Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 3-й тур

10 грудня 2017 р. 11:11

Сьогодні, 10 грудня, у СК «Політехнік» відбулися два заключні поєдинки 3-го туру Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги результати матчів:

«Лісма» (Шляхтинці) «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

***

Результати решти матчів 3-го туру:

Група «А»

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

***

Група «Б»

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Арт-Рама»

3

3

0

0

25:7

9

2

«Стрипа»

3

2

1

0

15:11

7

3

ФК «Заруддя»

3

2

0

1

13:8

6

4

«Зоря»

3

2

0

1

12:13

6

5

«Підручники і посібники»

3

1

1

1

13:11

4

6

ФК «Дворіччя»

2

0

1

1

7:12

1

7

«Інтеграл»

3

0

1

2

6:18

1

8

«Стандарт»

2

0

0

2

5:9

0

9

ФК «Стегниківці»

2

0

0

2

8:15

0

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

3

2

0

1

13:5

6

2

ФК «Конюхи»

2

2

0

0

7:3

6

3

«Молокія»

3

2

0

1

8:7

6

4

«Олімп»

2

1

1

0

8:5

4

5

«Сокіл»

3

1

1

1

8:6

4

6

«Легіон»

3

1

1

1

9:8

4

7

«Гірник»

3

0

2

1

5:10

2

8

«Лісма»

3

0

1

2

6:14

1

9

«Ternopil City»

2

0

0

2

4:10

0

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 10
  2. Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9
  3. Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 6
  4. Богдан Світовий («Арт-Рама») – 5
  5. Артур Панасюк (ТМР) – 5
  6. Олег Мшанецький («Арт-Рама») – 4
  7. Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 4
  8. Тарас Пінчак («Зоря») – 4
  9. Тарас Свінціцький («Стардарт») – 4
  10.  Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 4

 

1 тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

***

2 тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

На фото команда Тернопільської міської ради

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 24
"Медобори" Зелене 10 19
"Рідна Борщівщина... 10 19
"Нива" Теребовля 10 19
"Збруч-Агробізнес... 10 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 10 14
"Поділля" Васильк... 10 14
"Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Нараїв" 10 6
"Кристал-U-19" Чо... 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 7 21
ФК «Вишнівець» 7 16
ФК «Мельниця» Мел... 7 12
ФК «Трибухівці» 7 10
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 7 4
«Нива» Городниця 7 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 14
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Колос» Зборів 7 11
«Поділля» В. Бере... 7 10
«ПрофАгро» Кременець 6 6
«Олімпія» Клювинці 7 6
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 476


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58