Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Wyscout» виявився сильнішим за представників муніципалітету

12 лютого 2020 р. 10:26

11 лютого у СК «Політехнік» відбувся пропущений поєдинок 15-го туру  першої Тернопільської футзальної ліги. У зустрічі двох тернопільських команд перемогу здобув колектив «Wyscout».

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «ТМР» – 6:3 (3:1)

Голи: Юрій Сагайдак, 3, Ярослав Кліщ, 12, 13, Андрій Дричик, 29, Максим Харчук, 36, 38 – Іван Пукас, 18, Артур Панасюк, 20, Віталій Островський, 33.

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

15

14

0

1

61 - 34

42

2

«Вікторія» В. Бірки

15

12

3

0

81 - 24

39

3

«Поділля» Васильківці

15

11

0

4

65 - 40

33

4

ФК «Козова»

15

10

0

5

63 - 40

30

5

ФК «Ланівці-ОТГ»

15

9

2

4

72 - 40

29

6

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

15

9

1

5

63 - 46

28

7

ФК «Хоростків»

15

9

0

6

72 - 55

27

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

15

6

4

5

78 - 52

22

9

«Автоцентр 88» Тернопіль

15

6

3

6

48 - 57

21

10

«Колос» Зборів

15

6

2

7

58 - 41

20

11

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

15

6

2

7

37 - 43

20

12

ФК «Скалат»

15

6

2

7

45 - 59

20

13

ГУНП Тернопіль

15

5

1

9

39 - 65

16

14

«Wyscout» Тернопіль

15

5

0

10

41 - 68

15

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

15

4

2

9

51 - 74

14

16

"Юніори" Тернопіль

15

2

2

11

41 - 72

8

17

Тернопільська міська рада

15

1

2

12

42 - 85

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

15

1

0

14

29 - 91

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 31

Назар Головко («Вікторія») – 22

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 18

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 18

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 18

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 17

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 16+1 а/г

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 15

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 14

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Назар Микичак (ФК «Козова») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Немо Шелія («Вікторія») – 12

Сергій Лук’янов («Поділля») – 12

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 12

Володимир Лема («Вікторія») – 11

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 11

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 11

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 11

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Максим Коломієць («Юніори») – 10 

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 10

Сергій Савка («Поділля») – 10

Андрій Цюман («Колос») – 10

Володимир Турчак («Колос») – 10

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 10

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 9

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Василь Крочак (ГУНП) – 9

Михайло Забитівський («Колос») – 9

Назар Мороз («Вікторія») – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 8

Андрій Гринченко («Вікторія») – 8

Ігор Козелко («Поділля») – 8

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 8

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 8

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 8

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 8+1а/г

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Богдан Гевчук («Поділля») – 7

Іван Пукас (ТМР) – 7  

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 6

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 6

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 6

Артур Панасюк (ТМР) – 6

Анатолій Грам’як («Юніори») – 6+1а/г

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Підлужний (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Віталій Островський (ТМР) – 4  

Михайло Кузів («Колос») – 4

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4 

Андрій Дричик («Wyscout») – 4

Максим Харчук («Wyscout») – 4

Андрій Цаволик (ГУНП) – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Шемилюк («Колос») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 3+1а/г  

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 3+2а/г

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Сухецький («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Богдан Лірський («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Юрій Сагайдак («Wyscout») – 1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 6
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 1 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1357


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59