Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Федерація футболу Тернопільської області зустрічає новий рік сповнена оптимізму та віри у найкраще

31 грудня 2017 р. 15:10

Минає футбольний 2017 рік. Як для Тернопільщини, так і для нашого футболу він був непростим. Водночас можна ствердно сказати, що тернопільський футбол зробив крок уперед. Нова команда Федерація футболу Тернопільської області суттєво змінила підходи в роботі, визначивши для себе ряд основних пріоритетів і протягом 2017 року їх розвивала.

Для обласної федерації дитячо-юнацький футбол – це пріоритет номер один. Для себе ми визначили, що сьогодні у нас на першому місці не результат, ми хочемо, щоби футболу стало більше. У перший рік нашої роботи нам це вдалося. На сьогоднішній день у дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільщини виступають понад вісімдесят команд, у яких задіяно півтора тисячі дітей. Доземний уклін дитячим тренерам, які на належному рівні готують юних футболістів. Окрема подяка управлінню фізичної-культури і спорту ТОДА. Усі матчі відбулися, і ми бачили, що для наших дітей участь у них – велика подія і дуже важливий фактор їхнього футбольного розвитку.

Показом у цьому році є організація змагань на рівні дорослого футболу. Змінивши формат чемпіонату та розбивши команди на дві ліги – вищу і першу, вдалося провести повноцінні змагання за участі 19 команд. Стільки ж колективів змагалися у кубку області. Як і в кожному старті, є переможці й переможені, однак, завдяки масовості, виграв увесь тернопільський футбол. Висловлюю слова вдячності президентам клубів, головам районних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, меценатам та спонсорам, які забезпечили стабільну фінансову складову своїх команд. 

Активно Федерація футболу області займалася популяризацією футболу, насамперед серед дітей. З цією метою Тернопільщина протягом року двічі приймала гостей з Іспанії, які з нашими дітьми проводили тренування, майстер-класи, показові виступи тощо.

Основне з наших ключових завдань – не лише якісно організувати футбольні змагання, а й повернути глядача на трибуни. Для цього ми робили різного роду заходи, які би давали можливість глядачеві приходити на футбольний матч, щоби не лише переглянути саму гру. У перерві кожного матчу відбувався розіграш футбольного м’яча від ФФТО серед дітей, а старші вболівальники, завдячуючи нашому генеральному партнеру ТОВ  «Микулинецький Бровар», – «пивний» м’яч.

Ще одним важливим пріоритетом федерації є робота в напрямку покращення футбольної інфраструктури. У цьому році відкрили повноцінні футбольні майданчики зі штучним покриттям у Козовій та Шумську і два невеличких майданчики – в Бережанах і Підгайцях. Станом на сьогодні відбувається зведення 8 стадіонів зі штучним покриттям. У цьому напрямку ми продовжуємо працювати і якщо погода не завадить, я думаю, що весною в області відкриємо понад 25 майданчиків.

Федерація футболу Тернопільської області зустрічає новий рік сповнена оптимізму та віри у найкраще. Хочу побажати цього всій нашій футбольній сім’ї та всім мешканцям Тернопілля. Щиро бажаю, аби у ваших оселях панували мир, здоров’я та благополуччя! Всі ми, футбольні команди, вболівальники та мешканці області, є і будемо великою і дружньою родиною. Тому нам до снаги втілення найсміливіших бажань! З Новим роком та веселих свят!

Тарас Юрик, голова Федерації футболу Тернопільської області, народний депутат України

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось