Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 14 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

2 лютого 2020 р. 21:40

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 14-го туру.

***

ФК «Заруддя» – «САЮЗ» (Тернопіль) – 3:8 (1:3)

Голи: Андрій Когут, 15, 40, Олег Онишкевич, 27 – Ігор Сливка, 8, Андрій Завадович, 16, 20, 31, Євген Щербатюк, 25, 33, 35, 36.

***

ФК «Нараїв» – ФК «Гаї Шевченківські» – 8:1 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський, 1, 19, 26, Віталій Миколишин, 31, 34, Богдан Дзюла, 31, Михайло Красюк, 35, 38 – Іван Романюк, 30.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 3:0 (1:0)

Голи: Василь Кушнір, 14, Олег Прокоплюк, 38, Ігор Шаблій, 39.

***

«Терен» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 3:6 (1:1)

Голи: Сергій Гуцайлюк, 2, Володимир Антошків, 29, Сергій Гах, 31 – Максим Борисевич, 10, 21, Павло Бутрин, 24, 33, 36, Олег Агрес, 39.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Вікторія 92» (Вікторівка) – 7:5 (4:3)

Голи: Арсен Мельничук, 3, Іван Шимчишин, 8, 31, Максим Шадюк, 14, 38, Олег Соломонка, 19, 35 – Ілля Старченко, 7, 22, 29, Дем’ян Репела, 9, 14.

***

«LARGO» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 1:4 (0:3)

Голи: Сергій Дорош, 27 – Петро Тригук, 5, 18, Андрій Вадовський, 6, Володимир Федак, 27.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 2:9 (1:6)

Голи: Юрій Сорочан, 13, Владислав Грегуль, 38 – Богдан Бадло, 8, 14, 25, Владислав Грегуль, 9а/г, Іван Кілик, 11, Роман Левицький, 16, Мирон Танчик, 18, 22, Дмитро Субчак, 38.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Калина» (Тернопіль) – 4:3 (2:1)

Голи: Василь Дорош, 11, 13, Михайло Теслюк, 39, Андрій Ніков, 40 – Максим Маланчук, 2, 26, Сергій Березівський, 37.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 4:2 (2:1)

Голи: Михайло Безкоровайний, 2, Роман Йонко, 14а/г, Ігор Петрас, 35, 38 – Роман Йонко, 15, Григорій Паскевич, 39.

***

Турнірна таблиця 14-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

14

13

1

0

102 - 32

40

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

14

9

3

2

52 - 38

30

3

«Інваспорт» Тернопіль

14

9

2

3

93 - 57

29

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

14

9

1

4

61 - 27

28

5

SEBN, UA Тернопіль

14

9

1

4

58 - 46

28

6

«Лісма» Шляхтинці

14

8

1

5

62 - 61

25

7

«Панорама-1» Млинівці

14

7

3

4

57 - 51

24

8

«Метрікс» Тернопіль

14

7

1

6

57 - 46

22

9

«Стрипа» Купчинці

14

7

1

6

62 - 57

22

10

«Меліоратор» Тернопіль

14

7

1

6

52 - 58

22

11

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

14

6

3

5

34 - 38

21

12

«Вікторія 92» Вікторівка

14

6

1

7

69 - 62

19

13

«Калина» Тернопіль

14

5

0

9

48 - 57

15

14

«Файне місто» Тернопіль

14

3

3

8

57 - 76

12

15

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

14

2

1

11

37 - 66

7

16

ФК «Гаї Шевченківські»

14

2

1

11

41 - 79

7

17

«Терен» Тернопіль

14

2

1

11

38 - 80

7

18

«Largo» Тернопіль

14

2

1

11

36 - 85

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 35

Іван Кілик («Інваспорт») – 25

Максим Шадюк («Файне місто») – 25

Максим Борисевич («Лісма») – 21

Мирон Танчик («Інваспорт») – 21  

Павло Бутрин («Лісма») – 19

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 18

Володимир Пунька («Метрікс») – 17

Юрій Сорочан («Стрипа») – 17

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Василь Дорош («Панорама-1») – 16

Максим Маланчук («Калина») – 16

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 15

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 15

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 15

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 14

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 14

Петро Яцунда («Метрікс») – 13

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 13

Йосип Репела («Вікторія 92») – 12 

Арсен Доленга («Саюз») – 12

Андрій Завадович («Саюз») – 12

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 12

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 12

Андрій Ніков («Панорама-1») – 12

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 11

Владислав Сороцький («Саюз») – 11

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 11

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 10 

Богдан БадлоІнваспорт») – 10

Михайло Маркович («Стрипа») – 10+1а/г

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 10+1а/г

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Іван Курдупель («Стрипа») – 9

Роман Бодасюк («Калина») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 9 

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Сергій Березівський  («Калина») – 8

Сергій Дорош («Largo») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Олександр Скобальський («Метрікс») – 6

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 6+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Тарас Бобко («Панорама-1») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Максим Чіп («Метрікс») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Ігор Сливка («Саюз») – 5

Сергій Гах («Терен») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Юрій Федорчук («Лісма») – 4

Артем Баб’як («Файне місто») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Роман Левицький («Інваспорт») – 4

Володимир Антошків («Терен») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Владислав Доля (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Арсен Мельничук («Файне місто») – 3

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 3

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Роман Маркович («Стрипа») – 2

Михайло Комлєв («Largo») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Іван Руздевич («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Юрій Кузь («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук  («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1+1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось