Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 14 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

2 лютого 2020 р. 20:58

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 14-го туру.

***

ФК «Озерна-1» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран»(Настасів) – 2:5 (1:3)

Голи: Андрій Періг, 12, Роман Гром’як, 38 – Ігор Бадло, 4, 18, 34, Віталій Гоцалюк, 8, Автанділ Гвіанідзе, 33.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – «Колос» (Зборів) – 3:5 (1:3)

Голи: Ігор Грегоращук, 7, Олексій Стиран, 33, Назар Фішер, 40 – Роман Бардокін, 4, 6, Михайло Забитівський, 17, 40, Михайло Кузів, 32.

***

ФК «Хоростків» – «Вікторія» (В. Бірки) – 4:6 (1:4)

Голи: Петро Сокіл, 9, 39, Олександр Нетеча, 37, Роман Мельник, 38 – Володимир Лема, 7, Назар Головко, 16, 19, Віталій Міщишин, 18, Назар Мороз, 31, 33.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 3:3 (1:2)

Голи: Андрій Кульчицький, 6, Степан Басістий, 29, 31 – Дмитро Снятовський, 8, Андрій Бойчук, 14, 22.

***

«Копичинецькі ковбаси» – ФК «Ланівці-ОТГ» – 7:5 (3:1)

Голи: Руслан Марцінковський, 11, 15, 19, 34, 38, Вадим Гондз, 23, Михайло Зубик, 27 – Олег Критюк, 19, Сергій Чабай, 21, Михайло Войцещук, 27, Віталій Теереп, 34, Олег Войцещук, 37.

***

ФК «Скалат» – «Юніори» (Тернопіль) – 8:3 (2:2)

Голи: Тарас Сарабун, 2, 20, Ігор Барановський, 7, 31, 38, Ярослав Заблонський, 33, Назар Скуба, 38, Павло Леськів, 38 – Олександр Черній, 11, Анатолій Грам’як, 16, 29.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 1:3 (0:1)

Голи: Ярослав Кліщ, 39 – Святослав Вітровий 8, Тарас Шимонович, 24, 37.

***

 «Роял-Транс» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 0:8 (0:3)

Голи: Роман Жига, 3, Микола Когут, 5, Богдан Гевчук, 20, 25, Володимир Пушкаренко, 26, Сергій Лук’янов, 36, Сергій Савка, 38, Віктор Довгунь, 40.

***

«ГУНП» – «ТМР» – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Підлужний, 36, Олег Колісник, 39а/гІван Пукас, 19, 33, Олег Колісник, 32, Андрій Цаволик, 36а/г.

***

Турнірна таблиця після 14-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

14

13

0

1

56 - 30

39

2

«Вікторія» В. Бірки

14

11

3

0

69 - 23

36

3

«Поділля» Васильківці

14

11

0

3

63 - 37

33

4

ФК «Хоростків»

14

9

0

5

65 - 46

27

5

ФК «Козова»

14

9

0

5

57 - 39

27

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

14

8

2

4

68 - 39

26

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

14

8

1

5

60 - 44

25

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

14

6

4

4

74 - 47

22

9

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

14

6

2

6

36 - 39

20

10

ФК «Скалат»

14

6

2

6

44 - 53

20

11

«Автоцентр 88» Тернопіль

14

5

3

6

44 - 54

18

12

«Колос» Зборів

14

5

2

7

50 - 40

17

13

ГУНП Тернопіль

14

5

1

8

38 - 57

16

14

«Wyscout» Тернопіль

14

4

0

10

35 - 65

12

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

14

3

2

9

42 - 67

11

16

"Юніори" Тернопіль

14

2

2

10

38 - 68

8

17

Тернопільська міська рада

14

1

2

11

39 - 79

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

14

1

0

13

28 - 79

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 29

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 18

Назар Головко («Вікторія») – 16

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 16

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 16+1 а/г

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 15

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 13

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 12

Сергій Лук’янов («Поділля») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Немо Шелія («Вікторія») - 10

Володимир Лема («Вікторія») – 10

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 10

Назар Микичак (ФК «Козова») – 10

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 10

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 10

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 10

Сергій Савка («Поділля») – 10

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 9

Володимир Турчак («Колос») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8 

Василь Крочак (ГУНП) – 8

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 8

Назар Мороз («Вікторія») – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 7

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 7

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Ігор Козелко («Поділля») – 7

Богдан Гевчук («Поділля») – 7

Михайло Забитівський («Колос») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 6

Іван Пукас (ТМР) – 6  

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 5

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 5

Артур Панасюк (ТМР) – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Анатолій Грам’як («Юніори») – 5+1а/г

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Підлужний (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Михайло Кузів («Колос») – 4

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Андрій Цаволик (ГУНП) – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 4+1а/г

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 3

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3 

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 3+1а/г  

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2+2а/г

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось