Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Збруч» легко переміг ФК «Шумськ»

29 червня 2017 р. 13:15

У 11-му турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області підволочиський «Збруч» (на фото) на домашньому стадіоні легко переміг доволі міцний ФК «Шумськ» – 5:1.

Вже в першому таймі було вирішено долю матчу, адже за цей час досвідчена підволочиська команда зуміла тричі вразити ворота супернкиа. Першим відзначився нападник «Збруча» Дмитро Познанський, котрий ударом головою замкнув простріл півзахисника Матвія Николайчука (1:0). Далі вже Познанський виступив у ролі асистента, а гол ударом з близької відстані забив Михайло Паюк (2:0). І третє взяття воріт ФК «Шумськ» не обійшлося без участі Познанського. Він знову вразим ворота суперника ударом головою, але цього разу після флангової передачі Ігоря Копцюха (3:0).

Ще два голи підволочиська команда забила в другому таймі. Гол-красень дальнім ударом записав на свій рахунок півзахисник «Збруча» Богдан Іванців (4:0). А довершив розгром суперника найдосвідченіший гравець господарів поля Матвій Николайчук, який холоднокровно розібрався з воротарем ФК «Шумськ» Олексієм Шишигіним при виході віч-на-віч з місця правого крайнього. Лише коли рахунок став 5:0, гравці «Збруча» дозволили собі трішки розслабитися і пропустили один гол. Вони невдало створили офсайд (затримався з виходом крайній оборонець Андрій Хома) і шумчанин Роман Журибіда своїм шансом скористався (5:1).

***

«Збруч» (Підволочиськ) – ФК «Шумськ» – 5:1 (3:0)

28 червня. Підволочиськ. Стадіон «Колос». 100 гл. +30 град.

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Андрій Федунець (Залізці), Максим Мохун (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Борис Трач (Тернопіль).

«Збруч»: Глушка-к, Бiскуп, Оліяр, Копцюх (Темних, 75), Хома, Николайчук, Іванців (Мазур, 65), Михайло Паюк (Кирик, 75), Максим Паюк (Бортнік, 67), Коза (Хабаров, 35), Познанський.

ФК «Шумськ»: А. Мороз-к (Шишигін, 46), Новосад (Таращук, 75), Попов, Вознюк, Байрак, Журибіда, Бабін, Коваль, Балюк (Григоренко, 65), Бонк, Заєць.

Голи: Д. Познанський (17, 38), Михайло Паюк (21), Б. Іванців (47), М. Николайчук (73), Р. Журибіда (79).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)