Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. Фінішував турнір за 9-16 МІСЦЯ

3 березня 2018 р. 07:35

2 березня у спортивному комплексі медичного університету відбулися матчі заключного, 14-го туру другого етапу Тернопільської третьої футзальної ліги. Суперничали команди, які ведуть боротьбу за 9-16 місця.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Легіон» – «Тернопільводоканал» – 4:0 (2:0)

Голи: Степан Римар, Володимир Федак, Тарас Ташматов, Володимир Подлицький.

«Тема-Опілля» - «Сирна Хата+» – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Фера, Сергій Мудик – Олег Стирчак, Дмитро Борко, Віталій Чорний, Тарас Дмитришин.

«Мрія Агрохолдинг» - «Олімпік-Пролісок» – 4:5 (2:3)

Голи: Петро Іванків-2, Володимир Іванків, Віталій Міщук – Анатолій Куций-2, Іван Мусій-2, Тарас Головатюк.

«Себн» – «Авакс Проф» – 0:3

 

Підсумкова турнірна таблиця третьої футзальної ліги команд (9-16 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

9

«Авакс Проф»

14

10

1

3

59:39

31

10

«Себн»

14

6

2

6

78:55

20

11

«Сирна Хата+»

14

6

0

8

51:56

18

12

«Мрія Агрохолдинг»

14

5

0

9

41:61

15

13

«Олімпік-Пролісок»

14

4

2

8

59:69

14

14

«Легіон»

14

3

3

8

39:55

12

15

«Тернопільводоканал»

14

4

0

10

27:63

12

16

«Тема-Опілля»

14

3

1

10

35:62

10

 

Кращі бомбардири
Анатолій Куций («Олімпік-Пролісок») – 23

Олег Стирчак («Сирна Хата+») – 16

Юрій Фіра («Авакс Проф») – 15
Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 1
5

Олег Прокоплюк («Себн») – 14

 

Результати попередніх турів

13 тур:

«Олімпік-Пролісок» - «Легіон» – 7:4 (1:3)

Голи: Анатолій Куций-5, Роман Колодка, Назар Кравчук – Ігор Ташматов-3, Володимир Фемяк.

«Мрія Агрохолдинг» - «Сирна Хата+» – 3:7 (2:3)

Голи: Петро Фурик, Петро Іванків, Володимир Іванків – Тарас Дмитришин-3, Олег Стирчак-3, Дмитро Борко.

«Тернопільводоканал» - «Себн» – 2:10 (1:2)

Голи: Володимир Кузьма, Володимир Шулька – Олег Прокоплюк-5, Ігор Шаблій-4, Михайло Хлипавка.

«Авакс Проф» - «Тема-Опілля» – 3:3 (3:2)

Голи: Іван Аношкін-2, Ахмед Хассан – Ігор Музичка, Володимир Фера, Андрій Шверида.

12 тур:

«Тернопільводоканал» - «АваксПроф» – 1:2 (0:0)

Голи: Роман Яремко – Юрій Фіра, Іван Аношкін.

«Мрія Агрохолдинг» - «Тема-Опілля» – 4:1 (2:1)

Голи: Михайло Тринога, Петро Іванків, Павло Глущенко, Михайло Світлик – Віктор Дубей.

«Олімпік-Пролісок» - «Себн» – 6:12 (3:6)

Голи: Назар Кравчук-2, Анатолій Куций-2, Юрій Головатюк, Іван Мусій – Михайло Хлипавка-4, Андрій Янусь-3, Віктор Турчин-3, Ігор Шаблій-2.

«Сирна Хата+» - «Легіон» – 6:4 (4:3)

Голи: Дмитро Бурко-2, Володимир Хомяк, Тарас Дмитришин, Євген Куриляк, Олег Стирчак – Ігор Ташматов-2, Володимир Фемяк, Володимр Подлецький.

11 тур:

«Легіон» - «Тема-Опілля» – 3:1 (1:0)

Голи: Володимир Федак-2, Ігор Ташматов – Андрій Шверида.

«Олімпік-Пролісок» - «Тернопільводоканал» – 12:2 (5:1)

Голи: Анатолій Куций-5, Назарій Кравчук-2, Тарас Головатюк-2, Юрій Головатюк, Олег Борисевич, Олег Головатюк.

«Мрія Агрохолдинг» - «Авакс Проф» – 1:2 (0:1)

Голи: Володимир Іванків – Юрій Околіта, Ахмед Хассан.

«Сирна Хата+» - «Себн» – 3:4 (2:2)

Голи: Олег Стирчак, Дмитро Борко, Ігор Чоловський – Андрій Венгер-3, Олег Прокоплюк.

10 тур:

«Сирна Хата+» - «Тернопільводоканал» – 7:3 (3:0)

Голи: Олег Стирчак-3, Віталій Чорний-2, Євген Куриляк, Дмитро Борко – Роман Богуцький-2, Володимир Кузьма.

«Легіон» - «Мрія Агрохолдинг» – 3:6 (0:3)

Голи: Андрій Кузь, Володимир Федак, Степан Римар – Володимир Іванків-3, Петро Іванків, Петро Фурик, Віталій Міщук.

«Авакс Проф» – «Олімпік-Пролісок» – 7:5 (1:1)

Голи: Олег Коваленко-4, Юрій Фіра-2, Богдан Комар – Олег Головатюк-3, Олег Борисевич, Анатолій Куций.

«Себн» - «Тема-Опілля» – 8:2 (3:1)

Голи: Ігор Шаблій-2, Андрій Янусь-2, Михайло Хлипавка-2, Андрій Рапко, Олег Прокоплюк – Олександр Василенко, Андрій Шверида.

9 тур:

«Авакс Проф» – «Легіон» – 2:1 (1:1)

Голи: Олег Коваленко, Юрій Околіта – Ігор Ташматов.

«Тема-Опілля» – «Тернопільводоканал» – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Шверида – Володимир Кармелюк – Роман Богуцький.

«Сирна Хата+» – «Олімпік-Пролісок» – 6:2 (2:1)

Голи: Олег Стирчан-3, Ігор Чоловський-2, Дмитро Бурко – Анатолій Куций-2.

«Себн» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:3 (1:0)

Голи: Андрій Янусь, Михайло Хлипавка – Володимир Іванків-2, Віталій Міщук.

8 тур:

«Тернопільводоканал» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:7 (2:3)

Голи: Володимир Кармелюк-2 – Михайло Світлик-2, Володимир Іванків, Петро Фурик, Сергій Овсяний, Тарас Мудрий, Віталій Міщук.

«Себн» - «Легіон» – 7:7 (2:2)

Голи: Віктор Турчин-3, Ігор Шаблій-2, Олег Прокоплюк, Михайло Хлипавка – Микола Дорик-4, Степан Римар-3.

«Тема-Опілля» – «Олімпік-Пролісок» – 6:5 (3:3)

Голи: Андрій Шверида-2, Віктор Дубей, Ігор Музичка, Сергій Мудик, Володимир Фера – Назар Головатюк-2, Анатолій Куций, Михайло Климчук, Олег Головатюк.

«Авакс Проф» – «Сирна Хата+» – 6:1 (2:0)

Голи: Юрій Фіра-2, Іван Аношкін, Дмитро Сіньковський, Віталій Кучер, Ахмед Хассан – Дмитро Синюта.

 

На фото - команда "Авакс Проф"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось