Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП (1-8 МІСЦЯ). 9 ТУР

3 лютого 2018 р. 19:30

Сьогодні, 3 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі 9-го туру фінального етапу (1-8 місця) Тернопільської третьої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Гермес 7» – «Кореспондент» – 4:6 (0:3)

Голи: Роман Христенюк-2, Руслан Хруняк, Валентин Чепига – Микола Гнатишин-2, Андрій Мартинюк-2, Михайло Мостовий, Роман Шептицький.

«Меліоратор» – ДЮСШ – 4:2 (1:0)

Голи: Андрій Войтович-2, Ігор Вітушинський, Богдан Гуменюк – Олександр Ткачук, Владислав Грегуль.

«Сателіт-2015» – «Вікнарьов» – 5:2 (3:1)

Голи: Віталій Котко-2, Валентин Печенюк, Павло Кохан, Віктор Захарків – Олег Лис, Роман Йонко.

«Агро-Дружба» – «Саюз» – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Добровольський-2, Василь Кушнір-2, Ігор Чміль, Володимир Сакало – Віталій Сливінський-2, Василь Огринович-2, Юліан Лобоцький, Ігор Журик.

 

Турнірна таблиця фінальної частини третьої футзальної ліги (1-8 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Кореспондент»

9

8

0

1

47:21

24

2

«Сателіт-2015»

9

7

0

2

37:28

21

3

«Саюз»

9

6

1

2

48:25

19

4

«Агро-Дружба»

9

5

2

2

40:31

17

5

«Меліоратор»

9

5

0

4

22:25

15

6

ДЮСШ

9

4

2

3

35:30

14

7

«Вікнарьов»

9

4

1

4

35:30

13

8

«Гермес 7»

9

4

1

4

42:43

13

 

Кращі бомбардири:

Михайло Конечний («Гермес 7») – 17

Микола Гнатишин («Кореспондент») – 15

Роман Шептицький («Кореспондент») – 14

Ігор Журик («Саюз») – 13

Віталій Сливінський («Саюз») – 12

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 12

Юліан Лобоцький («Саюз») – 11

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 9

Роман Йонко («Вікнарьов») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8

Олександр Кобеля (ДЮСШ) – 8

Валентин Чепига («Гермес 7») – 8

Руслан Хруняк («Гермес 7») – 8

 

У 10-му турі 10 лютого (субота) в СК «Політехнік» зустрічаються:

9-00 «Вікнарьов»«Гермес 7»

9-50 «Кореспондент» – ДЮСШ

10-40 «Меліоратор»«Саюз»

11-30  «Сателіт-2015»«Агро-Дружба»

 

На фото – команда «Сателіт-2015»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось