Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 29.09.2019 р.)

29 вересня 2019 р. 08:27

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів 4-го туру фінального етапу.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

2

2

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

3

Процик Назар

«Агрон»

9

4

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

6

Гром’як Тарас

«Нива»

6

-

7

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

8

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

9

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

3

10

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

-

11

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

12

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

13

Різник Андрій

«Агронива»

4

14

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

15

Білик Валентин

«Агрон»

4

16

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

-

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

4

18

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

1

19

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

20

Никеруй Олег

«Нива»

3

-

21

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

-

22

Шелія Немо

«Агронива»

3

23

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

24

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

25

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

26

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

27

Дурай Тарас

«Агронива»

2

28

Гайковий Володимир

«Агронива»/«Збруч»

2

29

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

30

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

31

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

32

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

33

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

-

34

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

35

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

36

Баранець Григорій

«Нива»

2

-

37

Масікевич Віктор

«Нива»

2

38

Романчук Іван

«Нива»

2

2

39

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

40

Салія Георгі

«Агронива»

1

41

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

42

Бурко Віталій

«Агронива»

1

43

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

44

Корецький Євген

«Кристал»

1

45

Гнат Іван

«Кристал»

1

46

Пиняк Олег

«Кристал»

1

47

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

48

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

49

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

50

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

51

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

52

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

53

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

54

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

55

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

56

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

57

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

58

Когут Микола

«Агрон»

1

-

59

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

60

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

61

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

62

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

63

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

64

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

65

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

66

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

67

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

68

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

69

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

70

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

71

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

72

Субота Віталій

«Нива»

1

-

73

Ігор Петро Іванкіо

«Кристал»

1

1

74

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

75

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

76

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

11

2

Процик Назар

«Агрон»

6

3

Шелія Немо

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Швець Ігор

ФК «Бережани»

5

6

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

7

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

8

Коник Дмитро

«Агрон»

3

9

Луцик Руслан

«Агрон»

3

10

Бурко Віталій

«Агронива»

3

11

Дурай Тарас

«Агронива»

3

12

Іваськів Віталій

«Агронива»

3

13

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

3

14

Клаутон Сантос

«Кристал»

3

15

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

3

16

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

17

Слоневський Богдан

«Нива»

2

18

Вонс Ігор

«Агрон»

2

19

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

2

20

Воронін Роман

«Кристал»

2

21

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

22

Масікевич Віктор

«Нива»

2

23

Никеруй Олег

«Нива»

2

24

Гром’як Тарас

«Нива»

2

25

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

26

Різник Андрій

«Агронива»

2

27

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

28

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

29

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

30

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

31

Білик Валентин

«Агрон»

2

32

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

2

33

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

2

34

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

35

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

36

Патрик Руслан

«Кристал»

1

37

Мельник Сергій

«Кристал»

1

38

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

39

Барбоза

«Кристал»

1

40

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

41

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

42

Чиряк Ростислав

«Збруч-Агробізнес»

1

43

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

1

44

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

45

Когут Андрій

ФК «Бережани»

1

46

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

47

Тракало Олег

«Агронива»

1

48

Пилипенко Артем

«Агронива»

1

49

Соколовський Юрій

«Агронива»

1

50

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

51

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

52

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

53

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

54

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

55

Гурін Євген

«Агрон»

1

56

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

57

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

1

58

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

59

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

60

Кринько Дмитро

«Нива»

1

61

Бегашов Олександр

«Нива»

1

62

Субота Віталій

«Нива»

1

63

Романчук Іван

«Нива»

1

64

Кузів Роман

«Нива»

1

65

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

66

Кузів Віталій

«Нива»

1

67

Голованьов Руслан

«Нива»

1

68

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

69

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

70

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

71

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

72

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

5

16

2

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

11

16

3

Процик Назар

«Агрон»

9

6

15

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

1

13

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

3

9

6

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

5

9

7

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

1

8

8

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

2

8

9

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

2

8

10

Гром’як Тарас

«Нива»

6

2

8

11

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

4

8

12

Шелія Немо

«Агронива»

3

5

8

13

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

14

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

6

15

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

1

6

16

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

4

2

6

18

Білик Валентин

«Агрон»

4

2

6

19

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

1

5

20

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

21

Никеруй Олег

«Нива»

3

2

5

22

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

23

Луцик Руслан

«Агрон»

2

3

5

24

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

4

25

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

1

4

26

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

27

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

3

4

28

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

29

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

30

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

31

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

32

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

1

3

33

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

34

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

2

3

35

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

2

3

36

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

37

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

2

3

38

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

3

3

39

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

40

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

41

Клаутон Сантос

«Кристал»

-

3

3

42

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

43

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

44

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

45

Баранець Григорій

«Нива»

2

-

2

46

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

47

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

48

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

49

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

50

Гайковий Володимир

«Агронива»/”Збруч»

2

2

51

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

2

52

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

53

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

54

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

55

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

56

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

57

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

58

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

1

2

59

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

60

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

61

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

62

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

63

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

64

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

65

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

1

66

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

67

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

68

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

69

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

1

70

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

-

1

71

Ігор Петро Іванкіо

«Кристал»

1

-

1

72

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

73

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

74

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

75

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

76

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

1

77

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

78

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

79

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

80

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

1

81

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

1

82

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

        1

83

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

84

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

85

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

86

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

87

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

88

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

89

Кузів Роман

«Нива»

-

1

1

90

Кузів Віталій

«Нива»

-

1

1

91

Голованьов Руслан

«Нива»

-

1

1

92

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

93

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

94

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

95

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

-

1

1

96

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

97

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

98

Соколовський Юрій

«Агронива»

-

1

1

99

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

100

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

101

Когут Андрій

ФК «Бережани»

-

1

1

102

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

103

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

104

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

105

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось