Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ДРУГИЙ ЕТАП. 14 ТУР NEW

24 березня 2018 р. 22:19

Сьогодні, 24 березня, у спортивному комплексі «Політехнік» проходить заключний, 14-й тур другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Матчі 14-го туру турніру за 1-6 місця:

ФК «Стрипа» - ФК «Конюхи» – 0:2 (0:0)

Голи: Василь Городецький-2.

«Олімп» - Тернопільська міська рада – 8:3 (4:1)

Голи: Володимир Дитиняк-4, Віктор Бадовський-2, Володимир Яхван, Віктор Сирник – Артур Панасюк-2, Віталій Островський.

ФК «Заруддя» - «Зоря» – 6:2 (1:1)

Голи: Роман Багрій-3, Андрій Лис, Володимир Турчак, Сергій Нюня – Володимир Пунька-2.

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Олімп»

13

8

3

2

59:39

27

2

«Стрипа»

13

8

2

3

54:41

26

3

Тернопільська міська рада

13

8

1

4

54:36

25

4

ФК «Заруддя»

13

7

3

3

52:36

24

5

ФК «Конюхи»

13

8

0

5

42:37

24

6

«Зоря»

13

7

1

5

40:41

22

 

Матчі 14-го туру турніру за 7-12 місця:

«Гірник» – «Інтеграл» – 7:5 (6:3)

Голи: Василь Котис-3, Павло Леськів, Степан Гончарик, Михайло Гевчук, Петро Мазурик – Михайло Білий-2, Андрій Грига, Дмитро Щербина, Олександр Патєєв.

«Стандарт» – «Легіон» – 5:0 (2:0)

Голи: Роман Скакун-3, Тарас Свінціцький, Дмитро Магеровський.

«Підручники і посібники» – «Сокіл» – 6:2 (3:0)

Голи: Михайло Красюк-5, Олексій Козак – Віталій Купчик, Володимир Шкодзінський.

 

Друга футзальна ліга. Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

«Інтеграл»

13

8

1

4

67:46

25

8

«Стандарт»

13

7

1

5

55:43

22

9

«Сокіл»

13

6

2

5

43:43

20

10

«Гірник»

13

5

2

6

43:45

17

11

«Підручники і посібники»

13

5

1

7

54:42

16

12

«Легіон»

13

4

1

8

42:61

13

 

Матчі 14-го туру турніру за 13-18 місця:

«Арт-Рама» – «Лісма» – 3:8 (1:3)

Голи: Микола Коршунов, Роман Задорожний, Олег Мшанецький – Павло Бутрин-4, Володимир Льошка-2, Юрій Федорчук.

«Молокія» - ФК «Стегниківці» – 4:2 (2:0)

Голи: Антон Козак-3, Василь Колачук – Тарас Зозуля-2.

ФК «Дворіччя» - «Тернопіль сіті» – 2:6 (1:1)

Голи: Іван Гулькевич, Андрій Щесняк – Олександр Новіков-3, Олег Двуліт-2, Роман Приймачук.

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

«Молокія»

13

5

2

6

50:42

17

14

«Лісма»

13

5

2

6

46:58

17

15

«Арт-Рама»

13

5

0

8

54:60

15

16

«Ternopil City»

13

5

0

8

38:51

15

17

ФК «Дворіччя»

13

2

2

9

41:80

8

18

ФК «Стегниківці»

13

1

2

10

31:68

5

 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан («Стрипа») – 27

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 26

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 24

Денис Рибачук («Легіон») – 18

Володимир Яхван («Олімп») – 18

Андрій Наконечний («Ternopil City») – 15

Максим Шадюк («Стандарт») – 15

Михайло Білий («Інтеграл») – 14

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 13

Олег Новачинський (ФК «Конюхи») – 12

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 12

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати попередніх турів:

Тринадцятий тур:

ФК «Заруддя» – ФК «Конюхи» – 5:2 (2:1)

Голи: Володимир Турчак-4, Роман Багрій – Андрій Гуменний, Василь Рак.

«Олімп» – «Стрипа» – 5:2 (2:2)

Голи: Володимир Дитиняк-4, Вадим Цінчик – Юрій Сорочан, Михайло Маркович.

«Тернопільська міська рада» – «Зоря» – 3:0 (технічна перемога)

«Інтеграл» – «Сокіл» - 9:3 (4:1)

Голи: Роман Волянський-3, Олександр Патєєв-3, Андрій Грига-2, Михайло Білий – Андрій Лемещак-2, Андрій Шадюк.

«Стандарт» – «Підручники і посібники» – 5:4 (2:1)

Голи: Максим Шадюк-4, Роман Скакун – Михайло Красюк-3, Володимир Шумяк.

«Легіон» – «Гірник» – 4:7 (2:5)

Голи: Денис Рибачук-3 – Володимир Федун-2, Петро Мазурик-2, Арсен Дунда, Степан Гончарик, Василь Котис.

«Молокія» - «Арт-Рама» – 9:0 (4:0)

Голи: Михайло Петрашко-2, Володимир Воробець-2, Дмитро Кондрацький, Тарас Зверховський, Тарас Шеліхевич, Володимир Марченко, Василь Колачик.

ФК «Дворіччя» - «Лісма» - 3:7 (1:2)

Голи: Андрій Щесняк-2, Віталій Щебивок – Олег Агрес-3, Юрій Стець, Вадим Кушнірчук, Юрій Федорчук, Андрій Малярський.

«Тернопіль сіті» - ФК «Стегниківці» – 1:2 (1:0)

Голи: Олександр Новіков – Олег Ліский-2.

Дванадцятий тур:

«Зоря» – ФК «Стрипа» – 4:5 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс-3, Волоимир Галаса – Мирослав Турчак-3, Роман Маркович, Михайло Маркович.

«Тернопільська міська рада» – ФК «Заруддя» – 6:0 (1:0)

Голи: Артур Панасюк-6.

ФК «Конюхи» - «Олімп» – 3:7 (0:5)

Голи: Михайло Мельник, Володимир Рудницький, Василь Городецький – Володимир Яхван-2, Віктор Бадовський, Віктор Сирник, Вадим Цінчик.

«Сокіл» – ФК «Стандарт» – 2:5 (0:1)

Голи: Володимир Шкодзінський-2 – Дмитро Сокола-2, Тарас Свінціцький-2, Роман Скакун.

«Легіон» – «Інтеграл» 4:14 (1:8)

Голи: Денис Рибачук-4 – Андрій Грига-4, Олександр Патєєв-3, Роман Волянський-2, Дмитро Щербина-2, Михайло Білий-2, Іван Носевич.

«Гірник» – «Підручники і посібники» – 4:3 (2:2)

Голи: Петро Мазурик-2, Василь Котис, Михайло Гевчук – Михайло Красюк-3.

ФК «Дворіччя» - «Арт-Рама» – 3:5 (2:3)

Голи: Андрій Цимбалістий, Василь Станимир, Ігор Букса – Богдан Світовий-3, Віталій Шимків, Мирон Біленький.

«Ternopil city» – «Молокія» – 3:2 (2:1)

Голи: Андрій Наконечний-2, Олег Сарай – Д. Кондрацький, С. Барановський.

ФК «Стегниківці» – «Лісма» – 2:3 (1:1)

Голи: Тарас Зозуля-2 – Олег Агрес, Андрій Малярський, Павло Бутрин.

***

Одинадцятий тур:

ФК «Стрипа» - ФК «Заруддя» – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-4, Іван Маркович – Роман Багрій, Андрій Лис.

Тернопільська міська рада – ФК «Конюхи» – 4:2 (3:2)

Голи: Артур Панасюк-3, Ігор Олексюк – Олег Новачинський-2.

«Зоря» – «Олімп» – 2:1 (1:0)

Голи: Микола Піх, Максим Чіп – Петро Цінчик.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 1:2 (1:0)

Голи: Володимир Мар’яш – Мирослав Ткачук, Михайло Білий.

«Гірник» – «Стандарт» – 1:2 (1:1)

Голи: Арсен Дунда – Тарас Свінціцький, Максим Шадюк.

«Сокіл» – «Легіон» – 3:0 (технічна перемога «Сокола»)

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя» – 1:6 (0:2)

Голи: Олег Ліский – Віталій Щебивовк, Іван Гулькевич, Андрій Станимир, Андрій Щесняк, Андрій Цимбалістий, Володимир Сутинський.

«Арт-Рама» – «Ternopil city» – 3:5 (1:1)

Голи: Віталій Шимків-2, Дмитро Труш – Андрій Наконечний-4, Григорій Паскевич.

«Лісма» – «Молокія» – 4:4 (2:2)

Голи: Вадим Кушнерчук-3, Андрій Малярський – Тарас Зверховський-2, Василь Колачик.

***

Десятий тур:

ФК «Конюхи» - «Зоря» – 3:5 (1:3)

Голи: Володимир Рудницький, Роман Громяк, Андрій Цаволик – Володимир Пунька-2, Максим Чіп-2, Микола Піх.

ФК «Заруддя» - «Олімп» - 3:3 (1:2)

Голи: Андрій Когут, Володимир Турчак, Андрій Лис – Василь Барладин, Віктор Бадовський, Володимир Яхван.

«Стрипа» – Тернопільська міська рада 7:5 (4:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Михайло Маркович, Василь Качунь, Мирослав Турчак, Степан Лакоцький – Ігор Олексюк-2, Вадим Пукас-2, Олександр Нірода.

«Підручники і посібники» – «Легіон» – 4:5 (2:3)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк, Рома Друзюк – Денис Рибачук-2, Віталій Миколишин-2, Олександр Осадчук.

«Сокіл» – «Гірник» – 5:2 (2:1)

Голи: Андрій Шадюк-2, Микола Станько-2, Віталій Купчик – Василь Котис, Степан Гончарик.

«Інтеграл» – ФК «Стандарт» 4:3 (1:1)

Голи: Андрій Грига, Дмитро Щербина, Роман Волянський, Михайло Білий – Роман Скакун, Максим Шадюк, Дмитро Магеровський.

«Лісма» – «Ternopil city» – 4:6 (2:3)

Голи: Юрій Федорчук-2, Назар Сліпий, Андрій Малярський – Андрій Наконечний-3, Григорій Паскевич, Роман Приймачук.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» - 4:2 (1:0)

Голи: Віталій Шимків-2, Богдан Світовий, Мирон Біленький – Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк.

«Молокія» – ФК «Дворіччя» - 9:1 (5:1)

Голи: Василь Калачик-5, Тарас Шеліхевич-3, Тарас Зверховський – Володимир Ланковський.

***

Дев’ятий тур:

«Стандарт» - ФК «Стегниківці» – 4:1 (2:1)

Голи: Роман Скакун, Віталій Сагадин, Дмитро Магеровський, Максим Шадюк – Іван Стасишин.

«Стрипа» - «Інтеграл» – 2:5 (0:3)

Голи: Роман Маркович, Михайло Маркович – Дмитро Щербина-2, Олександр Патєєв, Андрій Грига, Роман Волянський.

ФК «Дворіччя» - «Зоря» – 1:8 (1:4)

Голи: Віталій Щебивовк – Володимир Пунька-3, Андрій Пласконіс-3, Микола Хома, Микола Піх.

«Підручники і посібники» - «Арт-Рама» – 7:3 (5:2)

Голи: Михайло Красюк-5, Володимир Шумяк-2 – Дмитро Труш-2, Віталій Шимків.

Тернопільська міська рада - «Лісма» – 4:1 (2:1)

Голи: Андрій Романюк-3, Артур Панасюк – Назар Сліпий.

ФК «Конюхи» - FC «TERNOPIL CITY» – 5:1 (5:0)

Голи: Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Цаволик – Серігй Максимюк.

«Гірник» - «Сокіл» – 2:3 (0:2)

Голи: Михайло Гевчук-2 – Віталій Купчик, Андрій Лемещак, Андрій Шадюк.

«Олімп» - «Молокія» – 5:5 (2:1)

Голи: Володимир Яхван-3, Петро Кузяк, Василь Барладин – Володимир Воробець-2, Михайло Петрашко, Олег Віблий, Тарас Шеліхевич.

Восьмий тур:

«Арт-Рама» - «Стандарт» – 3:4 (1:2)

Голи: Богдан Світовий-2, Роман Задорожний – Дмитро Магеровський, Андрій Іскра, Віталій Сагадин, Роман Скакун.

«Підручники і посібники» - «Стрипа» – 0:2 (0:0)

Голи: Юрій Сорочан, Роман Маркович.

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя» – 3:3 (2:1)

Голи: Петро Верестюк-3 – Віталій Щебивовк, Сергій Чура, Андрій Щесняк.

«Зоря» - ФК «Заруддя» – 1:1 (1:0)

Голи: Микола Піх – Микола Когут.

«Сокіл» – «Лісма» – 4:6 (4:3)

Голи: Володимир Шкодзінський-2, Віталій Купчик, Руслан Касарда – Володимир Льошка-3, Юрій Федорчук, Олег Агрес, Юрій Стець.

ФК «Конюхи» - Тернопільська міська рада – 3:1 (2:0)

Гол: Олег Новачинський-2, Володимир Рудницький – Артур Панасюк.

FC «TERNOPIL CITY» - «Олімп» – 4:5 (3:2)

Голи: Андрій Наконечний-2, Григорій Паскевич, Назар Трошин,а/г – Володимир Яхван-4, Назар Ланда.

«Легіон» - «Молокія» 7:5 (3:1)

Голи: Денис Рибачук-4, Назар Субтельний, Тарас Лупиніс, Віталій Миколишин – Антон Козак-3, Василь Калачик.

***

Сьомий тур:

«Стрипа» – «АРТ-РАМА» – 3:2 (1:0)

Голи: Іван Маркович, Юрій Сорочан, Михайло Маркович – Олег Мшанецький, Віталій Шимків.

ФК «Стандарт» - ФК «Дворіччя» – 13:3 (9:1)

Голи: Максим Шадюк-4, Дмитро Магеровський-2, Дмитро Сокола-2, Роман Скакун-2,Назар Мачужак-2, Андрій Черній – Сергій Чура, Олександр Шевчук, Ігор Букса.

ФК «Заруддя» - ФК «Стегниківці» – 8:4 (6:1)

Голи: Сергій Лис-4, Андрій Когут-2, Роман Багрій, Андрій Лис – Тарас Зозуля, Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк, Василь Климяк.

«Інтеграл» - «Зоря» – 1:2 (1:1)

Голи: Степан Лакоцький – Микола Піх-2.

Тернопільська міська рада - «Сокіл» – 3:3 (1:2)

Голи: Вадим Пукас, Артур Панасюк, Олег Колісник – Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак, Петро Трендовацький.
«Легіон» – FC «TERNOPIL CITY» – 6:1 (2:0)
Голи:
Андрій Лупиніс-2, Денис Рибачук-2, Руслан Пришляк, Віталій Миколишен – Олег Сарай.
«Молокія» - «Гірник» – 0:6 (0:1)
Голи:
Василь Котис-2, Михайло Гевчук-2, Тарас Даньків, Володимир Федун.
«Олімп» - ФК «Конюхи» – 5:4 (2:1)
Голи:
Вадим Цінчик-2, Назар Трошин, Микола Кармаз, Олег Новачинський-а/г – Олег Новачинський-3, Володимир Яхван-а/г.

***

Шостий тур

«Зоря» – «Підручники і посібники» – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК «Стегниківці» – «Інтеграл» – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

ФК «Заруддя» – «Стандарт» – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

«Арт-Рама» – ФК «Дворіччя» – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

«Олімп» – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК «Конюхи» – «Легіон» – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

«Лісма» – «Молокія» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC «TERNOPIL CITY» – «Гірник» – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

***

5 тур:

ФК «Дворіччя» – ФК «Заруддя» – 2:5 (1:2)

Голи: Сергій Чура, Іван Когут, а/г – Сергій Лис-2, Роман Багрій, Андрій Когут, Олександр Шевчук , а/г.

«Стрипа» (Купчинці) – «Зоря» (Соборне) – 7:0 (4:0)

Голи: Мирослав Турчак-2, Юрій Сорочан-2, Тарас Рудик-2, Михайло Маркович.

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Стандарт» (Вишгородок)– 8:3 (3:1)

Голи: Степан Лакоцький-2, Михайло Білий-2, Роман Волянський-2, Олександр Патєєв, Роман Скакун, а/г – Олег Білоус, Роман Скакун, Тарас Свінціцький.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Стегниківці» – 8:0 (4:0)

Голи: Арсен Доленга-4, Олексій Козак-2, Роман Друзюк, Богдан Дзюпа.

«Легіон» (Тернопіль) – «Олімп» (Острівець) – 0:3 (0:2)

Голи: Володимир Яхван, Микола Кармаз, Назар Трошин.

«Молокія» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Калачик, Антон Козак – Петро Трендоваський-2,

Вііталій Купчик-2.

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» – 1:5 (0:4)

Голи: Володимир Федун – Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Меліш.

«Ternopil City» - «Лісма» (Шляхтинці) – 3:1 (0:0)

Голи: Роман Приймачук-2, Григорій Паскевич – Олег Агрес.

***

4 тур:

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.

***

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Тарас Рудик, Тарас Беш.

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Рідна Борщівщина... 20 50
ФК Поділля 20 45
ФК Нараїв 20 42
"Хатки" Бережани 20 40
ФК Мельниця 20 28
ФК "Трибухівці" 20 27
"Вікнини" (Вікно) 20 21
"Нива" (Городниця) 20 17
ФК Нива (Підгайці) 20 16
"Колос" Зборів 20 16
Віго-Острів 20 13
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 3 9
«Ампер» 3 9
«Кристал» (Чортків) 3 7
ФК «Таурів» 3 6
"Самець" Підволоч... 3 6
«Тернопільводокан... 3 6
«Ветеран» (Кремен... 3 4
«Вікторія» В. Бірки 3 4
"Дніпро" Печірна 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 3 3
«Bad Wolfs» 2 3
ФК «Вівся» 3 1
ФК «Пронятин» 3 0
ФК «Луб’янки» 2 0
ФК «Курівці» 3 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось