Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Анонс Ліги чемпіонів Тернопільщини. 28-29 жовтня

28 жовтня 2017 р. 10:48

28-29 жовтня відбудеться другий тур Ліги чемпіонатів Тернопільщини. У чотирьох групах пройдуть сім поєдинків.

Група «А»

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.)

29 жовтня. 13.00. с. Биківці.

Арбітр: Ігор Чаплій (Тернопіль), асистенти – Андрій Шадюк (Тернопіль), Олег Богач (Тернопіль).

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.)

29 жовтня. 13.00. с. Білокриниця.

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти – Тарас Андрущак (Тернопіль), Андрій Стасюк (Ланівці).

***

Група «B»

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.)

29 жовтня. 13.00. с. Ягільниця.

Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти – Іван Циганчук (Бучач), Ігор Дворецький (Бучач).

***

Група «С»

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.)

29 жовтня. 13.00. м. Підгайці.  

Арбітр: Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Чортків), Анатолій Пенцак (Микулинці).

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.)

29 жовтня. 14.00. с. Золотники.

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

***

Група «D»

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.)

28 жовтня. 14.00. смт. Підволочиськ.

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Юрій Королюк (В. Глибочок), Іван Сокіл (Тернопіль).

 «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.)

29 жовтня. 13.00. с. Шляхтинці.

Арбітр: Ігор Гарас (Бережани), асистенти – Ігор Брик (Чортків), Артем Трач (Тернопіль).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери