

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

36

Чиряк Ростислав

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

39

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

40

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

41

Тракало Олег

«Агронива»

1

42

Пилипенко Артем

«Агронива»

1

43

Соколовський Юрій

«Агронива»

1

44

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

45

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

46

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

47

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

48

Гурін Євген

«Агрон»

1

49

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

50

Білик Валентин

«Агрон»

1

51

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

52

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

53

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

54

Кринько Дмитро

«Нива»

1

55

Никеруй Олег

«Нива»

1

56

Бегашов Олександр

«Нива»

1

57

Субота Віталій

«Нива»

1

58

Романчук Іван

«Нива»

1

59

Кузів Роман

«Нива»

1

60

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

61

Гром’як Тарас

«Нива»

1

62

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

63

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

64

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

65

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

10

5

15

2

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

10

15

3

Процик Назар

«Агрон»

8

4

12

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

10

1

11

5

Шелія Немо

«Агронива»

3

5

8

6

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

6

1

7

7

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

2

7

8

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

3

7

10

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

4

7

11

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

12

Заставецький Юрій

«Агронива»

4

2

6

13

Гром’як Тарас

«Нива»

4

1

5

14

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

4

1

5

15

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

2

5

16

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

17

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

18

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

19

Пилипенко Артем

«Агронива»

3

1

4

20

Білик Валентин

«Агрон»

3

1

4

21

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

4

22

Луцик Руслан

«Агрон»

2

2

4

23

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

24

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

3

4

25

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

26

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

27

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

28

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

29

Ковалевський Ян

«Агрон»

2

1

3

30

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

31

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

2

3

32

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

2

3

33

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

34

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

35

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

36

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

37

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

38

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

39

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

40

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

41

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

42

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

43

Гайковий Володимир

«Агронива»/”Збруч»

2

2

44

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

2

45

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

1

2

46

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

47

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

48

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

49

Никеруй Олег

«Нива»

1

1

2

50

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

51

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

52

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

1

2

53

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

54

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

55

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

56

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

57

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

58

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

59

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

60

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

1

61

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

62

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

63

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

64

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

65

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

66

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

1

67

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

68

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

69

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

70

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

71

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

1

72

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

73

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

74

Баранець Григорій

«Нива»

1

-

1

75

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

76

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

1

77

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

78

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

79

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

80

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

81

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

82

Клаутон Сантос

«Кристал»

-

1

1

83

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

84

Кузів Роман

«Нива»

-

1

1

85

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

86

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

87

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

88

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

89

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

90

Соколовський Юрій

«Агронива»

-

1

1

91

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

92

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

93

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

94

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

95

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

96

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось