Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ДРУГИЙ ЕТАП. 11 тур

25 лютого 2018 р. 18:19

Сьогодні, 24 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися поєдинки 11 туру другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Матч 11-го туру турніру за 1-6 місця:

ФК «Стрипа» - ФК «Заруддя» – 5:2 (1:1)

Тернопільська міська рада – ФК «Конюхи» – 4:2 (3:2)

«Зоря»«Олімп» – 2:1 (1:0)

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

10

7

2

1

47:30

23

2

«Зоря»

10

7

1

2

34:27

22

3

ФК «Конюхи»

10

7

0

3

37:25

21

4

Тернопільська міська рада

10

6

1

3

42:28

19

5

ФК «Заруддя»

10

5

3

2

41:26

18

6

«Олімп»

10

5

3

2

39:31

18

 

Матчі 11-го туру турніру за 7-12 місця:

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 1:2 (1:0)

«Гірник» – «Стандарт» – 1:2 (1:1)

«Сокіл» – «Легіон» – 5:5 (4:3)

P.S.: За “Легіон» виступав  дискваліфікований гравець (Миколишин Віталій), тому команді присуджено технічну поразку (0:3).

 

Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

«Сокіл»

10

6

2

2

36:23

20

8

«Інтеграл»

10

6

1

3

39:34

19

9

«Легіон»

10

4

1

5

34:35

13

10

«Підручники і посібники»

10

4

1

5

41:31

13

11

«Стандарт»

10

4

1

5

40:37

13

12

«Гірник»

10

2

2

6

25:33

8

 

Матчі 11-го туру турніру за 13-18 місця:

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя» – 1:6 (0:2)

«Арт-Рама» – «Ternopil city» – 3:5 (1:1)

«Лісма» – «Молокія» – 4:4 (2:2)

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

«Арт-Рама»

10

4

0

7

46:40

12

14

«Молокія»

10

3

2

5

35:37

11

15

«Ternopil City»

10

3

0

7

28:45

9

16

«Лісма»

10

2

2

6

28:51

8

17

ФК «Дворіччя»

10

2

2

6

33:62

8

18

ФК «Стегниківці»

10

0

2

8

25:60

2

P.S.: Детальний звіт про 11-й тур очікуйте згодом…

 

На фото – команда "Інтеграл"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось