Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Анонс матчів Тернопільської футзальної ліги на 1-3 грудня (п’ятниця – неділя)

30 листопада 2017 р. 18:52

 

Години

2 тур. 1.12 (п’ятниця). Третя ліга. Група Б.  СК Медичного університету

18-00

«Авакс Проф» – Меліоратор

18-50

«Сирна Хата+» – «Тернопільводоканал»

19-40

«Гермес 7» – «Олімпік-Пролісок»

20-30

«Кореспондент» – «Вікнарьов»

 

 

2.12 (субота). СК «Політехнік»

9-00

ФК «Інтеграл» (Тернопіль) – «АРТ-РАМА» (Тернопіль)

9-50

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне)

10-40

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль)

11-30

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці)

12-20

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка)

13-10

FC «TERNOPIL CITY» - «Молокія» (Тернопіль)

14-00

«Легіон» (Тернопіль) «Лісма» (Шляхтинці)

14-50

«Сокіл» (Байківці) – Олімп (Острівець)

15-40

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова»

16-30

«tdk» (Тернопіль) «Панорама» (Присівці)

17-20

«Саюз» (Тернопіль) - КЗ ДЮСШ (Тернопіль)

 

 

3.12 (неділя). СК «Політехнік»  

9-00

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці)

9-50

ФК «Агро-Дружба» (Долина) - ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль)

10-40

«Легіон» (Драганівка) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль)

11-30

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Арсенал» (Тернопіль)

12-30

«ДСО» (Тернопільський р-н.) - «Західхлібзбут» (Тернопіль)

13-30

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці)  - «Алюр» (Тернопіль)

14-30

«Вікторія» (Бірки) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

15-30

«Ланівці-ОТГ» - «Віго-Острів»

16-30

«Зоря»  (Соборне) - «Арт-рама» (Тернопіль)

17-20

ФК «Інтеграл» (Тернопіль) - ФК «Заруддя»

18-10

«Підручники і посібники» (Тернопіль)- ФК «Дворіччя»

19-00

ФК «Стрипа» (Купчинці) - ФК «Стандарт» (Вишгородок)

19-50

«Гірник» (Новосілка) – Легіон (Тернопіль)

20-40

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада

 

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ФУТБОЛІСТИ

Андрій Захарчук («Алюр»)

Вадим Кліпс (Агрокомплекс «Івачів»)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери