Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ (станом на 13 вересня)

13 вересня 2018 р. 21:10

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Андрій Різник

ФК «Заводське»

18

2

Владислав Тимощук

«Скала-Айва»

17

3

Сергій Олексюк

«Зоря»

13

4

Олег Зубик

«Скала-Айва»

12

5

Олександр Гизлик

«Нива»

11

6

Ігор Кістяник

ФК «Трибухівці»

11

           –

7

Володимир Леськів

ФК «Копичинці»

9

8

Андрій Кульчицький

"Бастіон-1427"

9

9

Юрій Заставецький

ФК «Заводське»

9

1

10

Бернард Аджей

ФК «Збараж»

8

11

Анатолій Миронюк

«Бастіон-1427»

7

12

Петро Сокіл

«Зоря»

7

13

Андрій Зубко

«Три валети»

7

14

Володимир Гайковий

ФК «Заводське»

7

15

Руслан Баб’як

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

6

16

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

6

17

Сергій Чабай

ФК "Вишнівець-2"

6

18

Віктор Ільницький

ФК «Заводське»

6

19

Роман Клак

«Арсенал»/ФК “Копичинці»

6

1

20

Сергій Дроздовський

«Зоря»

5

21

Олексій Посільський

«Арсенал»

5

22

Назар Мороз

ФК «Копичинці»

5

23

Михайло Побережник

«Зоря»

5

24

Ігор Сливка

ФК «Копичинці»

5

25

Олександр Бондаренко

«Скала-Айва»

5

26

Іван Городинський

ФК «Копичинці»

5

27

Тарас Косінський

ФК «Збараж»К Вишнівець-2»

5

28

Володимир Духніч

ФК «Юність»

5

1

29

Ігор Сороцький

ФК «Копичинці»

4

30

Сергій П’ятничук

"Бастіон-1427"

4

31

Богдан Колесник

«Три валети»

4

32

Тарас Рикуник

«Зоря»

4

33

Святослав Кантицький

ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець-2»

4

34

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець-2»

4

35

Андрій Вадовський

«Скала-Айва»/ФК «Заводське»

4

36

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

4

1

37

Олександр Нетеча

«Зоря»

4

2

38

Роман Качор

ФК «Збараж»

3

39

Іван Бульбах

ФК «Мельниця»

3

40

Корнелій Троян

«Бастіон-1427»

3

41

Максим Борисевич

ФК «Вишнівець-2»

3

42

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

3

43

Олег Самойлюк

«Арсенал»

3

44

Василь Ковальчук

ФК «Мельниця»

3

45

Юрій Музичка

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

46

Віталій Юрків

«Бастіон-1427»

3

47

Олег Никеруй

ФК «Копичинці»

3

48

Ігор Квятковський

ФК «Трибухівці»

3

49

Микола Жук

ФК «Трибухівці»

3

50

Роман Бабій

«Гірник»

3

51

Ярослав Єфремов

«Три валети»

3

52

Михайло Конечний

ФК «Збараж»

3

53

Андрій Мороз

ФК «Шумськ»

3

1

54

Олександр Кобеля

ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

1

55

Володимир Туркевич

 «Юність»

3

1

56

Віталій Теереп

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

2

57

Роман Ватраль

ФК «Копичинці»

3

3

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось