Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 17 тур. Підсумкова турнірна таблиця і бомбардири

23 лютого 2020 р. 21:09

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після останнього, 17-го туру.

***

«Опілля» (Підгородне) – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди з В. Гаїв)

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Нива» (Підгайці) – 2:3 (1:3)

Голи: Руслан Манчур, 1, 30 – Тарас Шкварло, 5, Сергій Мацалап, 12, Остап Гураль, 17.

***

«Микулинецький Бровар Плюс» – «Саванді» (Тернопіль) – 2:4 (2:2)

Голи: Петро Загурський, 3, Володимир Онуфреїв, 5 – Володимир Федунець, 20, 20, Борис Трач, 21, Олег Мімнонов, 33.

***

«Карат» (Тернопіль) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 4:7 (2:3)

Голи: Назар Іванів, 5, Роман Наконечний, 8, 27, Віталій Гриб, 27 – Юрій Цимбалюк, 15, Роман Іщук, 17, 19, Олександр Томич, 21, 23, 34, Святослав Кантицький, 25.

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Тернопільводоканал» – 2:3 (2:3)

Голи: Леонід Лапін, 10, Денис Круть, 13 – Володимир Кармелюк, 12, Ігор Гаяць, 14, Роман Богуцький, 18.   

***

«Панорама-2» (Млинівці) – «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:5 (1:1)

Голи: Василь Олійник, 7, 23, Руслан Турчин, 28, Андрій Теслюк, 39 – Василь Килик, 6, 21, 33, 34, Назар Струхляк, 35.

***

ФК «Пронятин» – ФК «Мишковичі» – 3:3 (1:1)

Голи: Роман Грицай, 2, Василь Огринович, 25, Юрій Балюк, 29 – Роман Звір, 13, Мирослав Ірха, 35, 39.  

***

«Серет» (Тернопіль) – «Аляска» (Тернопіль) – 7:5 (4:4)

Голи: Дмитро Магеровський, 7, 16, Володимир Пастух, 13, 31, Юрій Чегус, 18, Дмитро Навізівський, 23, Віталій Любінський, 36 – Юрій Кізюк, 6, 7, 26, Роман Скакун, 8, Іван Нечепор, 16.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – ФК «Озерна-2» – 3:6 (0:4)

Голи: Валентин Марущак, 23, 38, Мар’ян Коваль, 31 – Ярослав Горохівський, 4, 38, 39, Олег Табія, 12, 15, Андрій Школьний, 19.

***

Підсумкова турнірна таблиця 

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

17

15

1

1

107 - 44

46

2

«Нива» Підгайці

17

13

1

3

90 - 42

40

3

«Savandi» Тернопіль

17

11

3

3

72 - 42

36

4

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

17

12

0

5

71 - 47

36

5

«ЕКМІ» Біла

17

10

1

6

92 - 69

31

6

ФК «Пронятин»

17

10

1

6

57 - 47

31

7

ФК «Мишковичі»

17

8

6

3

72 - 54

30

8

«Зелені штахети» Тернопіль

17

8

2

7

69 - 52

26

9

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

17

7

2

8

43 - 48

23

10

«Панорама-2» Млинівці

17

7

1

9

63 - 84

22

11

«Серет» Тернопіль

17

6

2

9

40 - 53

20

12

«Молокія» Тернопіль

17

5

4

8

46 - 63

19

13

«Карат» Тернопіль

17

5

2

10

61 - 84

17

14

«Тернопільводоканал» Тернопіль

17

3

5

9

36 - 58

14

15

«Аляска» Тернопіль

17

4

1

12

61 - 83

13

16

«Стрипа-2» Купчинці

17

4

1

12

48 - 78

13

17

«Опілля» Тернопільський район

17

3

3

11

44 - 79

12

18

ФК «Великі Гаї»

17

3

2

12

45 - 90

11

***

Бомбардири:

Олександр Томич («Добра піца») – 40

Тарас Стирчак («Нива») – 35

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 34

Роман Наконечний («Карат») – 32

Роман Скакун («Аляска») – 25

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 17

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 17+2а/г

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 16

Ігор Брик («Саванді») – 15

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 15

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 15

Артем Трач («Саванді») – 13

Руслан Хруняк («Добра піца») – 13

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 13

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 13

Сергій Мацалап («Нива») – 13 

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 12

Руслан Турчин («Панорама-2») – 12

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 12

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 12 

Дмитро Магеровський («Серет») – 12

Степан Винник («ЕКМІ») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Олег Когут («Саванді») – 11

Василь Килик («Стрипа-2») – 11

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 10

Руслан Манчук («Молокія») – 10

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 10

Михайло Конечний («Добра піца») – 10

Іван Нечепор («Аляска») – 10

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 10

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 10

Тарас Гураль («Нива») – 10+1а/г

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 9

Денис Круть («ЕКМІ») – 9

Дмитро Навізівський («Серет») – 9

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 9

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 9+/г

Ярослав Чернець («Нива») – 9+1а/г

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 8  

Юрій Козача («Опілля») – 8

Андрій Засядко («Аляска») – 8  

Дмитро Синиця («Добра піца») – 8

Володимир Федунець («Саванді») – 8

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 8

Андрій Теслюк («Панорама-2») – 8+1а/г

Максим Ремпа («Опілля») – 7

Василь Мацелюх («Опілля») – 7

Назар Струхляк («Панорама-2») – 7

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 7

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7+1а/г

Тарас Шкварло («Нива») – 7+1а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Василь Рибак («ЕКМІ») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Степан Катушенко («Панорама-2») - 6 

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 6

Олег Мімнонов («Саванді») - 6

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 6

Юрій Кізюк («Аляска») - 6   

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 6+1а/г

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») – 6+1а/г 

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Василь Пихальський («Панорама-2») - 5

Тарас Комарницький («Нива») – 5

Остап Гураль («Нива») – 5

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 5

Назар Холоднюк («Опілля») – 5

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 5

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 5   

Святослав Кантицький («Добра піца») – 5 

Борис Трач («Саванді») – 5

Назар Іванів («Карат») – 5

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 5

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Микола Салабай («Карат») – 4

Олег Пирза («Карат») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Юрій Деревецький («Аляска») – 4  

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 4

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 4 

Віталій Любінський («Серет») – 4

Володимир Пастух («Серет») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Василь Процик («ЕКМІ») – 4+1а/г 

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Андрій Черній («Аляска») - 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 3

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») - 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Дмитро Блінов («Карат») – 3

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 3  

Роман Іщук («Добра піца») – 3  

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Дмитро Синюта («Добра піца») – 2   

Андрій Білик («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Ігор Садковський («Саванді») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Томашевський («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Віталій Гриб («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Василь Олійник («Панорама-2») - 2 

Арсен Величко («Молокія») – 2

Ярослав Білий («Стрипа-2») – 2

Володимир Пукас («Аляска») - 2   

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Роман Карась («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Мирослав Турчак («Стрипа-2») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Юрій Чегус («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Ігор Гаяць («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Олег Ревега (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») – 1

Назар Івасів («Карат») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось