Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 16 ТУР. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ТА БОМБАРДИРИ (СТАНОМ НА 10.03.2019)

10 березня 2019 р. 20:09

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футбольної ліги за результатами матчів 16-го туру.

***

Турнірна таблиця. Перша ліга. 16 тур

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Айва»

16

14

0

2

82:37

42

2

ФК «Копичинці»

16

13

1

2

65:30

40

3

«Зоря»

16

12

2

2

79:49

38

4

«ТДВ Булат»

16

11

0

5

85:50

33

5

ФК «Заводське»

16

9

3

4

98:64

30

6

«Панорама»

16

9

2

5

58:56

29

7

«Поділля»

16

9

1

6

65:52

28

8

ФК «Козова»

16

8

3

5

74:58

27

9

БФ «Апостол»

16

8

1

6

68:72

25

10

Агрокомплекс «Івачів»

16

7

1

8

65:71

22

11

«AUTOCENTR 88»

16

7

0

9

74:73

21

12

«Wyscout»

16

5

1

10

59:68

16

13

ФК «Озерна»

16

5

0

11

43:65

15

14

«Гірник»

16

4

2

10

48:61

14

15

«Вікторія»

16

3

4

9

48:61

13

16

«Файне Місто»

16

4

0

12

53:113

12

17

«Стандарт-Добрий Самарянин»

16

3

1

12

47:77

10

18

«Інтеграл»

16

1

2

13

41:92

5

***

1 тур.

Агрокомплекс «Івачів» – «Інтеграл» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Гірник" – 7:1

«Файне Місто» – «Айва» – 0:8

«Вікторія» – «Козова» – 1:1

 «Апостол» - ФК «Заводське» – 3:11

 «Озерна» – «Панорама» – 2:5

«Зоря» – «Wyscout» – 2:3

«ТДВ Булат» – «Поділля» – 4:3

 «Стандарт-Добрий Самарянин» – ФК «Копичинці» – 0:3

2 тур.

«Панорама» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:2

«Поділля» - ФК «Озерна» – 2:0

ФК «Козова» - «Зоря» – 3:3

«Гірник» - «ТДВ Булат» – 1:3

«Айва» - «Вікторія» – 3:2

«Файне Місто» - ФК Заводське» – 2:9

«Інтеграл» - «AUTOCENTR 88» – 0:4

БФ «Апостол» – «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

ФК «Копичинці» - «Wyscout» – 5:0

3 тур

ФК «Козова» – ФК «Копичинці» – 1:5

ФК «Заводське» - «Вікторія» – 6:3

«Зоря» – «Айва» – 3:10

«Агрокомплекс Івачів» - «Файне Місто» – 9:3

«AUTOCENTR 88» – БФ «Апостол» – 6:7

ФК «Озерна» - «Гірник» – 4:1

«Панорама» - «Поділля» – 3:6

«Wyscout» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 6:8

«ТДВ Булат» - «Інтеграл» – 4:5

4 тур

«Гірник» – «Панорама» – 1:1

ФК «Козова» - «Wyscout» – 6:3

ФК «Копичинці» - «Айва» – 3:1

ФК «Заводське» – «Зоря» – 3:3

ФК «Озерна» – «Інтеграл» – 4:2

«Вікторія» – «Агрокомплекс Івачів» – 2:3

БФ «Апостол» - «ТДВ Булат» – 1:10

«Файне Місто» - «AUTOCENTR 88» – 3:5

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Поділля» – 1:4

5 тур

«ТДВ Булат» – «Файне місто» – 6:2

БФ «Апостол» – ФК «Озерна» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Вікторія» – 5:6

«Панорама» – «Інтеграл» – 5:3

ФК «Козова» – «Стандарт – Добрий самарянин»– 9:2

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці» – 2:2

«Wyscout» – «Айва» – 3:4

«Зоря» – «Агрокомплекс Івачів» – 8:5

«Поділля» – «Гірник» – 5:4

6 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» – «Поділля» – 2:9

«Айва» – ФК «Козова» – 5:3

БФ «Апостол» – «Панорама» – 3:4

ФК «Озерна» – «Файне Місто» – 4:2

«Вікторія» – «ТДВ Булат» – 1:3

ФК Копичинці» – «Агрокомплекс Івачів» – 1:2

ФК «Заводське» – «Wyscout» – 7:2

«Зоря» – «AUTOCENTR 88» – 7:6

7 тур

«Wyscout» - «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

«Панорама» - «Файне Місто» – 9:4

«Айва» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 9:2

ФК «Козова» - ФК «Заводське» – 5:3

«Гірник» - «Інтеграл» – 9:2

«ТДВ Булат» - «Зоря» – 4:6

«Поділля» – БФ «Апостол» – 3:1

«AUTOCENTR 88» - ФК «Копичинці» – 3:4

«Вікторія» - ФК «Озерна» – 4:3

8 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» «Інтеграл» – 9:2

«Айва» - ФК «Заводське» – 5:2

ФК «Копичинці» - «ТДВ Булат» – 2:1

ФК «Козова» - «Агрокомплекс Івачів» – 5:4

ФК «Озерна»«Зоря» – 2:8

«Гірник» – БФ «Апостол» – 3:2

«Панорама» – «Вікторія» – 3:3

«Поділля» - «Файне Місто» – 8:2

«Wyscout» - «AUTOCENTR 88»– 2:5

9 тур

«Файне Місто» – «Гірник» – 4:3

«AUTOCENTR 88» - ФК «Козова» – 4:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Айва» – 3:4

«Зоря»«Панорама» – 4:2

ФК «Озерна» - ФК «Копичинці» – 0:4

ФК «Заводське» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 5:5

«ТДВ Булат» – «Wyscout» – 6:4

«Вікторія» – «Поділля» – 3:4

«Інтеграл» – БФ «Апостол» – 0:7

10 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» (Вишгородок) – БФ «Апостол» – 3:5

«Агрокомплекс Івачів» (Івачів) - ФК «Заводське» – 3:8

«Айва» (Іванків) - «AUTOCENTR 88» – 8:4

ФК «Копичинці» - «Панорама» (Млинівці) – 8:1

«Wyscout» – ФК «Озерна» – 4:3

«Поділля» (В. Березовиця) – «Зоря» (Хоростків) – 2:5

ФК «Козова» - «ТДВ Булат» (Микулинці) – 5:7

«Гірник» (Новосілка) - «Вікторія» (В. Бірки) – 2:1

«Файне Місто» – «Інтеграл» – 6:5

11 тур

«Вікторія» - «Інтеграл» – 6:6

«Панорама» - «Wyscout» – 2:1

«Айва» - «ТДВ Булат» – 2:5

«Поділля» – ФК «Копичинці» – 1:2

ФК «Заводське» - «AUTOCENTR 88» – 14:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:1

 «Зоря» - «Гірник» – 4:2

ФК «Озерна»ФК «Козова» – 2:4

БФ «Апостол» - «Файне Місто» – 8:3

12 тур

ФК «Козова»«Панорама» – 2:5

ФК «Озерна» – «Айва» – 1:6

ФК «Копичинці» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» «Зоря» – 2:3

«Файне Місто» «Стандарт-Добрий Самарянин» – 7:4

«AUTOCENTR 88» – «Агрокомплекс» – 5:1

«Вікторія» – БФ «Апостол» – 4:4

«Wyscout» – «Поділля» – 6:2

«ТДВ Булат» – ФК «Заводське» – 6:2

13 тур

ФК «Козова» – «Поділля» – 4:5

БФ «Апостол» – «Зоря» – 1:7

ФК «Заводське» – «Озерна» – 4:2

«Айва» – «Панорама» – 6:3

ФК «Копичинці» – «Інтеграл» – 6:2

«Гірник» – «Wyscout» – 6:2

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «AUTOCENTR 88» – 1:4

«Вікторія» – «Файне Місто» – 5:10

«Агрокомплекс Івачів» – «ТДВ Булат» – 4:8

14 тур

«Зоря» - «Файне Місто» – 11:3

«Вікторія» – «Стандарт-Добрий Самарянин» – 2:1

«AUTOCENTR 88» - «ТДВ Булат» – 5:4

ФК «Озерна» – «Агрокомплекс Івачів» – 2:6

«Панорама» – ФК «Заводське» – 7:6

БФ «Апостол» – ФК «Копичинці» – 9:3

«Айва» - «Поділля» – 4:2

«Гірник» – ФК «Козова» – 4:4

«Інтеграл» – «Wyscout» – 4:4

15 тур

ФК «Заводське» – «Поділля» – 6:4

«Файне місто» – ФК «Копичинці» – 1:8

«AUTOCENTR 88» – ФК «Озерна» – 5:6

"Агрокомплекс Івачів" – "Панорама" – 5:2

«Гірник» - «Айва» – 1:4

«Зоря» – «Вікторія» – 2:1

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «ТДВ Булат» – 4:10

«Інтеграл» – ФК «Козова» – 2:9

БФ «Апостол» – «Wyscout» – 3:1

16 тур

«Wyscout» - «Файне місто» – 11:1

ФК «Копичинці» – «Вікторія» – 5:4

ФК «Козова» – БФ «Апостол» – 7:3

«Панорама» - «AUTOCENTR 88» – 3:0

«Поділля» – «Агрокомплекс Івачів» – 5:5

«Айва» – «Інтеграл» – 3:0

«Гірник» – ФК «Заводське» – 6:10

«Зоря» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:0

«ТВД-Булат» – ФК «Озерна» – 4:5

***

Кращі бомбардири:

Юрій Заставецький (ФК «Заводське») – 47 м’ячів

Назар Микичак («Файне Місто») – 37

Тарас Літинський («AUTOCENTR 88») – 27

Богдан Лірський (БФ «Апостол») – 23

Ігор Козелко («ТДВ Булат») – 23

Віталій Лобас (Агрокомплекс «Івачів») – 21

Володимир Габрук (ФК «Козова») – 21

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 19

Владислав Тимощук («Айва») – 18

Віталій Давидяк («Айва») – 17

Роман Бардокін («Панорама») – 16

Роман Жига («Поділля») – 15

Андрій Вадовський (ФК «Заводське») – 13

Павло Чорномаз («Зоря») – 13

Микола Куріцький («AUTOCENTR 88») – 13

Василь Дорош («Панорама») – 13

Олександр Кеня («Айва») – 13

Микола Жук («Стандарт-Добрий Самарянин») – 13

Володимир Гриб («ТДВ Булат») – 13

Андрій Артим («Зоря») – 13

Володимир Грабчак (БФ «Апостол») – 13

Віктор Слободян («Айва») – 12

Ярослав Шпікула (ФК «Копичинці») – 12

Сергій Куріцький («AUTOCENTR 88») – 12

Роман Олійник («Wyscout») – 12

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Медобори" Зелене 16 34
"Нива" Теребовля 16 32
"Рідна Борщівщина... 16 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось