Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Студенти Тернопільщини визначають кращу футзальну команду

21 березня 2018 р. 07:22

19 березня розпочалася відкрита першість Тернопільської області з футзалу серед студентських команд III-IV рівня акредитації (в рамках обласної універсіади).

Команди-учасниці розділені на дві групи А і Б. Подаємо результати перших двох ігрових днів:

Група А: ТНПУ-1 ТНЕУ-2 +:- (неявка ТНЕУ-2), ТНПУ-1 - Бережанський агротехнічний інститут - 5:1, ТДМУ -1 Бережанський АТІ - 1:0.

Група Б: ТНЕУ-1 -ТНПУ-2 - 3:0, ТНПУ-2 - Технічий університет - 3:3, ТДМУ-2 - ТНЕУ-1 - 6:3, ТДМУ-2 -Технічний університет - 2:4.

Сьогодні, 21 березня, завершаться змагання у групах, після чого у стикових поєдинках визначиться чемпіон і призери обласної універсіади з футзалу.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось