Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

19 листопада 2017 р. 18:25

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після п’ятого туру.

***

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

«Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:4

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 0:3

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.)ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:1

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 0:3

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

5

4

1

0

23:5

13

2

«Арсенал»

5

2

2

1

16:9

8

3

«Стандарт»

5

2

1

2

13:9

7

4

ФК «Биківці»

5

0

0

5

1:30

0

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 2:0

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – 0:4

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

4

4

0

0

14:2

12

2

«Колос-Бровар»

3

1

0

2

3:6

3

3

ФК «Мельниця»

3

0

0

3

2:11

0

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці»– 6:2

ФК «Підгайці» – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.)– 7:1

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:2

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:0

ФК «Підгайці» – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 4:0

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Гайворонка»

5

3

0

2

13:13

9

2

«Юність»

5

2

1

2

8:9

7

3

«Єдність»

5

2

1

2

10:11

7

4

ФК «Підгайці»

5

2

0

3

18:16

6

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:1

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 4:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 6:4

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

5

3

0

2

14:10

9

2

«Лісма»

5

3

0

2

9:6

9

3

ФК «Млинівці-Присівці»

5

3

0

2

6:7

9

4

«Збруч»

5

1

0

4

6:12

3

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 19 46
ФК "Вишнівець" 19 44
МФК "Скала-Айва" ... 19 39
ФК Зоря 19 38
ФК Вся Україна-Колос 19 36
ФК "Трибухівці" 19 25
НФК Тривалети-Кре... 18 24
ФК Арсенал 19 23
ФК "Збараж" 18 19
ФК Нива (Підгайці) 19 18
ФК Бастіон-1427 18 8
ФК Ланівці ОТГ 18 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 18 45
ФК Поділля 17 41
ФК "Козова" 18 37
ФК Галичина 18 35
"Колос" Зборів 17 34
ФК Панорама 17 25
Віго-Острів 17 18
ФК "Скалат" ОТГ 17 14
ФК Нараїв 18 11
ФК Юність 18 9
ФК Волинь-Шумськ 17 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 17 38
ФК "Нива" Теребовля 17 32
ФК Агронива 17 28
ФК "Збруч-Агробіз... 17 25
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 17 27
ФК "Бережани" 17 21
ФК "Копичинці" 17 11
ДЮСШ-Тернопіль 17 7

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном Тернопільської області 2019 року?

"Агрон-ОТГ" В. Гаї340 (51,1%)

"Нива" Теребовля190 (28,5%)

"Збруч-Агробізнес" Підволочиськ73 (11,0%)

"Агронива" Заводське63 (9,5%)


Всього голосів: 666


Голосування закінчилось