Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

СПАРИНГИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ КОМАНД 2020 РОКУ

15 березня 2020 р. 21:21

Дата

Команди

Рахунок

Голи

8 лютого

«Агрон» В. Гаї – «Датський текстиль» (Сокаль)

3:0

Тарас Гром’як-2, Назар Процик

16 лютого

«Вся Україна - Колос» Бучач – ФК «Городенка»

4:0

Василь Гладчук-2, Віктор Слободян, Роман Жидонік

16 лютого

«Агрон» В. Гаї – ФК "Щирець"

10:0

Назар Процик-4, Дмитро Коник-3, Валентин Білик, Юрій Соколовський, Олександр Павлусь

23 лютого

«Вся Україна - Колос» Бучач – «Поділля» Васильківці

5:2

Владислав Сороцький-3, Андрій Кульчицький-2 – Віктор Ковальчук, Віталій Тригуба

23 лютого

«Дністер» Заліщики – ФК «Рашків» (Городенківський р-н)

2:3

Микола Ландяк-2

23 лютого

ФК «Львів» (U-17) – «Агрон» В. Гаї

4:4

Тарас Гром’як-2, Юрій Соколовський, Назар Процик

1 березня

«Дністер» Заліщики – «Поділля» Васильківці

3:1

Владислав Токарчук, Микола Ландяк, Дмитро Імангулов – Іван Цимбалістий

1 березня

УСК «Довбуш» Чернівці – «Вся Україна - Колос» Бучач

4:1

гравець на перегляді

1 березня

ФК «Миколаїв-2» – «Агрон» В. Гаї

2:2

Юрій Соколовський-2

5 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

«Нива» Підгайці

6:2

Роман Голодрига-2, Андрій Засєдко, Андрій Шевчук, Іван Федчишин, Віталій Тригуба – Іван Шкварло, Володимир Подлецький

7 березня

"Зоря" Хоростків – "Поділля" Васильківці

3:3

Петро Сокіл-2, Богдан Городовий – Роман Мельник-2, Володимир Гриб

8 березня

«Сокіл» Золочів – «Агрон» В. Гаї

2:4

Назар Процик-2, Тарас Гром’як, Тарас Червонецький

8 березня

«Хатки» Бережани – ФК «Куропатники»

0:1

Володимир Вовк

8 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Рашків» (Городенківський р-н)

6:0

Дмитро Імангулов-2, Андрій Пилипюк-2, Микола Ландяк, Роман Голодрига

8 березня

«Рідна Борщівщина» Борщів – «Кристал-U-17» Чортків

8:3

Владислав Тимощук-3, Святослав Антонійчук-3, Ярослав Козар, Вадим Вишинський – Антон Дячинський, Андрій Лозінський, Іван Пожарнюк

9 березня

«Серет» (Тернопіль) – «Нива» Підгайці

1:2

Тарас Кальба-2

9 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

 «Лісма» (Шляхтинці)

5:2

Юрій Заставецький-2, Андрій Засєдко, Іван Рудзевич, Микола Лилик

9 березня

«Хатки» Бережани – ФК «Трибухівці»

2:0

Віталій Колодка, Олег Іванчишин

11 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

1:2

Іван Нога – Ростислав Чиряк, Ігор Копцюх

11 березня

«Лісма» (Шляхтинці) – «Агрон» В. Гаї

2:8

Дмитро Коник-2, Тарас Громяк Тарас Червонецький, Юрій Соколовський, Валентин Білик, Олександр Павлусь, Руслан Луцик

12 березня

«Педліцей» Тернопіль – ФК «Нараїв»

1:2

Петро Тригук, Богдан Дзюла

14 березня

«Агрон» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

1:3

Тарас Червонецький

14 березня

«Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів

0:4

14 березня

«Нічлава» Колиндяни – «Рідна Борщівщина»

0:3

Владислав Тимощук, Ярослав Козар

15 березня

ФК «Нараїв» – «Колос» Зборів

2:1

Андрій Черноба, Сергій Дроздовський – Андрій Сухецький

15 березня

«Три валети» Кременець – «Арсенал» Білокриниця

1:3

Василь ТурчинськийАндрій Зубко-2, Максим Верещак

15 березня

«Вся Україна – Колос» Бучач – «Медобори» Зелене

5:0

Іван Плосконос-2, Анатолій Костів, два голи – гравці на перегляді

15 березня

«Агрон» В. Гаї – "Поділля" Васильківці

5:1

Тарас Гром’як-3, Олександр Павлусь, Валентин Білик – Роман Мельник

15 березня

«Зоря» Хоростків – «Кристал-U-17» Чортків

0:1

Сергій Скалій

15 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Трибухівці»

5:0

Дмитро Імангулов-3, Микола Ландяк-2

15 березня

«Хатки» Бережани – «Нива» Підгайці

1:2

Михайло Легета – Тарас Шкварло, Дмитро Кріса

15 березня

ФК «Козова» – ФК «Вишнівець»

3:3

Юрій Сорочан, Євген Гурін, Михайло Боруох – Ігор Сливка-2, Дмитро Галадей

 

Турнірна таблиця зимово-весняних спарингів обласних команд

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон» В. Гаї

8

5

2

1

37:14

17

2

«Дністер» Заліщики

4

3

0

1

16:4

9

3

«Вся Україна Колос» Бучач

4

3

0

1

15:6

9

4

«Рідна Борщівщина» Борщів

2

2

0

0

11:3

6

5

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

3

2

0

1

12:6

6

6

ФК «Нараїв»

2

2

0

0

4:2

6

7

«Нива» Підгайці

3

2

0

1

6:8

6

8

«Арсенал» Білокриниця

1

1

0

0

3:1

3

9

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

1

1

0

0

2:1

3

10

«Хатки» Бережани

3

1

0

2

3:3

3

11

«Кристал-U-17» Чортків

2

1

0

1

4:8

3

12

ФК «Козова»

1

0

1

0

3:3

1

13

ФК «Вишнівець»

1

0

1

0

3:3

1

14

«Зоря» Хоростків

2

0

1

1

3:4

1

15

«Поділля» Васильківці

4

0

1

3

7:16

1

16

«Три валети» Кременець

1

0

0

1

1:3

0

17

«Колос» Зборів

2

0

0

2

1:6

0

18

«Медобори» Зелене

1

0

0

1

0:5

0

19

ФК «Трибухівці»

2

0

0

2

0:7

0

 

Кращі бомбардири

Тарас Гром’як («Агрон» В. Гаї) – 9

Назар Процик («Агрон» В. Гаї) – 8

Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 6

Дмитро Імангулов («Дністер» Заліщики) – 6

Юрій Соколовський («Агрон» В. Гаї) – 5

Дмитро Коник («Агрон» В. Гаї) – 5

Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина») – 5

Владислав Сороцький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 3

Роман Голодрига (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/«Дністер») - 3

Святослав Антонійчук («Рідна Борщівщина») – 3 

Тарас Червонецький («Агрон» В. Гаї) – 3

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 3

Валентин Білик («Агрон» В. Гаї) – 3

Олександр Павлусь («Агрон» В. Гаї) – 3

Андрій Кульчицький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2

Василь Гладчук («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2  

Іван Плосконос («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2

Віталій Тригуба (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/»Поділля») - 2

Петро Сокіл («Зоря» Хоростків) – 2

Андрій Пилипюк («Дністер» Заліщики) – 2

Тарас Кальба («Нива» Підгайці) – 2

Андрій Засєдко (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 2

Юрій Заставецький (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 2

Ярослав Козар («Рідна Борщівщина») – 2

Андрій Зубко («Арсенал») – 2

Ігор Сливка (ФК «Вишнівець») – 2

Віктор Слободян («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1

Роман Жидонік («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1

Анатолій Костів («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1

Андрій Шевчук (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1

Іван Федчишин (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 1

Іван Рудзевич (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 1

Микола Лилик (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 1

Іван Нога (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 1

Іван Шкварло («Нива» Підгайці) – 1

Володимир Подлецький («Нива» Підгайці) – 1

Тарас Шкварло («Нива» Підгайці) – 1

Дмитро Кріса («Нива» Підгайці) – 1

Владислав Токарчук («Дністер» Заліщики) – 1

Віктор Ковальчук («Поділля» Васильківці) – 1

Іван Цимбалістий («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Гриб («Поділля» Васильківці) – 1

Богдан Городовий («Зоря» Хоростків) – 1

Вадим Вишинський («Рідна Борщівщина») – 1

Антон Дячинський («Кристал-U-17») – 1

Андрій Лозінський («Кристал-U-17») – 1

Іван Пожарнюк («Кристал-U-17») – 1

Сергій Скалій («Кристал-U-17») – 1

Віталій Колодка («Хатки» Бережани) – 1

Олег Іванчишин («Хатки» Бережани) – 1

Михайло Легета («Хатки» Бережани) – 1

Ростислав Чиряк («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 1

Ігор Копцюх («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 1

Руслан Луцик («Агрон» В. Гаї) – 1

Петро Тригук (ФК «Нараїв») – 1

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 1

Андрій Черноба (ФК «Нараїв») – 1

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 1

Андрій Сухецький («Колос» Зборів) – 1

Максим Верещак («Арсенал») – 1

Василь Турчинський («Три валети») – 1

Юрій Сорочан (ФК «Козова») – 1

Євген Гурін (ФК «Козова») – 1

Михайло Борух (ФК «Козова») – 1

Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Нива" Теребовля 17 35
"Медобори" Зелене 17 35
"Рідна Борщівщина... 17 31
"Поділля" Васильк... 17 25
"Збруч-Агробізнес... 17 24
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 17 14
ФК "Нараїв" 17 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 17 9
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 14 37
ФК «Вишнівець» 14 24
ФК «Трибухівці» 14 21
ФК «Мельниця» Мел... 14 19
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 14 27
«Нічлава» Копичинці 14 24
«Збруч» Гусятинсь... 14 23
«Колос» Зборів 14 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось