Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 14 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

2 лютого 2020 р. 20:58

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 14-го туру.

***

ФК «Озерна-1» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран»(Настасів) – 2:5 (1:3)

Голи: Андрій Періг, 12, Роман Гром’як, 38 – Ігор Бадло, 4, 18, 34, Віталій Гоцалюк, 8, Автанділ Гвіанідзе, 33.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – «Колос» (Зборів) – 3:5 (1:3)

Голи: Ігор Грегоращук, 7, Олексій Стиран, 33, Назар Фішер, 40 – Роман Бардокін, 4, 6, Михайло Забитівський, 17, 40, Михайло Кузів, 32.

***

ФК «Хоростків» – «Вікторія» (В. Бірки) – 4:6 (1:4)

Голи: Петро Сокіл, 9, 39, Олександр Нетеча, 37, Роман Мельник, 38 – Володимир Лема, 7, Назар Головко, 16, 19, Віталій Міщишин, 18, Назар Мороз, 31, 33.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 3:3 (1:2)

Голи: Андрій Кульчицький, 6, Степан Басістий, 29, 31 – Дмитро Снятовський, 8, Андрій Бойчук, 14, 22.

***

«Копичинецькі ковбаси» – ФК «Ланівці-ОТГ» – 7:5 (3:1)

Голи: Руслан Марцінковський, 11, 15, 19, 34, 38, Вадим Гондз, 23, Михайло Зубик, 27 – Олег Критюк, 19, Сергій Чабай, 21, Михайло Войцещук, 27, Віталій Теереп, 34, Олег Войцещук, 37.

***

ФК «Скалат» – «Юніори» (Тернопіль) – 8:3 (2:2)

Голи: Тарас Сарабун, 2, 20, Ігор Барановський, 7, 31, 38, Ярослав Заблонський, 33, Назар Скуба, 38, Павло Леськів, 38 – Олександр Черній, 11, Анатолій Грам’як, 16, 29.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 1:3 (0:1)

Голи: Ярослав Кліщ, 39 – Святослав Вітровий 8, Тарас Шимонович, 24, 37.

***

 «Роял-Транс» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 0:8 (0:3)

Голи: Роман Жига, 3, Микола Когут, 5, Богдан Гевчук, 20, 25, Володимир Пушкаренко, 26, Сергій Лук’янов, 36, Сергій Савка, 38, Віктор Довгунь, 40.

***

«ГУНП» – «ТМР» – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Підлужний, 36, Олег Колісник, 39а/гІван Пукас, 19, 33, Олег Колісник, 32, Андрій Цаволик, 36а/г.

***

Турнірна таблиця після 14-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

14

13

0

1

56 - 30

39

2

«Вікторія» В. Бірки

14

11

3

0

69 - 23

36

3

«Поділля» Васильківці

14

11

0

3

63 - 37

33

4

ФК «Хоростків»

14

9

0

5

65 - 46

27

5

ФК «Козова»

14

9

0

5

57 - 39

27

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

14

8

2

4

68 - 39

26

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

14

8

1

5

60 - 44

25

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

14

6

4

4

74 - 47

22

9

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

14

6

2

6

36 - 39

20

10

ФК «Скалат»

14

6

2

6

44 - 53

20

11

«Автоцентр 88» Тернопіль

14

5

3

6

44 - 54

18

12

«Колос» Зборів

14

5

2

7

50 - 40

17

13

ГУНП Тернопіль

14

5

1

8

38 - 57

16

14

«Wyscout» Тернопіль

14

4

0

10

35 - 65

12

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

14

3

2

9

42 - 67

11

16

"Юніори" Тернопіль

14

2

2

10

38 - 68

8

17

Тернопільська міська рада

14

1

2

11

39 - 79

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

14

1

0

13

28 - 79

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 29

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 18

Назар Головко («Вікторія») – 16

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 16

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 16+1 а/г

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 15

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 13

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 12

Сергій Лук’янов («Поділля») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Немо Шелія («Вікторія») - 10

Володимир Лема («Вікторія») – 10

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 10

Назар Микичак (ФК «Козова») – 10

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 10

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 10

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 10

Сергій Савка («Поділля») – 10

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 9

Володимир Турчак («Колос») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8 

Василь Крочак (ГУНП) – 8

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 8

Назар Мороз («Вікторія») – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 7

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 7

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Ігор Козелко («Поділля») – 7

Богдан Гевчук («Поділля») – 7

Михайло Забитівський («Колос») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 6

Іван Пукас (ТМР) – 6  

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 5

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 5

Артур Панасюк (ТМР) – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Анатолій Грам’як («Юніори») – 5+1а/г

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Підлужний (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Михайло Кузів («Колос») – 4

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Андрій Цаволик (ГУНП) – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 4+1а/г

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 3

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3 

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 3+1а/г  

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2+2а/г

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон" Великогаї... 5 13
"Медобори" Зелене 5 11
"Нива" Теребовля 6 9
"Поділля" Васильк... 5 6
"Колос" Бучач 5 5
ФК "Трибухівці" 5 4
ФА "Тернопіль" 5 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 8 19
"Дністер" Заліщики 8 19
"Вікнини" Вікно 8 17
ФК "Нараїв" 8 15
"Поділля" В. Бере... 8 11
ФК "Бучач" 8 9
ФК "Копичинці" 7 7
ФК "Борщів" 7 3
"Фенікс" Біла 6 3
"Галич" Збараж 8 3
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2022?








Всього голосів: 577


Голосування триває до: 27 вересня 2022 р. 11:49