Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга. 14 тур. Турнірна таблиця та бомбардири

2 лютого 2020 р. 20:30

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів вищої Тернопільської футзальної ліги після 14-го туру.

***

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) –  «Микулинці-Булат» – 8:3 (4:1)

Голи: Арсен Кривобедрий, 12, Петро Скобляк, 14, 26, Віктор Ковалик, 16, 27, Тарас Червонецький, 18, 34, Назар Процик, 28 – Володимир Дитиняк, 13, Тарас Червонецький, 25а/г, Віктор Ковалик, 35а/г.

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Алюр» (Тернопіль) – 5:2 (3:0)

Голи: Богдан Слоневський, 12, 19, Вадим Цінчик, 15, Роман Кісіль, 36, Павло Данилюк, 38 – Артем Вітович, 26, Андрій Захарчук, 33.

***

«Поділля-Starlife» (В.Березовиця) – «Гермес 7» (Тернопіль) – 0:4 (0:0)

Голи: Ігор Квятковський, 25, Роман Демків, 28, Андрій Малик, 32, Сергій Онуфрейчук, 33.

***

«Медобори» (Зелене) – «Говерла» (Дубівці) – 1:2 (1:1)

Голи: Степан Клекот, 16 – Анатолій Гринченко, 9, Микола Гнатишин, 36.

***

«Агронива-Біла» (Біла) – «Віго-Острів» (Острів) – 3:1 (0:0)

Голи: Андрій Засєдко, 23, Юрій Москалик, 30, Тарас Швець, 37 – Андрій Артем, 29.

***

Турнірна таблиця після 14-го туру

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агрон-ОТГ" В. Гаї

14

11

1

2

67 - 29

34

2

«Медобори» Зелене

14

9

0

5

54 - 37

27

3

«Алюр» Тернопіль

14

8

1

5

67 - 45

25

4

"Говерла" Дубівці

14

8

1

5

54 - 47

25

5

"Sebn-Скриня" Тернопіль

14

7

3

4

39 - 40

24

6

«Гермес-7» Тернопіль

14

7

2

5

49 - 46

23

7

«Агронива-Біла»

14

6

0

8

54 - 50

18

8

«Микулинці-Булат»

14

4

1

9

44 - 68

13

9

«Поділля-Starlife» В. Березовиця

14

3

1

10

23 - 45

10

10

«Віго-Острів»

14

1

2

11

26 - 70

5

***

БОМБАРДИРИ

Юрій Заставецький («Агронива-Біла») – 23 м’ячів

Микола Гнатишин («Говерла») – 22

Степан Клекот («Медобори») – 22

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 20+1а/г

Євген Гурін («Алюр») – 17

Тарас Дурай («Алюр») – 17

Ігоря Квятковський («Гермес-7») – 16

Анатолій Гринченко («Говерла») – 13

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ») – 11+1а/г

Володимир Яхван («Микулинці-Булат») – 10

Віктор Сирник («Микулинці-Булат») – 10+1а/г

Роман Демків («Гермес-7») – 9

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 9

Павло Денькович («Медобори») – 9

Роман Кісіль ("Sebn-Скриня") – 9

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 8

Роман Шиптицький («Говерла») – 8

Тарас Німаш («Поділля-Starlife») – 8

Юрій Соколовський («Агронива-Біла») – 8

Богдан Цупер («Алюр») – 8

Андрій Захарчук («Алюр») – 8

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 7

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 7+1а/г

Тарас Гром'як («Агронива-Біла») – 6

Андрій Капелян («Поділля-Starlife») – 6

Ростислав Ціх («Медобори») – 6

Тарас Даньків («Віго-Острів») – 6

Артем Вітович («Алюр») – 6

Сергій Полянчук («Медобори») – 5

Віталій Кузьмак («Микулинці-Булат») – 5

Андрій Долинний («Агронива-Біла») – 5

Олександр Паламар («Алюр») – 5

Віталій Паперовський ("Sebn-Скриня") – 5 

Павло Данилюк ("Sebn-Скриня") – 5 

Богдан Слоневський ("Sebn-Скриня") – 5

Ігор Швець («Говерла») – 5

Микола Жук («Гермес-7»/» Поділля-Starlife») – 5+1а/г

Тарас Глухан ("Sebn-Скриня") – 4

Михайло Карпа ("Sebn-Скриня") – 4 

Володимир Гриб («Микулинці-Булат») – 4

Богдан Дацко («Віго-Острів») – 4

Ігор Копцюх («Поділля-Starlife») – 4

Владислав Мороз («Гермес-7») – 4

Дмитро Коник («Агрон-ОТГ») – 4

Петро Скобляк («Агрон») – 4

Юрій Москалик («Агронива-Біла») – 4

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 4+1а/г

Володимир Лисий («Віго-Острів») – 3

Юрій Клочак («Віго-Острів») – 3

Андрій Артем («Віго-Острів») – 3

Володимир Гулюх («Микулинці-Булат») – 3

Василь Барладин («Микулинці-Булат») – 3

Володимир Дитиняк («Микулинці-Булат») – 3

Любомир Вовк («Гермес-7») – 3

Вадим Цінчик ("Sebn-Скриня") – 3

Василь Дзюба («Говерла») – 3+1а/г

Тарас Лещишин («Віго-Острів») – 2

Максим Паюк («Віго-Острів») – 2

Степан Матвійків («Агронива-Біла») – 2

Тарас Швець («Агронива-Біла») – 2

Андрій Ваврик («Поділля-Starlife») – 2

Сергій Фарботняк («Поділля-Starlife») – 2

Арсен Кривобедрий («Агрон») – 2

Ростислав Чиряк («Медобори») – 2

Олексій Захарчук («Аглюр») – 2

Петро Грабчак («Говерла») – 2+1а/г

Андрій Повзун («Микулинці-Булат») – 1

Дмитро Жила («Микулинці-Булат») – 1

Віталій Станкевич («Алюр») – 1

Михайло Паюк («Віго-Острів») – 1

Богдан Світовий («Віго-Острів») – 1

Назарій Галадза («Віго-Острів») – 1

Дмитро Стриєшин («Агронива-Біла») – 1

Андрій Засєдко («Агронива-Біла») – 1

Борис Кучинський («Говерла») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Йонко («Гермес-7») – 1

Віталій Берегуля («Гермес-7») – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Петро Кривий ("Sebn-Скриня") – 1

Тарас Семенець («Агрон») – 1

Іван Рогаль («Агрон») – 1

Володимир Рудницький («Гермес-7») – 1

Сергій Богнар («Микулинці-Булат») – 1+1а/г

Андрій Козюк ("Sebn-Скриня") – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 266


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58