Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 16 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

16 лютого 2020 р. 19:56

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 16-го туру.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 3:2 (0:1)

Голи: Михайло Маркович, 22, Юрій Сорочан, 26, Роман Маркович, 29 – Олег Лис, 12, Віталій Гончар, 37.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Інваспорт» (Тернопіль) - 3:8 (1:2)

Голи: Андрій Ніков, 9, 23, Тарас Бобко, 23 – Іван Руздевич, 5, Іван Кілик, 6, 33, 35, Дмитро Субчак, 21, 30, Мирон Танчик, 22, Василь Дорош, 34а/г.

***

ФК «Нараїв» – «Метрікс» (Тернопіль) – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський, 2, Дмитро Миколишин, 9, 35, Андрій Чепига, 25, Михайло Красюк, 28, 30.

***

«Терен» (Тернопіль) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 0:10 (0:8)

Голи: Євген Щербатюк, 3, 6, 7, 38, Арсен Доленга, 4, 5, Руслан Хабаров, 8, Андрій Завадович, 12, Олег Комаровський, 15, Олег Двуліт, 26а/г.

***

ФК «Гаї Шевченківські» – «Вікторія-92» – 6:8 (3:5)

Голи: Роман Лясота, 6, 9, 35, 38, Олександр Богославський, 20, Іван Романюк, 32 – Ілля Старченко, 2, 33, Йосип Репела, 3, Михайло Бойко, 18, Дем’ян Репела, 20, 20, Олександр Мдінарадзе, 23, Тарас Ніколюк, 28. 

***

«Калина» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 4:4 (3:4)

Голи: Назар Гапій, 4, 8, Сергій Березівський, 15, Максим Маланчук, 40 – Юрій Федорчук, 12, Максим Борисевич, 13, 20, 20.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Руслан Хоменко, 36а/гАндрій Вадовський, 3, 37, Степан Римар, 28, Петро Тригук, 35.  

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 3:3 (2:2)

Голи: Владислав Доля, 3, Ігор Шаблій, 7, 38 – Іван Бабуняк, 14, 33, Василь Бідось, 17.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «LARGO» (Тернопіль) – 8:0 (4:0)

Голи: Олександр Пиж, 2, 4, Андрій Уніят, 6, 39, Олег Ковальчук, 19, Віталій Кучерський, 26, 35, Михайло Безкоровайний, 28.

***

Турнірна таблиця 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

16

15

1

0

119 - 36

46

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

16

11

3

2

61 - 41

36

3

«Інваспорт» Тернопіль

16

11

2

3

109 - 63

35

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

16

11

1

4

76 - 29

34

5

SEBN, UA Тернопіль

16

9

2

5

63 - 54

29

6

«Панорама-1» Млинівці

16

8

3

5

63 - 60

27

7

«Лісма» Шляхтинці

16

8

3

5

70 - 69

27

8

«Стрипа» Купчинці

16

8

2

6

69 - 63

26

9

«Метрікс» Тернопіль

16

8

1

7

64 - 56

25

10

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

16

7

3

6

46 - 45

24

11

«Вікторія 92» Вікторівка

16

7

1

8

79 - 77

22

12

«Меліоратор» Тернопіль

16

7

1

8

56 - 64

22

13

«Калина» Тернопіль

16

5

1

10

55 - 69

16

14

«Файне місто» Тернопіль

16

3

3

10

62 - 87

12

15

«Терен» Тернопіль

16

3

1

12

41 - 92

10

16

«Largo» Тернопіль

16

3

1

12

41 - 94

10

17

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

16

2

2

12

41 - 74

8

18

ФК «Гаї Шевченківські»

16

2

1

13

48 - 90

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 39

Іван Кілик («Інваспорт») – 30

Максим Борисевич («Лісма») – 26

Максим Шадюк («Файне місто») – 26

Мирон Танчик («Інваспорт») – 24  

Володимир Пунька («Метрікс») – 20

Павло Бутрин («Лісма») – 20

Юрій Сорочан («Стрипа») – 20

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 19

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 19

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 19

Максим Маланчук («Калина») – 18

Андрій Завадович («Саюз») – 17

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 17

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 16

Василь Дорош («Панорама-1») – 16+1а/г

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 15

Петро Яцунда («Метрікс») – 14

Арсен Доленга («Саюз») – 14

Андрій Ніков («Панорама-1») – 14

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 14

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 14

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 14 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 14+1а/г

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 13

Йосип Репела («Вікторія 92») – 13 

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 13

Владислав Сороцький («Саюз») – 12

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 12

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 11 

Віталій Гончар («Меліоратор») – 11

Богдан БадлоІнваспорт») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 11+1а/г

Михайло Маркович («Стрипа») – 11+1а/г

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Роман Бодасюк («Калина») – 10

Іван Курдупель («Стрипа») – 10

Руслан Хабаров («Саюз») – 10

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Сергій Березівський  («Калина») – 9

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Сергій Дорош («Largo») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 9+1а/г

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Олександр Скобальський («Метрікс») – 7

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Сергій Гах («Терен») – 6

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Максим Чіп («Метрікс») – 6

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 6

Тарас Бобко («Панорама-1») – 6

Юрій Федорчук («Лісма») – 6

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6+1а/г

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Ігор Сливка («Саюз») – 5

Артем Баб’як («Файне місто») – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 5

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 5

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 5

Назар Головатюк («Largo») – 5 

Олег Лис («Меліоратор») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Владислав Доля (SEBN, UA) – 4

Іван Капеняк («Largo») – 4

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Арсен Мельничук («Файне місто») – 4

Роман Левицький («Інваспорт») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 4

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 4

Роман Маркович («Стрипа») – 4

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 4

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Михайло Комлєв («Largo») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Володимир ШереметаМетрікс») – 3

Олег Комаровський («Саюз») – 3

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 3

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 3

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 2 

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Юрій Кузь («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Назар Гапій («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Тарас Головатюк («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Іван Руздевич («Інваспорт») – 2

Дмитро Левкович («Калина») – 2+1а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Дмитро Філик («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Богославський (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук («Ветеран Плюс») – 1

Олег Крайник («Ветеран Плюс») – 1

Олег Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Віталій Кучерський («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Дмитро Якимишин («Панорама-1») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Руслан Хоменко («Добрий Самарянин») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 616


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51