Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Бережани» вдруге отримав запрошення на турнір до Миколаєва

9 березня 2018 р. 12:17

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Бережани» у рамках підготовки до нового сезону 8 березня зустрічався з місцевою командою ДЮСШ (U-19), яка готується до другого кола Дитячо-юнацької футбольної ліги. Поєдинок, який відбувся на запасному полі стадіону «Ниви», завершився перемогою ФК «Бережани» – 5:3.

У бережанської команди м’ячі у ворота суперників забили – Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець (з пенальті).

Як розповів головний тренер бережанської команди Ігор Твардовський, якщо дозволить погода, у суботу, 10 березня, ФК «Бережани» прийматиме іншого учасника обласного чемпіонату – зборівський «Колос». Початок матчу о 15.30.

Натомість на 18 березня бережанська команда вдруге за короткий час отримала запрошення на турнір у Миколаїв (Львівська область). Нагадаємо, 4 березня, ФК «Бережани» вже їздив у це місто, де на турнірі шести команд посів четверте місце. Тоді наші земляки двічі зіграли внічию і одного разу програли. Керівництво команди поки вирішує, чи їхати до Миколаєва, адже минулого разу в бережанської команди в матчі за третє місце судді фактично відібрали «бронзу».  

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

 

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець»

0:3

 

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

8 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

5:3

Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець

8 березня

ФК "Тернопіль-ТНПУ" – ДЮСШ Тернопіль (U-17)

3:2

Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

 

 

10 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

 

 

10 березня

ФК «Вишнівець» – ФК "Велбер" В. Бережці (Кременецький р-н)

 

 

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

 

 

11 березня

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н)

 

 

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

 

 

 

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

«Нива» Теребовля

7

6

0

1

23:7

18

2

ФК «Заводське»

7

5

1

1

11:6

16

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

6

4

1

1

15:6

13

4

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

5

3

1

1

14:11

10

5

ФК «Вишнівець»

4

3

0

1

16:4

9

6

ФК «Бережани»

5

1

2

2

9:9

5

7

«Колос» Зборів

2

1

1

0

5:3

4

8

ФК «Копичинці»

2

1

0

1

2:1

3

9

ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

1

0

2

5:7

3

10

ФК «Збараж»

1

0

1

0

1:1

1

11

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

12

ФК «Козова»

1

0

0

1

0:1

0

13

«Арсенал» Білокриниця

1

0

0

1

1:9

0

 

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5 м’ячів
  2. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 5
  3. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  4. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 4
  5. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 4
  6. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  7. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  8. Олег Стібак (ФК «Заводське») – 3
  9. Сергія Мацалап (ФК «Бережани») – 3
← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Рідна Борщівщина... 20 50
ФК Поділля 20 45
ФК Нараїв 20 42
"Хатки" Бережани 20 40
ФК Мельниця 20 28
ФК "Трибухівці" 20 27
"Вікнини" (Вікно) 20 21
"Нива" (Городниця) 20 17
ФК Нива (Підгайці) 20 16
"Колос" Зборів 20 16
Віго-Острів 20 13
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 3 9
«Ампер» 3 9
«Кристал» (Чортків) 3 7
ФК «Таурів» 3 6
"Самець" Підволоч... 3 6
«Тернопільводокан... 3 6
«Ветеран» (Кремен... 3 4
«Вікторія» В. Бірки 3 4
"Дніпро" Печірна 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 3 3
«Bad Wolfs» 2 3
ФК «Вівся» 3 1
ФК «Пронятин» 3 0
ФК «Луб’янки» 2 0
ФК «Курівці» 3 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось