Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 17 тур. Підсумкова турнірна таблиця і бомбардири

1 березня 2020 р. 20:15

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, підсумкову турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги.

***

«Панорама 1» (Млинівці) – «Вікторія 92» - 2:4 (0:1)

Голи: Ігор Журик, 25, Василь Дорош, 39 – Йосип Репела, 10, 37, Ілля Старченко, 22, Михайло Бойко, 31.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 3:0 (неявка команди з Заруддя)

***

«Калина» (Тернопіль) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 9:1 (4:0)

Голи: Назар Гапій, 1, Роман Бодасюк, 5, 6, 34, 40, Владислав Столяр, 8, Дмитро Левкович, 24, Олександр Гаврилюк, 33, Володимир Максим, 35 – Григорій Паскевич, 36. 

***

ФК «Гаї Шевченківські» – «Метрікс» (Тернопіль) – 3:6 (1:1)

Голи: Роман Лясота, 17, 35, Володимир Гуцало, 30 – Володимир Крамар, 10, 38, Максим Чіп, 23, Олег Джугла, 29, Микола Піх, 31, 38.

***

ФК «Нараїв» – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 5:4 (2:3)

Голи: Михайло Красюк, 14, Сергій Дроздовський, 18, 32, 35, 40 – Степан Римар, 8, Андрій Вадовський, 15, 20, Петро Тригук, 27.

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 8:4 (4:1)

Голи: Іван Кілик, 5, 20, 37, 39, Мирон Танчик, 18, Іван Бас, 19, 25, Роман Левицький, 40 – Андрій Малярський, 10, 28, Юрій Федорчук, 26, 36.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 7:2 (4:1)

Голи: Ігор Шаблій, 7, 16, Владислав Доля, 9, 25, Тарас Решетуха, 17, Володимир Сакало, 27, 30 – Олег Ковальчук, 6, Ігор Шаблій, 26а/г.

***

«Терен» (Тернопіль) – «LARGO» (Тернопіль) – 3:3 (2:1)

Голи: Сергій Гах, 4, Олег Сарай, 10, Сергій Гоцайлюк, 26 – Тарас Головатюк, 1, 36, Олег Галенда, 27.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 6:10 (2:5)

Голи: Віталій Худа, 4, Михайло Маркович, 19, 21, 28, Роман Маркович, 32, Андрій Шевчук, 39 – Владислав Сороцький, 2, 37, Андрій Завадович, 11, 27, Віталій Сливінський, 9, Ігор Сливка, 15, 31, Євген Щербатюк, 20, 24, Арсен Доленга, 25.

***

Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

17

16

1

0

129 - 42

49

2

«Інваспорт» Тернопіль

17

12

2

3

117 - 67

38

3

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

17

12

1

4

81 - 33

37

4

«Добрий Самарянин» Тернопіль

17

11

3

3

65 - 46

36

5

SEBN, UA Тернопіль

17

10

2

5

70 - 56

32

6

«Метрікс» Тернопіль

17

9

1

7

70 - 59

28

7

«Панорама-1» Млинівці

17

8

3

6

65 - 64

27

8

«Лісма» Шляхтинці

17

8

3

6

74 - 77

27

9

«Стрипа» Купчинці

17

8

2

7

75 - 73

26

10

«Вікторія 92» Вікторівка

17

8

1

8

83 - 79

25

11

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

17

7

3

7

48 - 52

24

12

«Меліоратор» Тернопіль

17

7

1

9

57 - 73

22

13

«Калина» Тернопіль

17

6

1

10

64 - 70

19

14

«Файне місто» Тернопіль

17

4

3

10

65 - 87

15

15

«Терен» Тернопіль

17

3

2

12

44 - 95

11

16

«Largo» Тернопіль

17

3

2

12

44 - 97

11

17

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

17

2

2

13

41 - 77

8

18

ФК «Гаї Шевченківські»

17

2

1

14

51 - 96

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 41

Іван Кілик («Інваспорт») – 34

Максим Борисевич («Лісма») – 26

Максим Шадюк («Файне місто») – 26

Мирон Танчик («Інваспорт») – 25  

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 21

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 21

Володимир Пунька («Метрікс») – 20

Павло Бутрин («Лісма») – 20

Юрій Сорочан («Стрипа») – 20

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 20

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 19

Андрій Завадович («Саюз») – 19

Максим Маланчук («Калина») – 18

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 18

Василь Дорош («Панорама-1») – 17+1а/г

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 16

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 16+1а/г

Йосип Репела («Вікторія 92») – 15 

Арсен Доленга («Саюз») – 15

Петро Яцунда («Метрікс») – 14

Андрій Ніков («Панорама-1») – 14

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 14

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 14 

Роман Бодасюк («Калина») – 14

Владислав Сороцький («Саюз») – 14

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 14+1а/г

Михайло Маркович («Стрипа») – 14+1а/г

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 13

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 13

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 12

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 12 

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 12+1а/г

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Віталій Гончар («Меліоратор») – 11

Богдан БадлоІнваспорт») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Іван Курдупель («Стрипа») – 10

Руслан Хабаров («Саюз») – 10

Віталій Сливінський («Саюз») – 10

Владислав Столяр («Калина») – 10

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 10+1а/г

Сергій Березівський  («Калина») – 9

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Сергій Дорош («Largo») – 9

Андрій Малярський («Лісма») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Володимир Крамар («Метрікс») – 8

Юрій Федорчук («Лісма») – 8

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 8+1а/г

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Сергій Гах («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Олександр Скобальський («Метрікс») – 7

Максим Чіп («Метрікс») – 7

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 7

Іван БасІнваспорт») – 7

Ігор Сливка («Саюз») – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 6

Владислав Доля (SEBN, UA) – 6

Тарас Бобко («Панорама-1») – 6

Ігор Журик («Панорама-1») – 6

Віталій Худа («Стрипа») – 6

Олег Двуліт («Терен») – 6+1а/г

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Роман Маркович («Стрипа») – 5

Артем Баб’як («Файне місто») – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 5

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 5

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 5

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 5

Назар Головатюк («Largo») – 5 

Олег Лис («Меліоратор») – 5

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 5

Роман Левицький («Інваспорт») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Юрій Свірко («Largo») – 4

Тарас Головатюк («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Арсен Мельничук («Файне місто») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 4

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 4

Микола Піх («Метрікс») – 4

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Михайло Комлєв («Largo») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Володимир ШереметаМетрікс») – 3

Олег Джугла («Метрікс») – 3

Олег Комаровський («Саюз») – 3

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 3

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 3

Назар Гапій («Калина») – 3

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 3

Дмитро Левкович («Калина») – 3+1а/г

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 2 

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Олег Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Юрій Кузь («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Олег Сарай («Терен») – 2

Іван Руздевич («Інваспорт») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Дмитро Філик («Largo») – 1

Олег Галенда («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Богославський (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Тарас Решетуха (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук («Ветеран Плюс») – 1

Олег Крайник («Ветеран Плюс») – 1

Віталій Кучерський («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Олександр Гаврилюк («Калина») – 1

Володимир Максим («Калина») – 1

Дмитро Якимишин («Панорама-1») – 1

Андрій Шевчук («Стрипа») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Руслан Хоменко («Добрий Самарянин») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось