Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2019 року

16 березня 2019 р. 15:28

Спаринги тернопільських команд 2019 року

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Cергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

1:0

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:1

Богдан Забарило, Дмитро Імангулов

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

3:0

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

2:0

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

0:1

Назар Мороз

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

1:5

Володимир Гайковий

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) «Нива»

2:0

21 лютого

 «Буковина» (Чернівці) - «Агронива»

3:0

23 лютого

«Зоря» (Хоростків) – «Кристал» (Чортків)

3:6

Олександр Нетеча-2, Петро Сокіл – Максим Сурженко, Андрій Кульчицький, Михайло Штанкевич, та два гравці на перегляді (один – 2 голи) 

23 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:2

Богдан Гусляк-3 – Анатолій Миронюк, гравець на перегляді

23 лютого

«Агронива» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – U-19

3:2

Володимир Гайковий-2, Андрій Різник

24 лютого

ФК «Копичинці» – «Вікнини» (Вікно)

7:1

Іван Городинський-2, Ігор Гуменюк, Віктор Сагайдак, Назар Мороз, гравець на перегляді-2 – Олексій Колесніков

24 лютого

«Рочин» (Соснівка) – «Агрон-ОТГ»

2:1

Тарас Червонецький

27 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» ФК «Бережани»

0:3

Андрій Когут, Анатолій Крупа, Сергій Клюшніченко

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

1:2

Олександр Бегашов

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький)ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3:1

Бернард

2  березня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Андрій Приян, Андрій Дубчак, Ярослав Миронюк

2 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

1:3

Андрій Пилип’юк

2 березня

«Волинь» Луцьк (U-17) – ФК «Вишнівець»

1:4

Дмитро Галадей-2, два гравців на перегляді

3 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –

«Нива» (Теребовля)

0:1

Олександр Бегашов

3 березня

«Агрон-ОТГ» – «Старт» (Розворяни)

4:1

Ігор Вонс-2, Назар Процик, Тарас Червонецький

3 березня

«Кристал» (Чортків) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Руслан Курдас – Богдан Бородиця

3 березня

«Сокіл» (Радивилів) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:2

Назар Налєво, Олександр Штибель

3 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Нива» (Городниця)

0:1

Микола Голич

3 березня

«Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:4

Віктор Цілінський-2

6 березня

«Карпати» (Галич) – ФК «Бережани»

2:1

Ігор Швець

6 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Вишнівець»

1:2

Бернард – Олекснадр Томич, Олександр Понєдєльнік

6 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Володимир Онищук, Дмитро Познанський, Андрій Приян

6 березня

«Буковина» (Чернівці) – «Кристал» (Чортків)

3:0

6 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Вікнини» (Вікно)

8:2

Роман Мельник-4, Михайло Поберезник-2, Фархат Черкезов, Петро Сокіл

6 березня

«Дністер» (Заліщики) – Агроколедж (Заліщики)

5:2

Роман Левицький-2, Ярослав Олексів, Василь Халак, Ярослав Дикун

8 березня

ФК «Копичинці» – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

2:1

Ігор Сливка, Володимир Леськів – Ферару Микола

8 березня

СК «Хмельницький» – «Агронива» (Заводське)

1:5

Немо Шелія-3, Віталій Іваськів, Юрій Заставецький

9 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

4:2

Роман Ватраль, Назар Мороз, Володимир Леськів, Петро Процанін – Василь Богачук, Іван Ковдрин

10 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Зоря» (Хоростків)

1:1

Михайло Рябий – Петро Сокіл

10 березня

«Удар» (Матвіївці, Шумський р-н)«Арсенал» (Білокриниця)

   

10 березня

«Агрон-ОТГ» – «Фенікс-Стефаново» (Підмонастир)

2:0

Руслан Луцик, Ігор Вонс

10 березня

«Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:1

Олександр Гальчук

10 березня

«Скала-Айва» (Скала-Подільська)ФК «Трибухівці»

0:0

10 березня

ФК «Збараж» – ДЮСШ-U-17 (Тернопіль)

0:0

10 березня

«Галичина» (Нараїв) – «Хатки» (Бережани)

3:0

Богдан Дзюла-2, Михайло Безкоровайний

10 березня

ФК «Дубно» – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов-2, Олексій Волянюк, Василь Турчинський

10 березня

«Іллічівець» (Берег) – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов, Василь Турчинський, Олександр Штибель, Андрій Власюк

11 березня

«Прикарпаття» Івано-Франківськ (U-19) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:3

Бернард-3

13 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Панорама» (Млинівці)

1:1

Василь Винничук – Тарас Бобко

13 березня

«Агронива» – ФК «Вишнівець»

3:2

Немо Шелія-2, Олег Тракало – Микола Корзун, Дмитро Галадей

14 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ДЮСШ Тернопіль (U-17)

5:1

Бернард-3, Михайло Оконський, Артем Баб’як

16 березня

«Покуття» (Коломия) – «Агронива»

2:3

Немо Шелія-2, Віталій Іваськів

16 березня

«Сокіл» (Золочів) – ФК «Бережани»

   

17 березня

ФК "Львів" (U-19) – "Агрон-ОТГ"

   

17 березня

«Колос-Бровар» (Сидорів) – «Бастіон-1427»

   

17 березня

ФК «Трубухівці» – «Хатки» (Бережани)

   

17 березня

«Збруч-Агробізнес» – ФК «Дорофіївка» (Підволочиський р-н)

   

17 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Збараж»

   

17 березня

ФК «Микулинці» – «Вікнини» (Вікно, Гусятинський р-н)

   

17 березня

«Промінь» (Гончарівка, Золочівський р-н) – «Панорама» (Млинівці)

   

17 березня

«Гірник» (Новосілка) – «Нива» (Підгайці)

   

17 березня

«Три валети» (Кременець) – «Удар» (Матвіївці, Шумський р-н, )

   

17 березня

«Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Теребовля)

   

17 березня

«Скала-Айва» – «Галичина» Мушкатівка-Слобідка

   

17 березня

ФК «Копичинці» – «Кристал» (Чортків)

   

17 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

   

24 березня

«Рачин» (Дубенський р-н) – «Арсенал» (Білокриниця)

   

 

Турнірна таблиця зимовио-весняних спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агронива» Заводське

9

5

0

4

22:28

15

2

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

4

0

2

13:5

12

3

ФК «Копичинці»

5

4

0

1

14:7

12

4

«Дністер» Заліщики

6

3

1

2

14:15

10

5

«Нива» Теребовля

7

3

0

4

10:9

9

6

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

6

2

1

3

12:10

7

7

«Три валети» Кременець

2

2

0

0

8:2

6

8

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

2

2

0

0

6:0

6

9

ФК «Вишнівець»

3

2

0

1

8:5

6

10

«Кристал» Чортків

4

1

1

2

7:8

4

11

«Зоря» Хоростків

4

1

1

2

12:10

4

12

ФК «Тернопіль-Педліцей»

6

1

1

4

4:16

4

13

«Галичина» Нараїв

1

1

0

0

3:0

3

14

ФК «Бережани»

2

1

0

1

4:2

3

15

«Арсенал» Білокриниця

1

0

1

0

2:2

1

16

«Панорама» Млинівці

1

0

1

0

1:1

1

17

ФК «Збараж»

1

0

1

0

0:0

1

18

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

1

0

0:0

1

19

«Вся Україна – Колос» Бучач

2

0

1

1

2:3

1

20

ФК «Трибухівці»

2

0

1

1

2:4

1

21

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

3

0

0

3

5:10

0

Кращі бомбардири

Немо Шелія («Агронива») – 7 м’ячів

Володимир Гайковий («Агронива») – 6

Бернард (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 6

Олександр Бегашов («Нива» Теребовля) – 5

Роман Мельник («Зоря») – 4

Віталій Іваськів («Агронива») – 3

Богдан Гусляк («Дністер») – 3

Іван Городинський («Дністер»/ФК “Копичинці») – 3

Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 3

Ігор Вонс («Агрон-ОТГ») – 3

Петро Сокіл («Зоря») – 3

Ярослав Єфремов («Три валети») – 3

Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 3

Василь Турчинський («Три валети») – 2

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Олександр Нетеча («Зоря») – 2

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 2

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 2

Віктор Цілінський («Бастіон-1427») – 2

Андрій Приян («Збруч-Агробізнес») – 2

Михайло Побережник («Зоря») – 2

Володимир Леськів (ФК «Копичинці») – 2

Роман Левицький («Дністер») – 2

Богдан Дзюла («Галичина») – 2

Олександр Штибель («Арсенал»/«Три валети») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Богдан Забарило («Дністер») – 1

Дмитро Імангулов («Дністер») – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Владислав Тимощук («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Андрій Різник («Агронива») – 1

Денис Льога («Нива» Теребовля) – 1

Віталій Бодак («Нива» Теребовля) – 1

Сергій Шаповал («Нива» Теребовля) – 1

Петро Намуйлик («Нива» Теребовля) – 1

Артур Лисогор («Нива» Теребовля) – 1

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Анатолій Миронюк («Бастіон-1427») – 1

Максим Сурженко («Кристал») – 1

Андрій Кульчицький («Кристал») – 1

Михайло Штанкевич («Кристал») – 1

Руслан Курдас («Кристал») – 1

Ігор Гуменюк (ФК «Копичинці») – 1

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 1

Олексій Колесніков («Вікнини») – 1

Андрій Дубчак («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Миронюк («Збруч-Агробізнес») – 1

Назар Налєво («Арсенал») – 1

Микола Голич («Нива» Городниця) – 1

Богдан Бородиця («Вся Україна - Колос») – 1

Микола Ферару («Вся Україна - Колос») – 1

Ігор Швець (ФК «Бережани») – 1

Олекснадр Томич (ФК «Вишнівець») – 1       

Олександр Понєдєльнік (ФК «Вишнівець») – 1

Володимир Онищук («Збруч-Агробізнес») – 1

Дмитро Познанський («Збруч-Агробізнес») – 1      

Фархат Черкезов («Зоря») – 1

Юрій Заставецький («Агронива») – 1

Ігор Сливка (ФК «Копичинці») – 1

Василь Богачук (ФК «Трибухівці») – 1

Іван Ковдрин (ФК «Трибухівці») – 1

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 1

Петро Процанін (ФК «Копичинці») – 1

Ярослав Олексів («Дністер») – 1

Василь Халак («Дністер») – 1

Ярослав Дикун («Дністер») – 1

Михайло Рябий («Дністер») – 1

Олександр Гальчук («Бастіон-1427») – 1

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 1

Михайло Безкоровайний («Галичина») – 1

Олексій Волянюк («Три валети») – 1

Андрій Власюк («Три валети») – 1

Михайло Оконський(ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Артем Баб’як (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Олег Тракало («Агронива») – 1

Микола Корзун (ФК «Вишнівець») – 1

Василь Винничук (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Тарас Бобко («Панорама») – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Айва-Тірас» Іванків 7 17
«Сокіл» В. Березо... 7 12
«Глибочок-Starlife» 7 12
«Віго-Острів» 6 12
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Медобори» Зелене 7 10
ФК «Плотича» 7 9
«Гермес 7-ФАТ» Те... 7 7
«Микулинецька ТГ» 7 -3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Ветерани Тернопі... 8 21
ФК «Козова» 8 17
«Wyscout» Тернопіль 7 16
«Плотича-Ветеран» 8 14
«Sebn-Нараїв» Тер... 8 13
«Віннер» Вишгородок 8 10
«Вікторія» В. Бірки 8 9
«Серет» Петриків 7 6
ФК «Озерна» 8 4
«Інваспорт» Терно... 8 1
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Стрипа» Купчинці 8 21
«ЮА-Стандарт» Тер... 8 19
«Гримайлівська ТГ» 8 18
Тернопільська міс... 8 12
ФК «Куропатники-1» 8 10
«Eleks» Тернопіль 8 9
ФК «Глибочок-2» 8 3
«Філадельфія» Тер... 8 3
Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Файне місто» Тер... 7 19
«Опілля» Тернопіль 7 18
ФК «Івачів» 8 17
«Тернопільводоканал» 8 13
«Vartis» Тернопіль 8 13
«Серет-2» Петриків 8 12
«Озернянська ОТГ» 8 12
«Кристал» Тернопіль 8 7
«Кастар-Динамо» Т... 7 6
«Олімп» Настасів 7 6
«Largo» Тернопіль 8 6
«Пронятин» 8 3
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23?

«Віго» Острів138 (42,3%)

«Медобори» Зелене47 (14,4%)

«Поділля» В. Березовиця35 (10,7%)

«Айва-Тірас» Іванків31 (9,5%)

«Сокіл» В. Березовиця22 (6,7%)

ФК «Плотича»22 (6,7%)

«Гермес 7-ФАТ» Тернопіль19 (5,8%)

«Микулинецька ОТГ»10 (3,1%)

«Глибочок-Starlife»2 (0,6%)


Всього голосів: 326


Голосування закінчилось