Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 13 ТУР. БРОНЗОВА РОЗВ’ЯЗКА НА КОРИСТЬ tdk

3 березня 2018 р. 21:00

Сьогодні, 3 березня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися поєдинки заключного, 13-го туру Тернопільської першої футзальної ліги.

За тур до завершення чемпіонату доля «золотих» і «срібних» медалей була вирішена, їх здобули відповідно «Агропродсервіс-Ветеран» та ФК «Козова». Інтрига була у боротьбі за «бронзу», на яку претендувало одразу три команди – «Укроп», «Поділля» і tdk. Програвши чемпіону – «Агропродсервісу-Ветеран», команда «Укроп» (1:3) автоматично виключилася з боротьби. Два інших конкурента свої матчі виграли. «Поділля» та tdk у підсумку набрали однакову кількість очок (по 26-ть), однак за кращими показниками в особистій зустрічі (перемога 4:3) «бронзові» медалі дісталися команді tdk.

Пропонуємо до Вашої уваги результати всіх матчів 13-го туру:

«WINETIME» ФК «Скалат» – 5:1 (3:0)

Голи: Михайло Мельничук-3, Олег Бздура, Іван Пукас – Роман Слободян.

ФК «Козова» «Екмі Колор Динамо» – 6:8 (3:5)

Голи: Тарас Шимонович-3, Андрій Даньків-2, Святослав Вітровий – Андрій Біскуп-3, Андрій Дохват-2, Василь Рибак, Семен Лебедєв, Юрій Пилипко.

P.S.: Результат матчу затверджуватиметься на засіданні КДК Федерації футболу Тернопільської області.  

«Агропродсервіс-Ветеран» «Укроп» – 3:1 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-2, Автанділ Гвіанідзе – Андрій Вадовський.

«Панорама» БФ «Апостол» – 5:3 (3:2)

Голи: Василь Дорош-4, В’ячеслав Надозірний – Сергій Дроздовський-2, Олексій Штогун.

«Інваспорт» «tdk» – 1:4 (1:3)

Голи: Іван Кілик – Олександр Нетеча-4.

«Поділля» - ФК «Озерна» – 6:3 (1:0)

Голи: Сергій Фарботняк-3, Петро Кривий-2, Андрій Процик – Олег Кілик-2, Андрій Блакита.

Агрокомплекс «Івачів» - «Вікторія-Дубівці» – 6:4 (2:0)

Голи: Назар Копач-2, Вадим Кліпс-2, Ігор Грегоращук, Анатолій Романів – Андрій Лучкевич, Андрій Уніян, Сергій Якимович, Ігор Грегоращук (а/г).

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після 13-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

13

12

0

1

71:21

36

2

ФК «Козова»

12

9

0

3

55:38

27

3

tdk

13

8

2

3

45:43

26

4

«Поділля»

13

8

2

3

42:31

26

5

«Укроп»

13

7

0

6

40:41

21

6

ФК «Скалат»

13

6

1

6

46:46

19

7

Агрокомплекс «Івачів»

13

5

4

4

47:49

19

8

ФК «Озерна»

13

5

3

5

32:32

18

9

«Панорама»

13

5

0

8

44:49

15

10

БФ «Апостол»

13

4

3

6

41:48

15

11

WINETIME

13

4

2

7

32:37

14

12

«Інваспорт»

13

3

2

8

39:63

11

13

«Екмі Колор Динамо»

12

3

1

8

37:50

10

14

«Вікторія»

13

1

0

12

29:64

3

 

Кращі бомбардири:

  1. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 21
  2. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 20
  3. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 19
  4. Петро Кривий («Поділля») – 16
  5. Руслан Турчин («Панорама») – 15
  6. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 15
  7. Олександр Нетеча (tdk) – 15
  8. Віктор Вацяк (WINETIME) – 14
  9. Андрій Біскуп («Екмі Колор Динамо») – 14

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Дванадцятий тур:

tdk - БФ «Апостол» – 9:4 (4:3)

Голи: Тарас Білоус-5, Михайло Побережник-3, Павло Пеляк – Олександр Клюс-2, Богдан Лірський-2.

«Укроп» - WINETIME – 2:1 (1:1)

Голи: Тарас Палагній, Андрій Вадовський – Олег Бздура.

«ЕкміКолор Динамо» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:5 (1:1)

Голи: Василь Рибак, Семен Лєбєдєв – Ігор Бадло-2, Автанділ Гвіандзе-2, Матвій Николайчук.

ФК «Озерна» - «Панорама» – 0:1 (0:0)

Голи: Андрій Ніков.

ФК «Скалат» - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (3:2)

Голи: Олег Тихоліз, Ростислав Ціх, Арсен Котович – Віталій Лобас, Вадим Кліпс, Дмитро Шведецький.

Нагадаємо, 12-й тур розпочався двома матчами ще 18 лютого:

«Інваспорт» - ФК «Козова» – 0:6 (0:1)

Голи: Тарас Шимонович-2, Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Михайло Ляхович.

«Вікторія" (Дубівці) - "Поділля" – 0:3 (0:3)

Голи: Петро Кривий-3.

Одинадцятий тур:

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Козова» - 5:6 (2:2)

Голи: Ігор Бадло-3, Петро Бадло, Матвій Николайчук – Тарас Гром’як-3, Тарас Шимонович-2, Володимир Осташа.

БФ «Апостол» - «Інваспорт» – 7:5 (4:0)

Голи: Богдан Лірський-3, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук, Олександр Клюс, Олексій Штогун – Мирослав Танчик-2, Богдан Бадло, Максим Бадло, Володимир Михальчук.

«Поділля» - ФК «Скалат» – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Кривий-2, Сергій Фарботняк – Ростислав Ціх.

ФК «Озерна» - «tdk» – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Блакита – Олександр Нетеча-2.

Агрокомплекс «Івачів» - «Укроп» - 3:1 (2:1)

Голи: Вадим Кліпс-2, Назар Копач – Анрій Романішин.

«Панорама» - «Вікторія» (Дубівці) – 9:5 (3:2)

Голи: Руслан Турчин-4, В’ячеслав Надозірний-3, Василь Дорош-2 – Андрій Бадло-3, Роман Ковальчук, Святослав Дольний.

«WINETIME» - «Екмі Колор Динамо» – 1:6 (0:2)

Голи: Андрій Копистинський, а/г – Андрій Біскуп-2, Семен Лебєдєв-2, Михайло Томащук, Микола Кохан.

Десятий тур:

«Укроп» - «Поділля» – 5:0 (2:0)

Голи: Андрій Вадовський-2, Роман Волохатий-2, Андрій Лебідь.

ФК «Козова» - БФ «Апостол» – 1:4 (0:4)

Голи: Володимир Габрук – Богдан Лірський-2, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «tdk» – 0:3 (0:0)

Голи: Олександр Нетеча-3.

ФК «Скалат» - «Панорама» – 4:3 (2:3)

Голи: Павло Олійник-2, Олег Тихоліз, Ростислав Ціх – Михайло Теслюк, Юрій Худик, Андрій Ніков.

«Інваспорт» - ФК «Озерна» – 1:1 (0:1)

Голи: Богдан Бадло – Олег Кулик.

«ЕкміКолор Динамо» - Агрокомплекс «Івачів» – 3:9 (2:4)

Голи: Борис Дробтій-2, Андрій Біскуп – Віталій Лобас-3, Вадим Кліпс-3, Ігор Грегоращук-2, Олексій Стиран.

«Агропродсервіс-Ветеран» - WINETIME – 3:0 (неявка командиWINETIME)

Дев’ятий тур:

«Поділля» - «ЕкміКолор Динамо» – 3:0 (3:0)

Голи: Петро Кривий-3.

WINETIME - ФК «Козова» – 3:6 (2:4)

Голи: Олег Бздура, Віктор Вацяк, Михайло Мельничук – Тарас Шимонович-2, Тарас Гром’як-2, Андрій Даньків, Роман Буковський.

ФК «Озерна» - БФ «Апостол» – 4:4 (2:0)

Голи: Ігор Козовик-2, Едуард Матяш, Олег Хромий – Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт» – 2:5 (2:3)

Голи: Андрій Лучкевич, Андрій Бадло – Богдан Бадло-2, Мирослав Танчик,Іван Кілик, Назар Ухман.

tdk - ФК «Скалат» – 4:6 (3:3)

Голи: Олександр Нетеча, Назар Веселовський, Михайло Побережник, Василь Коваль – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Арсен Котович.

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:8 (2:3)

Голи: Ігор Грегоращук, Назар Копач – Сергій Богородиченко-3, Віктор Павлович-2, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців.

«Панорама» - «Укроп» – 1:3 (0:1)

Голи: Василь Дорош – Роман Волохатий, Андрій Вадовський, Іван Кружелка.

Восьмий тур

«Екмі Колор Динамо» – «Панорама» – 2:5 (1:1)

  • Тарас Біловус, Олег Сліворський – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Андрій Нога.

WINETIME – Агрокомплекс «Івачів» – 3:4 (0:3)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук – Назар Копач-2, Віталій Лобас, Юрій Москалик.

«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» – 5:1 (3:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе, Матвій Николайчук – Олег Кузяк.

ФК «Козова» – ФК «Озерна» – 3:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Володимир Габрук – Андрій Блакита-2.

ФК «Скалат» – «Інваспорт» – 9:2 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх-5, Андрій Гладиш-2, Віталій Гладиш, Тарас Ковальчук – Мирослав Танчик-2.

БФ «Апостол» – «Вікторія-Дубівці» – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Андрій Хархут, Назар Стасюк, Вадим Мельник.

«Укроп» – «tdk» – 0:3 (технічна поразку «Укропа»)

Сьомий тур:

«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» – ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» – «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» – ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

***

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

На фото – команда tdk

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Кристал» Тернопіль 8 18
ФК «Глибочок-2» 8 18
«Гримайлівська ОТГ» 8 16
«Тернопільводоканал» 8 15
«Легенда Тернополя» 8 10
«Галич» Збараж 8 10
«Fratelli di Cris... 8 9
«Файне місто» Тер... 8 9
ФК «Луб’янки» 8 8
«Контінентал» Тер... 8 4
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Панорама» Млинівці 8 18
«ТМР» 8 18
«Стрипа» Купчинці 8 15
ФК «Курівці» 8 13
«Eleks» Тернопіль 8 13
«Нива» Підгайці 8 11
«Акватеплобуд» Пр... 8 10
«Скалатська ОТГ» 8 7
«VARTIS» Тернопіль 8 6
«Джентльмен парк»... 8 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Метрікс» Тернопіль 7 13
«SEBN-Нараїв-Star... 7 13
«Агропродсервіс-в... 7 13
«Wyscout» Тернопіль 7 12
«Добрий Самарянин... 8 12
«Податкова» Терно... 7 10
«Інваспорт» Терно... 7 10
ФК «Івачів» 8 10
ФК «Озерна» 8 9
«Вікнини» Вікно 7 7
«WEST ROADS COMPA... 7 6
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Віго» Острів 8 24
«Айва-Тірас» Іванків 8 15
ФК «Глибочок» В. ... 8 13
«Гермес-7» Тернопіль 8 12
«Микулинецька ОТГ... 8 12
«Медобори» Зелене 8 12
«Тернопільавто» Д... 8 12
«Добра Піца» Терн... 8 12
«Агронива» Тернопіль 8 7
«Юніори» Тернопіль 8 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищого дивізіону Тернопільської футзальної ліги 2021/22 рр.?

«Віго» Острів191 (37,5%)

«Айва-Тірас» Іванів91 (17,8%)

«Медобори» Зелене74 (14,5%)

ФК «Глибочок» В. Глибочок43 (8,4%)

«Юніори» Тернопіль29 (5,7%)

«Гермес-7» Тернопіль24 (4,7%)

«Добра Піца» Тернопіль21 (4,1%)

«Тернопільавто» Дубівці15 (2,9%)

«Агронива» Тернопіль12 (2,4%)

«Микулинецька ОТГ» Микулинці10 (2,0%)


Всього голосів: 510


Голосування закінчилось