АНОНСИ МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ. 22-24 ГРУДНЯ (ПЯТНИЦЯ-НЕДІЛЯ)
Пропонуємо до Вашої уваги анонси матчів Тернопільської футзальної ліги на наступних три дні.
Години |
22.12 п’ятниця - третя ліга група Б |
18-00 |
«Меліоратор» (Тернопіль) - «Вікнарьов» (Тернопіль) |
18-50 |
«Гермес 7» (Тернопіль) – «Сирна Хата+» (Тернопіль) |
19-40 |
«Тернопільводоканал» - «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики) |
20-30 |
«Кореспондент» (Тернопіль) - «Авакс Проф» (Тернопіль) |
|
23.12 Субота |
9-00 |
САЮЗ (Тернопіль) - Мрія Агрохолдинг (Тернопіль) |
9-50 |
ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) |
10-40 |
ФК «Агро-Дружба» (Долина) – Легіон (Драганівка) |
11-30 |
КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – Себн (Байківці) |
12-20 |
«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) |
13-10 |
«ПОДІЛЛЯ» (смт В.Березовиця) - ФК «Козова» |
14-00 |
«Вікторія-Дубівці» - ФК «Скалат» |
14-50 |
Агрокомплекс «Івачів» - «Панорама» (Тернопіль) |
15-40 |
ФК «Озерна» - «УКРОП»(Тернопіль) |
16-30 |
БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо»(Тернопіль) |
17-20 |
«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) |
|
24.12 Неділя |
9-00 |
«Легіон» (Тернопіль) - «Олімп» (Острівець) |
9-50 |
«МОЛОКІЯ» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) |
10-40 |
«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» |
11-30 |
FC «TERNOPIL CITY» - «Лісма» (Шляхтинці) |
12-20 |
ФК «Дворіччя» - ФК «Заруддя» |
13-10 |
ФК «Стрипа» (Купчинці) - «Зоря» (Соборне) |
14-00 |
ФК «Інтеграл» (Тернопіль) - ФК «Стандарт» (Вишгородок) |
14-50 |
«Підручники і посібники» (Тернопіль) - ФК «Стегниківці» |
15-40 |
«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) - «ДСО» (Тернопільський р-н.) |
16-40 |
«Вікторія» (Бірки) - БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) |
17-40 |
«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ» |
18-40 |
«Агрон-Великогаївська ОТГ» - «Віго-Острів» |
19-40 |
«Арсенал» (Тернопіль) - «Алюр» (Тернопіль) |
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось