Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Ліга Чемпіонів Тернопільщини 2017/18

Інформація про ліги турніру відсутня

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

«Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:4

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 0:3

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:1

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 0:3

«Стантарт» (Лановецький р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 1:2 (0:0)

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 3:0.

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

6

5

1

0

26:5

16

2

«Арсенал»

6

3

2

1

18:10

11

3

«Стандарт»

6

2

1

3

14:11

7

4

ФК «Биківці»

6

0

0

5

1:33

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 2:0

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – 0:4

«Колос-Бровар» (Сидорів, Гусятинський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 1:1.

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

4

4

0

0

14:2

12

2

«Колос-Бровар»

4

1

1

2

4:7

4

3

ФК «Мельниця»

4

0

1

3

3:12

1

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

ФК «Підгайці» – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 7:1

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:2

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:0

ФК «Підгайці» – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 4:0

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – 6:2

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Підгайці» – 3:0

 

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Єдність»

6

3

1

2

13:11

10

2

"Юність"

6

3

1

2

14:11

10

3

ФК «Гайворонка»

6

3

0

3

15:19

9

4

ФК «Підгайці»

6

2

0

4

18:19

6

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:1

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 4:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 6:4

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:4

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

6

4

0

2

13:6

12

2

«Стрипа»

6

4

0

2

13:8

12

3

ФК «Млинівці-Присівці»

6

4

0

2

9:7

12

4

«Збруч»

6

0

0

6

0:14

0

Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 12 28
«Медобори» Зелене 12 24
«Алюр» Тернопіль 12 22
"Говерла" Дубівці 12 22
"Sebn-Скриня" Тер... 12 20
«Гермес-7» Тернопіль 12 19
«Агронива-Біла» 12 15
«Микулинці-Булат» 12 13
«Поділля-Starlife... 12 10
«Віго-Острів» 12 2
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 12 33
«Вікторія» В. Бірки 12 32
ФК «Хоростків» 12 27
«Поділля» Васильк... 12 27
ФК «Козова» 12 24
ФК «Ланівці-ОТГ» 12 23
«Копичинецькі ков... 12 22
«Вся-Україна-Коло... 12 20
ФК «Озерна-1» Збо... 12 19
ФК «Скалат» 12 17
«Автоцентр 88» Те... 12 14
«Колос» Зборів 12 13
ГУНП Тернопіль 12 13
«Агрокомплекс Іва... 12 10
«Wyscout» Тернопіль 12 9
"Юніори" Тернопіль 12 8
«Роял-Транс» Терн... 12 3
Тернопільська міс... 12 1
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 12 36
«Добрий Самарянин... 12 26
«Інваспорт» Терно... 12 23
ФК «Нараїв» Береж... 12 22
SEBN, UA Тернопіль 12 22
«Лісма» Шляхтинці 12 22
«Панорама-1» Млин... 12 21
«Вікторія 92» Вік... 12 19
«Стрипа» Купчинці 12 19
«Метрікс» Тернопіль 12 19
«Меліоратор» Терн... 12 19
«Калина» Тернопіль 12 15
«Ветеран Плюс» Те... 12 15
ФК «Заруддя» Збор... 12 7
ФК «Гаї Шевченків... 12 7
«Терен» Тернопіль 12 7
«Largo» Тернопіль 12 7
«Файне місто» Тер... 12 6
«Опілля» Тернопіл... 0 0
«Панорама-2» Млин... 0 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 12 31
«Savandi» Тернопіль 12 29
«Нива» Підгайці 12 28
«ЕКМІ» Біла 12 24
«Микулинецький Бр... 12 24
ФК «Пронятин» 12 24
«Зелені штахети» ... 12 22
ФК «Мишковичі» 12 21
«Панорама-2» Млин... 12 18
ФК «Озерна-2» Збо... 12 14
«Молокія» Тернопіль 12 12
«Карат» Тернопіль 12 11
ФК «Великі Гаї» 12 11
«Серет» Тернопіль 12 10
«Стрипа-2» Купчинці 12 10
«Опілля» Тернопіл... 12 8
«Тернопільводокан... 12 7
«Аляска» Тернопіль 12 7
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?

Микола Гнатишин («Говерла»)172 (22,9%)

Юрій Заставецький («Агронива-Біла»)168 (22,4%)

Анатолій Гринченко («Говерла»)72 (9,6%)

Степан Клекот («Медобори»)70 (9,3%)

Євген Гурін («Алюр»)46 (6,1%)

Ігоря Квятковський («Гермес-7»)34 (4,5%)

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ»)24 (3,2%)

Володимир Яхван («Микулинці-Булат»)17 (2,3%)

Андрій Долинний («Агронива-Біла»)16 (2,1%)

Сергій Полянчук («Медобори»)15 (2,0%)

Ростислав Ціх («Медобори»)15 (2,0%)

Олександр Паламар («Алюр»)14 (1,9%)

Володимир Лисий («Віго-Острів»)14 (1,9%)

Валентин Білик («Агрон-ОТГ»)11 (1,5%)

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ»)10 (1,3%)

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ»)9 (1,2%)

Андрій Капелян («Поділля-Starlife»)8 (1,1%)

Тарас Німаш («Поділля-Starlife»)7 (0,9%)

Володимир Гриб («Микулинці-Булат»)7 (0,9%)

Віктор Сирник («Микулинці-Булат»)6 (0,8%)

Павло Денькович («Медобори»)6 (0,8%)

Роман Демків («Гермес-7»)3 (0,4%)

Андрій Захарчук («Алюр»)3 (0,4%)

Богдан Цупер («Алюр»)3 (0,4%)


Всього голосів: 750


Голосування закінчилось