Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Студенти Тернопільщини визначають кращу футзальну команду

21 березня 2018 р. 07:22

19 березня розпочалася відкрита першість Тернопільської області з футзалу серед студентських команд III-IV рівня акредитації (в рамках обласної універсіади).

Команди-учасниці розділені на дві групи А і Б. Подаємо результати перших двох ігрових днів:

Група А: ТНПУ-1 ТНЕУ-2 +:- (неявка ТНЕУ-2), ТНПУ-1 - Бережанський агротехнічний інститут - 5:1, ТДМУ -1 Бережанський АТІ - 1:0.

Група Б: ТНЕУ-1 -ТНПУ-2 - 3:0, ТНПУ-2 - Технічий університет - 3:3, ТДМУ-2 - ТНЕУ-1 - 6:3, ТДМУ-2 -Технічний університет - 2:4.

Сьогодні, 21 березня, завершаться змагання у групах, після чого у стикових поєдинках визначиться чемпіон і призери обласної універсіади з футзалу.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 23
ФК "Нива" Теребовля 10 22
ФК Медобори 11 18
ФК "Дністер" 11 17
ФК "Збруч-Агробіз... 11 16
ФК Колос (Бучач) 11 8
ФК "Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 10 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 15 39
"Рідна Борщівщина... 13 31
"Хатки" Бережани 14 28
ФК Нараїв 13 23
ФК "Трибухівці" 14 23
ФК Мельниця 14 20
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 15 12
"Вікнини" (Вікно) 14 11
ФК Нива (Підгайці) 14 10
"Нива" (Городниця) 13 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось