Визначилися фіналісти обласної Дитячо-юнацької футзальної ліги серед юнаків 2008-09 р.н.
29 команд заявилися на Дитячо-юнацьку футзальну лігу Тернопільської області серед юнаків 2008-2009 р.н. У шести групах вони визначали 12-ть фіналістів.
Результати зонального етапу
Група «А» Теребовля (11.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Очки |
Р/М |
1 |
«Атлетік» Чортків |
|
3:1 |
3:3 |
5:0 |
3:0 |
10 |
14:4 |
3 |
1 |
3 |
3 |
|||||
2 |
«Еліта14» Бучач |
1:3 |
|
1:0 |
3:1 |
3:0 |
9 |
8:4 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|||||
3 |
ДЮСШ Теребовля |
3:3 |
0:1 |
|
4:0 |
3:0 |
7 |
10:4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
|||||
4 |
ДЮСШ Гусятин |
0:5 |
1:3 |
0:4 |
|
3:0 |
3 |
4:12 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|||||
5 |
ДЮСШ Заліщики |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0 |
0:12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Група «Б» Підволочиськ (9.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Очки |
Р/М |
1 |
«Чемпіон» Тернопіль |
|
3:1 |
6:2 |
3:0 |
3:0 |
12 |
15:3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|||||
2 |
ДЮСШ Підволочиськ |
1:3 |
|
3:2 |
3:0 |
3:0 |
9 |
10:4 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|||||
3 |
ДЮСШ Скалат |
2:6 |
2:3 |
|
3:0 |
3:0 |
6 |
10:9 |
0 |
0 |
3 |
3 |
|||||
4 |
Байківецька ОТГ |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0:3 |
0 |
0:12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||||
5 |
ДЮСШ Тернопіль |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0 |
0:12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Група «В» Тернопіль (9.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Очки |
Р/М |
1 |
ДЮСШ Тернопіль |
|
4:2 |
3:1 |
7:2 |
13:1 |
12 |
27:6 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|||||
2 |
«Чемпіон» Тернопіль |
2:4 |
|
6:0 |
14:0 |
15:0 |
9 |
37:4 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|||||
3 |
ФК «Біскупа» |
1:3 |
0:6 |
|
2:2 |
5:1 |
4 |
8:12 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|||||
4 |
ДЮСШ Зборів |
2:7 |
0:14 |
2:2 |
|
1:0 |
4 |
5:21 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|||||
5 |
ДЮСШ Терн.р-н |
1:13 |
0:15 |
1:5 |
0:1 |
|
0 |
2:34 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Група «Г» Шумськ (9.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Очки |
Р/М |
1 |
ДЮСШ Шумськ |
|
4:1 |
4:3 |
6:0 |
11:0 |
12 |
25:4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|||||
2 |
ДЮСШ Збараж |
1:4 |
|
7:0 |
7:0 |
3:0 |
9 |
18:4 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|||||
3 |
ДЮСШ В.Дедеркали |
3:4 |
0:7 |
|
2:2 |
4:0 |
4 |
9:13 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|||||
4 |
«Юніор» Почаїв |
0:6 |
0:7 |
2:2 |
|
7:0 |
4 |
9:15 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|||||
5 |
ДЮСШ Кременець |
0:11 |
0:3 |
0:4 |
0:7 |
|
0 |
0:25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Група «Д» Тернопіль (9.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Очки |
Р/М |
1 |
ДЮСШ Тернопіль |
|
6:1 |
6:0 |
3:0 |
3:0 |
12 |
18:1 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|||||
2 |
«Чемпіон» Тернопіль |
1:6 |
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9 |
10:6 |
0 |
3 |
3 |
3 |
|||||
3 |
«Озерна-Чемпіон» |
0:6 |
0:3 |
|
3:0 |
3:0 |
6 |
6:9 |
0 |
0 |
3 |
3 |
|||||
4 |
Залозецька ОТГ |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0:3 |
0 |
0:12 |
0 |
|
0 |
0 |
|||||
5 |
Великогаївська ОТГ |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0 |
0:12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Група «Е» Бережани (9.03)
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
Очки |
Р/М |
Місце |
1 |
ДЮСШ Бережани |
|
2:0 |
4:0 |
3:0 |
9 |
9:0 |
I |
3 |
3 |
3 |
||||||
2 |
ДЮСШ Козова
|
0:2 |
|
9:1 |
3:0 |
6 |
12:3 |
II |
0 |
3 |
3 |
||||||
3 |
ДЮСШ Монастириська |
0:4 |
1:9 |
|
3:0 |
3 |
4:13 |
III |
0 |
0 |
3 |
||||||
4 |
ДЮСШ Тернопіль |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0 |
0:9 |
IV |
0 |
0 |
0 |
На основі результатів зональних змагань сформовані чотири групи фінальної частини змагань:
Група 1 |
Група 2 |
|
|
Група 3 |
Група 4 |
|
|
P.S.: До дату і місце проведення фінальної частини змагань буде повідомлено додатково.
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось