Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

1 серпня 2020 р. 17:43

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 1 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

2

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

7

3

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

7

1

4

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

6

5

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

5

6

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

5

7

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

5

8

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

5

4

9

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

4

10

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

4

11

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

12

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

4

2

13

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

3

14

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

3

15

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

16

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

17

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

2

18

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

19

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

2

20

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

2

21

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

22

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

2

23

Михайло Кука

«Нива» Городниця

2

24

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

2

1

25

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

1

26

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

1

27

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

28

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

1

29

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

30

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

31

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

32

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

33

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

1

34

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

1

35

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

1

36

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

1

37

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

38

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

39

Олег Критюк

«Віго-Острів»

1

40

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

41

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

1

42

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

1

43

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

1

44

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

45

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

1

46

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

1

47

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

48

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

1

49

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

50

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

51

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

52

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

1

53

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

54

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

55

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

1

56

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

57

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

58

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

1

59

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

60

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

1

61

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

62

Андрій Пілецький

ФК «Мельниця»

1

1

63

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

1

1

64

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

65

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

66

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 5 12
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 11
ФК "Дністер" 6 11
ФК "Нива" Теребовля 6 10
ФК Колос (Бучач) 6 8
ФК "Збруч-Агробіз... 6 6
ФК "Зоря" Хоростків 6 5
ФК "Агронива-ТНПУ... 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 8 18
"Хатки" Бережани 7 16
ФК Нараїв 7 16
ФК "Трибухівці" 7 14
"Рідна Борщівщина... 7 13
Віго-Острів 7 10
ФК Мельниця 7 8
"Колос" Зборів 8 5
"Нива" (Городниця) 7 4
"Вікнини" (Вікно) 7 4
ФК Нива (Підгайці) 8 4
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ЧЕМПІОНОМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ?











Всього голосів: 2279


Голосування триває до: 15 серпня 2020 р. 23:59