Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Друга ліга (станом на 6.07.2019 р.)

6 липня 2019 р. 18:30

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів першої і другої ліг за результатами матчів 11-го туру.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

13

-

2

Баліцький Андрій

«Поділля»

10

-

3

Турчак Володимир

«Колос»

10

-

4

Клекот Степан

«Медобори»

8

-

5

Габрук Володимир

ФК «Козова»

8

1

6

Блакита Андрій

«Колос»

7

-

7

Бардокін Роман

«Колос»

7+1а/г

2

8

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

9

Гриб Володимир

«Поділля»

5

-

10

Турчин Руслан

«Панорама»

5

-

11

Судомир Тарас

ФК «Козова»

5

-

12

Савчук Назар

«Віго-Острів»

5

3

13

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

4

-

14

Плосконіс Іван

«Галичина»

4

-

15

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

4

-

16

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

4

-

17

Бадло Ігор

«Поділля»

4

1

18

Микичак Назар

ФК «Козова»

4

3

19

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

20

Дитиняк Володимир

«Галичина»

3

-

21

Кузик Тарас

«Галичина»

3

-

22

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

3

-

23

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

24

Завойський Дмитро

«Галичина»

3

2

25

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

2

-

26

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

27

Козелко Ігор

«Поділля»

2

-

28

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

29

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

30

Дмитрів Михайло

«Юність»

2

-

31

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

32

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

33

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

34

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

35

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

2

36

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

37

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

38

Смолко Максим

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

39

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

40

Смолюк Ігор

«Волинь-Шумськ»

2

-

41

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

2

-

42

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

2

-

43

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

44

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

45

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

46

Серган Віталій

«Юність»

1

-

47

Барна Андрій

«Юність»

1

-

48

Рудницький Володимир

«Юність»

1

-

49

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

50

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

51

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

52

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

53

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

54

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

55

Бутківський Тарас

«Віго-Острів»

1

-

56

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

57

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

58

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

59

Тихоліз Олег

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

60

Хоменко Руслан

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

61

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

62

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

63

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

64

Муравський Ігор

«Поділля»

1

-

65

Шимчишин Іван

«Медобори»

1

-

66

Вахрів Тарас

«Медобори»

1

-

67

Денькович Павло

«Медобори»

1

-

68

Михайло Мельник

«Медобори»

1

-

69

Вовк Володимир

«Панорама»

1

-

70

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

1

-

71

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

72

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

73

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

74

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

75

Гарбуз Ігор

ФК «Нараїв»

1

-

76

Онуфреїв Володимир

ФК «Нараїв»

1

-

77

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

78

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

79

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

80

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

81

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

1

82

Комар Сергій

«Колос»

1

-

83

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

84

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 24
"Медобори" Зелене 10 19
"Рідна Борщівщина... 10 19
"Нива" Теребовля 10 19
"Збруч-Агробізнес... 10 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 10 14
"Поділля" Васильк... 10 14
"Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Нараїв" 10 6
"Кристал-U-19" Чо... 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 7 21
ФК «Вишнівець» 7 16
ФК «Мельниця» Мел... 7 12
ФК «Трибухівці» 7 10
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 7 4
«Нива» Городниця 7 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 14
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Колос» Зборів 7 11
«Поділля» В. Бере... 7 10
«ПрофАгро» Кременець 6 6
«Олімпія» Клювинці 7 6
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 393


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58