Тернополяни здобули всі призові місця у Дитячо-юнацькій футзальній лізі
Сьогодні, 2 березня, завершилися фінальні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги серед юнаків 2006-2007 р.н.
Група 1
№ |
Команда |
ДЮСШ Шумськ |
ДЮСШ Заліщики |
Байківецька ОТГ |
Очки |
Р/М |
Місце |
1 |
ДЮСШ Шумськ |
|
2:1 |
5:0 |
6 |
7:1 |
I |
3 |
3 |
||||||
2 |
ДЮСШ Заліщики |
1:2 |
|
3:2 |
3 |
4:4 |
II |
0 |
3 |
||||||
3 |
Байківецька ОТГ |
0:5 |
2:3 |
|
0 |
2:8 |
III |
0 |
0 |
Група 2
№ |
Команда |
ДЮСШ Тернопіль-1 |
ДЮСШ В.Дедеркали |
ДЮСШ Борщів |
Очки |
Р/М |
Місце |
1 |
ДЮСШ Тернопіль-1 |
|
4:0 |
8:1 |
6 |
12:1 |
I |
3 |
3 |
||||||
2 |
ДЮСШ В.Дедеркали |
0:4 |
|
3:1 |
3 |
3:5 |
II |
0 |
3 |
||||||
3 |
ДЮСШ Борщів |
1:8 |
1:3 |
|
0 |
2:11 |
III |
0 |
0 |
Група 3
№ |
Команда |
ДЮСШ Тернопіль-2 |
ДЮСШ Теребовля |
ДЮСШ Козова |
Очки |
Р/М |
Місце |
1 |
ДЮСШ Тернопіль-2 |
|
9:0 |
9:0 |
6 |
18:0 |
I |
3 |
3 |
||||||
2 |
ДЮСШ Теребовля |
0:9 |
|
2:1 |
3 |
2:10 |
II |
0 |
3 |
||||||
3 |
ДЮСШ Козова |
0:9 |
1:2 |
|
0 |
1:11 |
III |
0 |
0 |
Група 4
№ |
Команда |
ДЮСШ Тернопіль-3 |
ДЮСШ Бережани |
«Еліта14» Бучач |
Очки |
Р/М |
Місце |
1 |
ДЮСШ Тернопіль-3 |
|
9:0 |
3:0 |
6 |
12:0 |
I |
3 |
3 |
||||||
2 |
ДЮСШ Бережани |
0:9 |
|
3:2 |
3 |
3:11 |
II |
0 |
3 |
||||||
3 |
«Еліта14» Бучач |
0:3 |
2:3 |
|
0 |
2:6 |
III |
0 |
0 |
Підсумкові місця команд:
Байківецька ОТГ - 12 місце
ДЮСШ Борщів - 11 місце
ДЮСШ Козова - 10 місце
«Еліта14»Бучач - 9 місце
ДЮСШ В.Дедеркали - 8 місце
ДЮСШ Бережани – 7 місце
ДЮСШ Теребовля – 6 місце
ДЮСШ Заліщики -- 5 місце
Матч за 3-є місце:
ДЮСШ Шумськ – ДЮСШ Тернопіль-3 – 1:2 (1:1)
Фінал:
ДЮСШ Тернопіль-1 – ДЮСШ Тернопіль-2 – 2:1 (0:1)
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось