Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2019 року

9 березня 2019 р. 21:57

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Cергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

1:0

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:1

Богдан Забарило, Дмитро Імангулов

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

3:0

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

2:0

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

0:1

Назар Мороз

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

1:5

Володимир Гайковий

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) «Нива»

2:0

21 лютого

 «Буковина» (Чернівці) - «Агронива»

3:0

23 лютого

«Зоря» (Хоростків) – «Кристал» (Чортків)

3:6

Олександр Нетеча-2, нападник на перегляді – Максим Сурженко, Андрій Кульчицький, Михайло Штанкевич, та два гравці на перегляді (один – 2 голи) 

23 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:2

Богдан Гусляк-3 – Анатолій Миронюк, гравець на перегляді

23 лютого

«Агронива» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – U-19

3:2

Володимир Гайковий-2, Андрій Різник

24 лютого

ФК «Копичинці» – «Вікнини» (Вікно)

7:1

Іван Городинський-2, Ігор Гуменюк, Віктор Сагайдак, Назар Мороз, гравець на перегляді-2 – Олексій Колесніков

24 лютого

«Рочин» (Соснівка) – «Агрон-ОТГ»

2:1

Тарас Червонецький

27 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» ФК «Бережани»

0:3

Андрій Когут, Анатолій Крупа, Сергій Клюшніченко

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

1:2

Олександр Бегашов

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький)ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3:1

Бернард

2  березня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Андрій Приян, Андрій Дубчак, Ярослав Миронюк

2 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

1:3

Андрій Пилип’юк

2 березня

«Волинь» Луцьк (U-17) – ФК «Вишнівець»

1:4

Дмитро Галадей-2, два гравців на перегляді

3 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –

«Нива» (Теребовля)

0:1

Олександр Бегашов

3 березня

«Агрон-ОТГ» – «Старт» (Розворяни)

4:1

Ігор Вонс-2, Назар Процик, Тарас Червонецький

3 березня

«Кристал» (Чортків) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Руслан Курдас – Богдан Бородиця

3 березня

«Сокіл» (Радивилів) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:2

Назар Налєво, Олександр Штибель

3 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Нива» (Городниця)

0:1

Микола Голич

3 березня

«Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:4

Віктор Цілінський-2

6 березня

«Карпати» (Галич) – ФК «Бережани»

2:1

Ігор Швець

6 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Вишнівець»

1:2

Бернард – Олекснадр Томич, Олександр Понєдєльнік

6 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Володимир Онищук, Дмитро Познанський, Андрій Приян

6 березня

«Буковина» (Чернівці) – «Кристал» (Чортків)

3:0

6 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Вікнини» (Вікно)

8:2

Роман Мельник-4, Михайло Поберезник-2, Фархат Черкезов, гравець на перегляді 

8 березня

ФК «Копичинці» – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

2:1

Ігор Сливка, Володимир Леськів – Ферару Микола

8 березня

СК «Хмельницький» – «Агронива» (Заводське)

1:5

Немо Шелія-3, Віталій Іваськів, Юрій Заставецький

9 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

4:2

Роман Ватраль, Назар Мороз, Володимир Леськів, Петро Процанін – Василь Богачук, Іван Ковдрин

10 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Зоря» (Хоростків)

   

10 березня

«Удар» (Матвіївці, Шумський р-н)«Арсенал» (Білокриниця)

   

10 березня

«Агрон-ОТГ» – «Фенікс-Стефаново» (Підмонастир)

   

10 березня

«Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

   

10 березня

«Скала-Айва» (Скала-Подільська)ФК «Трибухівці»

   

10 березня

ФК «Збараж» – ДЮСШ-U-17 (Тернопіль)

   

13 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Панорама» (Млинівці)

   

 

Турнірна таблиця зимових спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Копичинці»

5

4

0

1

14:7

12

2

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

5

3

0

2

11:5

9

3

«Нива» Теребовля

7

3

0

4

10:9

9

4

«Агронива» Заводське

7

3

0

4

16:24

9

5

«Збруч-Агробізнес»

2

2

0

0

6:0

6

6

ФК «Вишнівець»

2

2

0

0

6:2

6

7

«Дністер» Заліщики

4

2

0

2

8:12

6

8

«Кристал» Чортків

4

1

1

2

7:8

4

9

«Зоря» Хоростків

3

1

0

2

11:9

3

10

ФК «Бережани»

2

1

0

1

4:2

3

11

ФК «Тернопіль-Педліцей»

5

1

0

4

3:15

3

12

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

0

1

3

4:8

1

13

«Арсенал» Білокриниця

1

0

1

0

2:2

1

14

«Вся Україна – Колос» Бучач

2

0

1

1

2:3

1

15

ФК «Трибухівці»

1

0

0

1

2:4

0

16

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

2

0

0

2

4:7

0

17

«Вікнини» Вікно

2

0

0

2

3:15

0

 

Кращі бомбардири

Володимир Гайковий («Агронива») – 6 м’ячів

Олександр Бегашов («Нива» Теребовля) – 5

Роман Мельник («Зоря») – 4

Немо Шелія («Агронива») – 3

Богдан Гусляк («Дністер») – 3

Іван Городинський («Дністер»/ФК “Копичинці») – 3

Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 3

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Олександр Нетеча («Зоря») – 2

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 2

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 2

Ігор Вонс («Агрон-ОТГ») – 2

Віктор Цілінський («Бастіон-1427») – 2

Бернард (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 2

Андрій Приян («Збруч-Агробізнес») – 2

Михайло Побережник («Зоря») – 2

Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 2

Віталій Іваськів («Агронива») – 2

Володимир Леськів (ФК «Копичинці») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Богдан Забарило («Дністер») – 1

Дмитро Імангулов («Дністер») – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Владислав Тимощук («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Андрій Різник («Агронива») – 1

Денис Льога («Нива» Теребовля) – 1

Віталій Бодак («Нива» Теребовля) – 1

Сергій Шаповал («Нива» Теребовля) – 1

Петро Намуйлик («Нива» Теребовля) – 1

Артур Лисогор («Нива» Теребовля) – 1

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Анатолій Миронюк («Бастіон-1427») – 1

Максим Сурженко («Кристал») – 1

Андрій Кульчицький («Кристал») – 1

Михайло Штанкевич («Кристал») – 1

Руслан Курдас («Кристал») – 1

Ігор Гуменюк (ФК «Копичинці») – 1

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 1

Олексій Колесніков («Вікнини») – 1

Андрій Дубчак («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Миронюк («Збруч-Агробізнес») – 1

Назар Налєво («Арсенал») – 1

Олександр Штибель («Арсенал») – 1

Микола Голич («Нива» Городниця) – 1

Богдан Бородиця («Вся Україна - Колос») – 1

Микола Ферару («Вся Україна - Колос») – 1

Ігор Швець (ФК «Бережани») – 1

Олекснадр Томич (ФК «Вишнівець») – 1       

Олександр Понєдєльнік (ФК «Вишнівець») – 1

Володимир Онищук («Збруч-Агробізнес») – 1

Дмитро Познанський («Збруч-Агробізнес») – 1      

Фархат Черкезов («Зоря») – 1

Юрій Заставецький («Агронива») – 1

Ігор Сливка (ФК «Копичинці») – 1

Василь Богачук (ФК «Трибухівці») – 1

Іван Ковдрин (ФК «Трибухівці») – 1

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 1

Петро Процанін (ФК «Копичинці») – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось