Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ (станом на 13 вересня)

13 вересня 2018 р. 21:10

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Андрій Різник

ФК «Заводське»

18

2

Владислав Тимощук

«Скала-Айва»

17

3

Сергій Олексюк

«Зоря»

13

4

Олег Зубик

«Скала-Айва»

12

5

Олександр Гизлик

«Нива»

11

6

Ігор Кістяник

ФК «Трибухівці»

11

           –

7

Володимир Леськів

ФК «Копичинці»

9

8

Андрій Кульчицький

"Бастіон-1427"

9

9

Юрій Заставецький

ФК «Заводське»

9

1

10

Бернард Аджей

ФК «Збараж»

8

11

Анатолій Миронюк

«Бастіон-1427»

7

12

Петро Сокіл

«Зоря»

7

13

Андрій Зубко

«Три валети»

7

14

Володимир Гайковий

ФК «Заводське»

7

15

Руслан Баб’як

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

6

16

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

6

17

Сергій Чабай

ФК "Вишнівець-2"

6

18

Віктор Ільницький

ФК «Заводське»

6

19

Роман Клак

«Арсенал»/ФК “Копичинці»

6

1

20

Сергій Дроздовський

«Зоря»

5

21

Олексій Посільський

«Арсенал»

5

22

Назар Мороз

ФК «Копичинці»

5

23

Михайло Побережник

«Зоря»

5

24

Ігор Сливка

ФК «Копичинці»

5

25

Олександр Бондаренко

«Скала-Айва»

5

26

Іван Городинський

ФК «Копичинці»

5

27

Тарас Косінський

ФК «Збараж»К Вишнівець-2»

5

28

Володимир Духніч

ФК «Юність»

5

1

29

Ігор Сороцький

ФК «Копичинці»

4

30

Сергій П’ятничук

"Бастіон-1427"

4

31

Богдан Колесник

«Три валети»

4

32

Тарас Рикуник

«Зоря»

4

33

Святослав Кантицький

ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець-2»

4

34

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець-2»

4

35

Андрій Вадовський

«Скала-Айва»/ФК «Заводське»

4

36

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

4

1

37

Олександр Нетеча

«Зоря»

4

2

38

Роман Качор

ФК «Збараж»

3

39

Іван Бульбах

ФК «Мельниця»

3

40

Корнелій Троян

«Бастіон-1427»

3

41

Максим Борисевич

ФК «Вишнівець-2»

3

42

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

3

43

Олег Самойлюк

«Арсенал»

3

44

Василь Ковальчук

ФК «Мельниця»

3

45

Юрій Музичка

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

46

Віталій Юрків

«Бастіон-1427»

3

47

Олег Никеруй

ФК «Копичинці»

3

48

Ігор Квятковський

ФК «Трибухівці»

3

49

Микола Жук

ФК «Трибухівці»

3

50

Роман Бабій

«Гірник»

3

51

Ярослав Єфремов

«Три валети»

3

52

Михайло Конечний

ФК «Збараж»

3

53

Андрій Мороз

ФК «Шумськ»

3

1

54

Олександр Кобеля

ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

1

55

Володимир Туркевич

 «Юність»

3

1

56

Віталій Теереп

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

2

57

Роман Ватраль

ФК «Копичинці»

3

3

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФСК "Кристал" 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Копичинці" 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Нива" Теребовля 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК Агронива 0 0 0 0 0 - 0 0
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Збруч-Агробіз... 0 0 0 0 0 - 0 0
ДЮСШ-Тернопіль 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Бережани" 0 0 0 0 0 - 0 0

Наші партнери