Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

СПАРИНГИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ КОМАНД 2020 РОКУ

8 березня 2020 р. 20:39

Дата

Команди

Рахунок

Голи

8 лютого

«Агрон» В. Гаї – «Датський текстиль» (Сокаль)

3:0

Тарас Гром’як-2, Назар Процик

16 лютого

«Вся Україна - Колос» Бучач – ФК «Городенка»

4:0

Василь Гладчук-2, Віктор Слободян, Роман Жидонік

16 лютого

«Агрон» В. Гаї – ФК "Щирець"

10:0

Назар Процик-4, Дмитро Коник-3, Валентин Білик, Юрій Соколовський, Олександр Павлусь

23 лютого

«Вся Україна - Колос» Бучач – «Поділля» Васильківці

5:2

Владислав Сороцький-3, Андрій Кульчицький-2 – Віктор Ковальчук, Віталій Тригуба

23 лютого

«Дністер» Заліщики – ФК «Рашків» (Городенківський р-н)

2:3

Микола Ландяк-2

23 лютого

ФК «Львів» (U-17) – «Агрон» В. Гаї

4:4

Тарас Гром’як-2, Юрій Соколовський, Назар Процик

1 березня

«Дністер» Заліщики – «Поділля» Васильківці

3:1

Владислав Токарчук, Микола Ландяк, Дмитро Імангулов – Іван Цимбалістий

1 березня

УСК «Довбуш» Чернівці – «Вся Україна - Колос» Бучач

4:1

гравець на перегляді

1 березня

ФК «Миколаїв-2» – «Агрон» В. Гаї

2:2

Юрій Соколовський-2

5 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

«Нива» Підгайці

6:2

Роман Голодрига-2, Андрій Засєдко, Андрій Шевчук, Іван Федчишин, Віталій Тригуба – Іван Шкварло, Володимир Подлецький

7 березня

"Зоря" (Хоростків) – "Поділля" Васильківці

3:3

Петро Сокіл-2, Богдан Городовий – Роман Мельник-2, Володимир Гриб

8 березня

«Сокіл» Золочів – «Агрон» В. Гаї

2:4

Назар Процик-2, Тарас Гром’як, Тарас Червонецький

8 березня

«Хатки» Бережани – ФК «Куропатники»

0:1

Володимир Вовк

8 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Рашків» (Городенківський р-н)

6:0

Дмитро Імангулов-2, Андрій Пилипюк-2, Микола Ландяк, Роман Голодрига

8 березня

«Рідна Борщівщина» Борщів – «Кристал» Чортків

8:3

Владислав Тимощук-3, Святослав Антонійчук-3, Ярослав Козар, Вадим Вишинський – Антон Дячинський, Андрій Лозінський, Іван Пожарнюк

9 березня

«Серет» (Тернопіль) – «Нива» Підгайці

 

 

9 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

 «Лісма» (Шляхтинці)

 

 

9 березня

«Хатки» Бережани – ФК «Трибухівці»

 

 

11 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

 

 

12 березня

«Лісма» (Шляхтинці) – «Агрон» В. Гаї

 

 

14 березня

«Агрон» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

 

 

15 березня

«Медобори» Зелене –

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

 

 

Турнірна таблиця зимово-весняних спарингів обласних команд

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон» В. Гаї

5

3

2

0

23:8

11

2

«Дністер» Заліщики

3

2

0

1

11:4

6

3

«Вся Україна - Колос» Бучач

3

2

0

1

10:6

6

4

«Рідна Борщівщина» Борщів

1

1

0

0

8:3

3

5

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

1

1

0

0

6:2

3

6

«Поділля» Васильківці

3

0

1

2

6:11

1

7

«Зоря» Хоростків

1

0

1

0

3:3

1

8

«Хатки» Бережани

1

0

0

1

0:1

0

9

«Нива» Підгайці

1

0

0

1

2:6

0

10

«Кристал-U-17» Чортків

1

0

0

1

3:8

0

Кращі бомбардири

Назар Процик («Агрон» В. Гаї) – 8

Тарас Гром’як («Агрон» В. Гаї) – 5

Юрій Соколовський («Агрон» В. Гаї) – 4

Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 4

Дмитро Коник («Агрон» В. Гаї) – 3

Владислав Сороцький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 3

Дмитро Імангулов («Дністер» Заліщики) – 3

Роман Голодрига (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/«Дністер») - 3

Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина») – 3

Святослав Антонійчук («Рідна Борщівщина») – 3  

Андрій Кульчицький («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2

Василь Гладчук («Вся Україна - Колос» Бучач) - 2  

Віталій Тригуба (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/»Поділля») - 2

Петро Сокіл («Зоря» Хоростків) – 2

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 2

Андрій Пилипюк («Дністер» Заліщики) – 2

Віктор Слободян («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1

Роман Жидонік («Вся Україна - Колос» Бучач) - 1

Валентин Білик («Агрон» В. Гаї) – 1

Олександр Павлусь («Агрон» В. Гаї) – 1

Тарас Червонецький («Агрон» В. Гаї) – 1

Андрій Засєдко (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1

Андрій Шевчук (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1

Іван Федчишин (ФК «Тернопіль-ТНПУ») - 1

Іван Шкварло («Нива» Підгайці) – 1

Володимир Подлецький («Нива» Підгайці) – 1

Владислав Токарчук («Дністер» Заліщики) – 1

Віктор Ковальчук («Поділля» Васильківці) – 1

Іван Цимбалістий («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Гриб («Поділля» Васильківці) – 1

Богдан Городовий («Зоря» Хоростків) – 1

Ярослав Козар(«Рідна Борщівщина») – 1

Вадим Вишинський («Рідна Борщівщина») – 1

Антон Дячинський («Кристал-U-17») – 1

Андрій Лозінський («Кристал-U-17») – 1

Іван Пожарнюк («Кристал-U-17») – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51