Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 16 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

16 лютого 2020 р. 19:56

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 16-го туру.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 3:2 (0:1)

Голи: Михайло Маркович, 22, Юрій Сорочан, 26, Роман Маркович, 29 – Олег Лис, 12, Віталій Гончар, 37.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Інваспорт» (Тернопіль) - 3:8 (1:2)

Голи: Андрій Ніков, 9, 23, Тарас Бобко, 23 – Іван Руздевич, 5, Іван Кілик, 6, 33, 35, Дмитро Субчак, 21, 30, Мирон Танчик, 22, Василь Дорош, 34а/г.

***

ФК «Нараїв» – «Метрікс» (Тернопіль) – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський, 2, Дмитро Миколишин, 9, 35, Андрій Чепига, 25, Михайло Красюк, 28, 30.

***

«Терен» (Тернопіль) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 0:10 (0:8)

Голи: Євген Щербатюк, 3, 6, 7, 38, Арсен Доленга, 4, 5, Руслан Хабаров, 8, Андрій Завадович, 12, Олег Комаровський, 15, Олег Двуліт, 26а/г.

***

ФК «Гаї Шевченківські» – «Вікторія-92» – 6:8 (3:5)

Голи: Роман Лясота, 6, 9, 35, 38, Олександр Богославський, 20, Іван Романюк, 32 – Ілля Старченко, 2, 33, Йосип Репела, 3, Михайло Бойко, 18, Дем’ян Репела, 20, 20, Олександр Мдінарадзе, 23, Тарас Ніколюк, 28. 

***

«Калина» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 4:4 (3:4)

Голи: Назар Гапій, 4, 8, Сергій Березівський, 15, Максим Маланчук, 40 – Юрій Федорчук, 12, Максим Борисевич, 13, 20, 20.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Руслан Хоменко, 36а/гАндрій Вадовський, 3, 37, Степан Римар, 28, Петро Тригук, 35.  

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 3:3 (2:2)

Голи: Владислав Доля, 3, Ігор Шаблій, 7, 38 – Іван Бабуняк, 14, 33, Василь Бідось, 17.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «LARGO» (Тернопіль) – 8:0 (4:0)

Голи: Олександр Пиж, 2, 4, Андрій Уніят, 6, 39, Олег Ковальчук, 19, Віталій Кучерський, 26, 35, Михайло Безкоровайний, 28.

***

Турнірна таблиця 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

16

15

1

0

119 - 36

46

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

16

11

3

2

61 - 41

36

3

«Інваспорт» Тернопіль

16

11

2

3

109 - 63

35

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

16

11

1

4

76 - 29

34

5

SEBN, UA Тернопіль

16

9

2

5

63 - 54

29

6

«Панорама-1» Млинівці

16

8

3

5

63 - 60

27

7

«Лісма» Шляхтинці

16

8

3

5

70 - 69

27

8

«Стрипа» Купчинці

16

8

2

6

69 - 63

26

9

«Метрікс» Тернопіль

16

8

1

7

64 - 56

25

10

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

16

7

3

6

46 - 45

24

11

«Вікторія 92» Вікторівка

16

7

1

8

79 - 77

22

12

«Меліоратор» Тернопіль

16

7

1

8

56 - 64

22

13

«Калина» Тернопіль

16

5

1

10

55 - 69

16

14

«Файне місто» Тернопіль

16

3

3

10

62 - 87

12

15

«Терен» Тернопіль

16

3

1

12

41 - 92

10

16

«Largo» Тернопіль

16

3

1

12

41 - 94

10

17

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

16

2

2

12

41 - 74

8

18

ФК «Гаї Шевченківські»

16

2

1

13

48 - 90

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 39

Іван Кілик («Інваспорт») – 30

Максим Борисевич («Лісма») – 26

Максим Шадюк («Файне місто») – 26

Мирон Танчик («Інваспорт») – 24  

Володимир Пунька («Метрікс») – 20

Павло Бутрин («Лісма») – 20

Юрій Сорочан («Стрипа») – 20

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 19

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 19

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 19

Максим Маланчук («Калина») – 18

Андрій Завадович («Саюз») – 17

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 17

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 16

Василь Дорош («Панорама-1») – 16+1а/г

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 15

Петро Яцунда («Метрікс») – 14

Арсен Доленга («Саюз») – 14

Андрій Ніков («Панорама-1») – 14

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 14

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 14

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 14 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 14+1а/г

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 13

Йосип Репела («Вікторія 92») – 13 

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 13

Владислав Сороцький («Саюз») – 12

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 12

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 11 

Віталій Гончар («Меліоратор») – 11

Богдан БадлоІнваспорт») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 11+1а/г

Михайло Маркович («Стрипа») – 11+1а/г

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Роман Бодасюк («Калина») – 10

Іван Курдупель («Стрипа») – 10

Руслан Хабаров («Саюз») – 10

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Сергій Березівський  («Калина») – 9

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Сергій Дорош («Largo») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 9+1а/г

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Олександр Скобальський («Метрікс») – 7

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Сергій Гах («Терен») – 6

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Максим Чіп («Метрікс») – 6

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 6

Тарас Бобко («Панорама-1») – 6

Юрій Федорчук («Лісма») – 6

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6+1а/г

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Ігор Сливка («Саюз») – 5

Артем Баб’як («Файне місто») – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 5

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 5

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 5

Назар Головатюк («Largo») – 5 

Олег Лис («Меліоратор») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Владислав Доля (SEBN, UA) – 4

Іван Капеняк («Largo») – 4

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Арсен Мельничук («Файне місто») – 4

Роман Левицький («Інваспорт») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 4

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 4

Роман Маркович («Стрипа») – 4

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 4

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Михайло Комлєв («Largo») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Володимир ШереметаМетрікс») – 3

Олег Комаровський («Саюз») – 3

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 3

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 3

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 2 

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Юрій Кузь («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Назар Гапій («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Тарас Головатюк («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Іван Руздевич («Інваспорт») – 2

Дмитро Левкович («Калина») – 2+1а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Дмитро Філик («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Богославський (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук («Ветеран Плюс») – 1

Олег Крайник («Ветеран Плюс») – 1

Олег Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Віталій Кучерський («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Дмитро Якимишин («Панорама-1») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Руслан Хоменко («Добрий Самарянин») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон" Великогаї... 6 16
"Медобори" Зелене 7 14
"Колос" Бучач 7 11
"Нива" Теребовля 7 9
"Поділля" Васильк... 7 9
ФК "Трибухівці" 6 4
ФА "Тернопіль" 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 10 25
"Вікнини" Вікно 10 23
"Дністер" Заліщики 10 22
ФК "Нараїв" 10 19
"Поділля" В. Бере... 10 15
ФК "Бучач" 10 10
ФК "Копичинці" 9 7
"Галич" Збараж 10 6
"Фенікс" Біла 8 4
ФК "Борщів" 9 3
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2022?










Всього голосів: 99


Голосування триває до: 1 листопада 2022 р. 11:44