Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Заводське» мінімально переміг «Скалу-Айва»

8 березня 2018 р. 17:30

За складних погодних умов відбувся спаринг між ФК «Заводське» (Чортківщина) та «Скалою-Айва» (Скала-Подільська). Щоб футболісти не травмувалися, тренери команд домовилися провести матч з двох таймів по 30 хвилин. За його підсумками команда з Чортківщини мінімально перемогла 2:1.  

У першому таймі рахунок не було відкрито, а після перерви ФК «Заводське» першим відзначився, команда зі Скали-Подільської зрівняла рахунок, та все ж чортківчани зуміли вирвати перемогу. У переможців голи на рахунку Михайла Пахолика і Михайла Гнатишина, а переможених – Владислава Тимощука.

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

 

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець»

0:3

 

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

 

 

10 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

 

 

10 березня

ФК «Вишнівець» – "Олімпік-Пролісок" Лози/Кривчики

 

 

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

 

 

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

 

 

 

 

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

«Нива» Теребовля

7

6

0

1

23:7

18

2

ФК «Заводське»

7

5

1

1

11:6

16

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

5

3

1

1

12:4

10

4

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

5

3

1

1

14:11

10

5

ФК «Вишнівець»

4

3

0

1

16:4

9

6

«Колос» Зборів

2

1

1

0

5:3

4

7

ФК «Копичинці»

2

1

0

1

2:1

3

8

ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

1

0

2

5:7

3

9

ФК «Бережани»

4

0

2

2

4:6

2

10

ФК «Збараж»

1

0

1

0

1:1

1

11

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

12

ФК «Козова»

1

0

0

1

0:1

0

13

«Арсенал» Білокриниця

1

0

0

1

1:9

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5 м’ячів
  2. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 5
  3. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  4. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 4
  5. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  6. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  7. Олег Стібак (ФК «Заводське») – 3

 

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 2 6
"Самець" Підволоч... 2 6
«Кристал» (Чортків) 2 6
«Ампер» 2 6
«Ветеран» (Кремен... 2 4
ФК «Таурів» 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 2 3
«Тернопільводокан... 2 3
«Bad Wolfs» 2 3
«Вікторія» В. Бірки 2 1
"Дніпро" Печірна 1 0
ФК «Луб’янки» 1 0
ФК «Пронятин» 2 0
ФК «Курівці» 2 0
ФК «Вівся» 2 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось