Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 10 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

5 січня 2020 р. 18:20

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після десятого туру.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Wyscout» (Тернопіль) – 8:2 (3:1)

Голи: Андрій Кульчицький, 15, 15, Анатолій Костів, 20, 23, 27, 37, Іван Плосконос, 16, Назар Ільчишин, 37 – Назар Заверуха, 10, Дмитро Коропатницький, 28.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – «Копичинецькі ковбаси» – 0:10 (0:6)

Голи: Андрій Фірман, 2, 5, 20, 27, Ігор Гуменюк, 11, 30, 38, Андрій Хоптовий, 18, Михайло Зубик, 18, Ігор Худзік, 35.

***

ФК «Хоростків» – ФК «Озерна-1» – 5:0 (4:0)

Голи: Тарас Білоус, 8, 14, Петро Сокіл, 11, 36, Олександр Нетеча, 19.

***

«Колос» (Зборів) – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 2:3 (2:2)

Голи: Михайло Забитівський, 4, Михайло Кузів, 14 – Віталій Коломієць, 6, Віталій Гоцалюк, 14, Ігор Бадло, 37.

***

«Поділля» (Васильківці) – ФК «Козова» – 5:2 (3:2)

Голи: Сергій Савка, 1, 17, 38, Богдан Гевчук, 2, Роман Жига, 40 – Тарас Шимонович, 12, Михайло Ляхович, 20.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – «Автоцентр-88» (Тернопіль) – 4:3 (3:0)

Голи: Назар Копач, 9, 12, 19, Назар Фішер, 40 – Роман Марчин, 37, Павло Слободян, 38,

***

«Вікторія» (В.Бірки) – «Юніори» (Тернопіль) – 4:1 (4:1)

Голи: Андрій Гринченко, 4, Назар Мороз, 5, Володимир Лема, 20, Дмитро Лопушняк, 20 – Михайло Бурбела, 13.

***

«ТМР» – ФК «Ланівці-ОТГ» – 3:8 (1:4)

Голи: Ігор Олексюк, 16, Артур Панасюк, 35, 39 – Назар Рибак, 1, 3, 29, Віталій Теереп, 7, 12, Богдан Вітрук, 25, Роман Журибіда, 31, Олег Войцещук, 34.

***

«ГУНП» – ФК «Скалат» – 3:2 (2:0)

Голи: Олег Сліворський, 19, Святослав Маракін, 20, 29 – Олександр Бульбін, 24, Павло Олійник, 40.

***

Турнірна таблиця після 10-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Хоростків»

10

9

0

1

53 - 27

27

2

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

10

9

0

1

40 - 24

27

3

«Вікторія» В. Бірки

10

8

2

0

52 - 16

26

4

ФК «Козова»

10

7

0

3

42 - 25

21

5

«Поділля» Васильківці

10

7

0

3

41 - 31

21

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

10

6

2

2

51 - 24

20

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

10

6

1

3

44 - 29

19

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

10

5

2

3

63 - 34

17

9

ФК «Скалат»

10

4

2

4

29 - 37

14

10

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

10

4

1

5

25 - 29

13

11

«Колос» Зборів

10

3

1

6

41 - 33

10

12

«Автоцентр 88» Тернопіль

10

3

1

6

25 - 43

10

13

ГУНП Тернопіль

10

3

0

7

25 - 44

9

14

«Wyscout» Тернопіль

10

3

0

7

24 - 49

9

15

"Юніори" Тернопіль

10

2

2

6

30 - 50

8

16

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

10

2

1

7

28 - 50

7

17

«Роял-Транс» Тернопіль

10

1

0

9

22 - 57

3

18

Тернопільська міська рада

10

0

1

9

28 - 61

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 21

Василь Пшеничний («Вся Україна-Колос») – 15+2а/г

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 13+1 а/г

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 12

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 12

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 12

Віталій Давидюк («Вся Україна-Колос») - 11  

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 10

Роман Бардокін («Колос») – 10

Назар Головко («Вікторія») – 10

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 9

Назар Микичак (ФК «Козова») – 9

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 9

Роман Жига («Поділля») – 9

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 9

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 8

Немо Шелія («Вікторія») - 8

Володимир Лема («Вікторія») – 8

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Андрій Цюман («Колос») – 8

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») - 7

Володимир Турчак («Колос») – 7

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 7

Ігор Олексюк (ТМР) – 7

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Віталій Мищишин («Вікторія») – 6

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 6

Сергій Лук’янов («Поділля») – 6

Сергій Савка («Поділля») – 6

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 6

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 6

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 6

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 5  

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 5

Максим Коломієць («Юніори») – 5 

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Михайло Забитівський («Колос») – 5

Тарас Судомир (ГУНП) – 5

Андрій Гринченко («Вікторія») – 5

Назар Мороз («Вікторія») – 5

Василь Гладчук («Вся Україна-Колос») – 4

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 4

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 4

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Крочак (ГУНП) – 4

Олег Сліворський (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 4

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 4

Богдан Гевчук («Поділля») – 4

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 3

Андрій Процик («Роял-Транс») – 3  

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Юрій Худик («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 3

Михайло Кузів («Колос») – 3

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 3

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 3+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 3+1а/г

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Арсеній Сташків («Юніори») – 2 

Анатолій Грам’як («Юніори») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Назар Заверуха («Wyscout») – 2

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 2

Артур Панасюк (ТМР) – 2

Святослав Маракін (ГУНП) – 2

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 2+1а/г

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 1

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Олег Колісник (ТМР) – 1  

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 1   

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Микола Когут («Поділля») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось