Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар ігор Ліги чемпіонів Тернопільщини сезону-2018/19 (груповий етап)

6 жовтня 2018 р. 10:59

Ліги чемпіонів Тернопільської області з футболу серед переможців

районних чемпіонатів 2018/19 рр.

 

Група А

1. Підволочиський р-н – ФК «Дорофіївка» с. Дорофіївка

2. Кременецький р-н – «Колос» с. Гаї

3. Зборівський р-н – ФК «Заруддя» с. Заруддя

4. Козівський р-н – ФК «Конюхи» с. Конюхи

Тур 1 – 07.10.

ФК «Дорофіївка» – ФК «Конюхи»

«Колос» – ФК «Заруддя»

Тур 2 – 14.10.

ФК «Заруддя» – ФК «Дорофіївка»

ФК «Конюхи» – «Колос»

Тур 3 – 21.10.

ФК «Дорофіївка» – «Колос»

ФК «Конюхи» – ФК «Заруддя»

Тур 4 – 28.10.

ФК «Заруддя – ФК «Конюхи»

«Колос» – ФК «Дорофіївка»

Тур 5 – 04.11.

ФК «Конюх» – ФК «Дорофіївка»

ФК «Заруддя» – «Колос»

Тур 6 – 11.11.

ФК «Дорофіївка» – ФК «Заруддя»

«Колос» – ФК «Конюхи»

 

Група В

1. Лановецький р-н – «Обрій» м. Ланівці

2. Збаразький р-н – «Галичина» с. Чернихівці

3. Шумський р-н – «Мрія» с. Сураж

4. Тернопільський р-н – «Лісма» с. Шляхтинці

Тур 1 – 07.10.

«Обрій» – «Лісма»

«Галичина – «Мрія»

Тур 2 – 14.10.

«Мрія» – «Обрій»

«Лісма» – «Галичина»

Тур 3 – 21.10.

«Обрій» – «Галичина»

«Лісма» – «Мрія»

Тур 4 – 28.10.

«Мрія» – «Лісма»

«Галичина» – «Обрій»

Тур 5 – 04.11.

«Лісма» – «Обрій»

«Мрія» – «Галичина»

Тур 6 – 11.11.

«Обрій» – «Мрія»

«Галичина» – «Лісма»

 

Група С

1. Теребовлянський р-н – «Рома» с. Підгайчики

2. Монастириський р-н – «Оріон» с. Григорів

3. Тернопілький р-н – «Говерла» с. Дубівці

4. Гусятинський р-н – «Нива» с. Городниця

Тур 1 – 07.10.

«Рома» – «Нива»

«Оріон» – «Говерла»

Тур 2 – 14.10.

«Говерла» – «Рома»

«Нива» – «Оріон»

Тур 3 – 21.10.

«Рома» – «Оріон»

«Нива» – «Говерла»

Тур 4 – 28.10.

«Говерла» – «Нива»

«Оріон» – «Рома»

Тур 5 – 04.11.

«Нива» – «Рома»

«Говерла» – «Оріон»

Тур 6 – 11.11.

«Рома» – «Говерла»

«Оріон» – «Нива»

 

Група D

1. Бережанський р-н – «Галичина» с. Нараїв

2. Борщівський р-н – ФК «Мушкатівка» с. Мушкатівка

3. Бучацький р-н – «Вся Україна» с. Озеряни

Тур 1 – 07.10.

«Галичина» – «Вся Україна»

ФК «Мушкатівка» - вихідний

Тур 2 – 14.10.

ФК «Мушкатівка» – «Галичина»

«Вся Україна» – вихідна

Тур 3 – 21.10.

«Вся Україна» – ФК «Мушкатівка»

«Галичина» - вихідна

Тур 4 – 28.10.

Вся Україна» – «Галичина»

ФК «Мушкатівка» - вихідний

Тур 5 – 04.11.

ФГаличина – Мушкатівка

«Вся Україна» – вихідна

Тур 6 – 11.11.

ФК «Мушкатівка» - «Вся Україна»

«Галичина» - вихідна

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 2 6
"Рідна Борщівщина... 2 4
"Медобори" Зелене 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Зоря" Хоростків 2 1
"Кристал-U-19" Чо... 1 0
ФК "Нараїв" 2 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 2 6
ФК «Мельниця» Мел... 2 6
ФК «Вишнівець» 2 6
«Віго-Острів» Острів 2 6
ФК «Трибухівці» 2 0
«Вікнини» Вікно 2 0
«Нива» Городниця 2 0
«Нива» Підгайці 2 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 2 6
«Олімпія» Клювинці 2 4
ФК «Скала-Подільс... 1 3
«Нічлава» Копичинці 2 2
«Поділля» В. Бере... 2 1
«ПрофАгро» Кременець 2 1
«Колос» Зборів 2 1
ФК «Скалат» 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось