Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. Чемпіон визначиться в останньому турі

3 березня 2018 р. 14:59

Сьогодні, 3 березня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі 13-го туру фінального етапу (1-8 місця) Тернопільської третьої футзальної ліги.

Сенсаційно, лідер ліги «Кореспондент», виграючи по ходу матчу 2:0, поступився «Агро-Дружбі» – 3:6. Натомість головний їх переслідувач «Сателіт-2015» свій матч у «Саюзу» виграв – 5:3.

Тепер між лідерами третьої ліги дистанція в три очки і перед заключним 14-м туром, у якому в очній дуелі зустрінуться саме «Кореспондент» і «Сателіт-2015» інтрига зберігається неймовірна. «Кореспонденту», що стати чемпіоном достатньо не програти, натомість «Сателіту», що виграти «золото», обов’язково потрібно перемагати, адже за однакової кількості очок, вище у турнірній таблиці розташується та команда, яка матиме кращі показники в особисті зустрічі.  

 

Результати матчів 13-го туру:

«Саюз» – «Сателіт-2015» – 3:5 (1:3)

Голи: Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький, Олександр Кашицький – Володимир Іванський-2, Павло Кохан, Віталій Колтко, Віталій Захарків.

«Агро-Дружба» – «Кореспондент» – 6:3 (1:2)

Голи: Євген Гречковський-3, Петро Добровольський-2, Василь Лешак – Микола Гнатишин, Роман Томин, Роман Шептицький.

«Вікнарьов» «Меліоратор» – 9:5 (3:3)

Голи: Олександр Лемега-4, Віталій Козіброда-2, Олег Лис, Віталій Тиндик, Тарас Ящишин – Володимир Дідух-3, Віталій Гончар-2.

«Гермес 7» ДЮСШ – 4:5 (2:3)

Голи: Валентин Чепига-2, Святослав Кантицький-2 – Олександр Ткачук-3, Олександр Кобеля-2.

 

Третя футзальна ліга. Турнір за 1-8 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Кореспондент»

13

11

0

2

61:32

33

2

«Сателіт-2015»

13

10

0

3

59:39

30

3

«Саюз»

13

8

1

4

63:38

25

4

«Агро-Дружба»

13

7

2

4

55:47

23

5

ДЮСШ

13

6

2

5

52:51

20

6

«Вікнарьов»

13

6

1

6

51:43

19

7

«Гермес 7»

13

6

1

6

59:59

19

8

«Меліоратор»

13

5

0

8

32:48

15

 

Кращі бомбардири:

Михайло Конечний («Гермес 7») – 25

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 20

Роман Шептицький («Кореспондент») – 19

Микола Гнатишин («Кореспондент») – 17

Юліан Лобоцький («Саюз») – 16

Віталій Сливінський («Саюз») – 16

Петро Добровольський («Агро-Дружба») – 14

Ігор Журик («Саюз») – 13

Євген Гречковський («Агро-Дружба») – 13

Олександр Кобеля (ДЮСШ) – 13

 

У 14-му турі 10 березня (субота) в СК «Політехнік» зустрічаються:

9-00 «Меліоратор» – «Агро-Дружба»

9-50 «Кореспондент» – «Сателіт-2015»

10-40 «Саюз» – «Гермес 7»

11-30 ДЮСШ – «Вікнарьов»

 

Результати попередніх турів:

12 тур:

«Кореспондент» – «Саюз» – 3:1 (0:8)

Голи: Роман Томин, Роман Шептицький, Микола Гнатишин – Олександр Кашицький.

«Сателіт-2015» – ДЮСШ – 4:5 (3:1)

Голи: Андрій Бойчук-2, Віктор Захарків, Віталій Колтко – Олександр Кобеля-2, Олександр Ткачук, Богдан Дацко, Андрій Ваврик.

«Меліоратор» – «Гермес 7» – 2:4 (1:1)

Голи: Віталій Гончар, Богдан Гуменюк – Михайло Конечний-3, Роман Христинюк.

«Агро-Дружба» – «Вікнарьов» – 0:3

11 тур:

«Гермес 7» – «Агро-Дружба» – 4:5 (1:3)

Голи: Роман Христинюк-2, Михайло Конечний, Руслан Хруняк – Євген Гречковський-3, Петро Добровольський-2.

«Сателіт-2015» – «Меліоратор» – 7:1 (2:1)

Голи: Павло Кохан-3, Віталій Колтко-2, Андрій Бойчук, Володимир Іванський – Віталій Гончар.

«Вікнарьов» – «Кореспондент» – 0:3 (неявка команди «Вікнарьов»)

ДЮСШ – «Саюз» – 3:8 (0:6)

Голи: Андрій Ваврик, Василь Пізняк, Василь Огринович, а/г – Юліан Лобоцький-3, Віталій Сливінський-2, Олександр Кашицький-2, Юрій Балюк.

10 тур:

«Вікнарьов» – «Гермес 7» – 4:5 (3:0)

Голи: Олег Лис-2, Роман Йонко, Віталій Тиндик – Михайло Конечний-3, Руслан Хруняк-2.

«Кореспондент» – ДЮСШ – 5:4 (4:1)

Голи: Роман Шептицький-3, Андрій Мартинюк, Ігор Чиж – Олександр Ткачук-2, Олександр Кобеля, Михайло Бурбела .

«Меліоратор» – «Саюз» – 2:3 (2:2)

Голи: Андрій Войтович-2 – Юліан Лобоцький, Віталій Сливінський, Юрій Балюк.

«Сателіт-2015» – «Агро-Дружба» – 6:4 (2:2)

Голи: Павло Кохан-4, Андрій Бойчук-2 – Петро Добровольський-3, Назар Олійник, Євген Гречковський.

9 тур:

«Гермес 7» – «Кореспондент» – 4:6 (0:3)

Голи: Роман Христенюк-2, Руслан Хруняк, Валентин Чепига – Микола Гнатишин-2, Андрій Мартинюк-2, Михайло Мостовий, Роман Шептицький.

«Меліоратор» – ДЮСШ – 4:2 (1:0)

Голи: Андрій Войтович-2, Ігор Вітушинський, Богдан Гуменюк – Олександр Ткачук, Владислав Грегуль.

«Сателіт-2015» – «Вікнарьов» – 5:2 (3:1)

Голи: Віталій Котко-2, Валентин Печенюк, Павло Кохан, Віктор Захарків – Олег Лис, Роман Йонко.

«Агро-Дружба» – «Саюз» – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Добровольський-2, Василь Кушнір-2, Ігор Чміль, Володимир Сакало – Віталій Сливінський-2, Василь Огринович-2, Юліан Лобоцький, Ігор Журик.

8 тур:

«Саюз» – «Вікнарьов» – 5:3 (3:0)

Голи: Ігор Журик-2, Василь Огринович, Віталій Сливінський, Юліан Лобоцький – Роман Йонко-2, Віталій Тиндик.

«Сателіт-2015» – «Гермес 7» – 5:3 (2:3)

Голи: Павло Кохан-2, Ігор Станько, Андрій Бойчук, Віктор Захарів – Михайло Конечний-2, Руслан Хруняк.

«Агро-Дружба» – ДЮСШ – 4:4 (2:3)

Голи: Петро Добровольський, Василь Кушнір, Володимир Чикало, Василь Лешак – Олександр Кобеля-3, Андрій Ваврик.

«Кореспондент» – «Меліоратор» – 5:0 (3:0)

Голи: Микола Гнатишин-2, Роман Шептицький-2, Роман Томин.

 

На фото – команда «Агро-Дружба»

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 2 6
"Самець" Підволоч... 2 6
«Кристал» (Чортків) 2 6
«Ампер» 2 6
«Ветеран» (Кремен... 2 4
ФК «Таурів» 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 2 3
«Тернопільводокан... 2 3
«Bad Wolfs» 2 3
«Вікторія» В. Бірки 2 1
"Дніпро" Печірна 1 0
ФК «Луб’янки» 1 0
ФК «Пронятин» 2 0
ФК «Курівці» 2 0
ФК «Вівся» 2 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось