Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2019 року

15 лютого 2019 р. 20:55

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Сергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

 

 

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – Пробій» Городенка

   

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

 

 

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

   

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

 

 

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

 

 

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) - «Нива»

 

 

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

 

 

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –«Нива»

 

 

 

Турнірна таблиця зимових спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

2

2

0

0

6:0

6

2

«Нива» Теребовля

3

2

0

1

8:4

6

3

«Агронива» Заводське

2

1

0

1

7:10

3

4

ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

1

0

2

3:9

3

5

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

0

1

1

2:3

1

6

«Дністер» Заліщики

1

0

0

1

2:6

0

 

Кращі бомбардири

Володимр Гайковий («Агронива») – 3 м’ячі

Олександр Бегашов («Нива») – 3

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Іван Городинський («Дністер») – 1

Віталій Іваськів («Агронива») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Владислав Тимощук («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Денис Льога («Нива») – 1

Віталій Бодак («Нива») – 1

Сергій Шаповал («Нива») – 1

Петро Намуйлик («Нива») – 1

Артур Лисогор («Нива») – 1

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось