Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Команди другої футзальної ліги вийшли на фінішну пряму

12 лютого 2018 р. 19:23

За результатами попереднього етапу другої Тернопільської футзальної ліги серед аматорських команд 2017/18 років, згідно регламенту, команди, які посіли 1-3 місця в своїх підгрупах, утворили підгрупу з шести команд, котрі за системою в одне коло розіграють 1-6 місця.

А команди, які зайняли 4-6 місця в своїх підгрупах – розіграють в одне коло 7-12 місця, і насамкінець колективи, які посіли 7-9 місця – розіграють 13-18 місця. На другому етапі набрані очки зберігаються.

Турнірні таблиці трьох груп перед стартом фінального етапу другої футзальної ліги Тернопільщини мають такий вигляд:

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

8

7

0

1

32:16

21

2

«Стрипа»

8

5

2

1

35:23

17

3

ФК «Заруддя»

8

5

2

1

36:18

17

4

«Олімп»

8

5

2

1

35:26

17

5

Тернопільська міська рада

8

5

1

2

33:19

16

6

«Зоря»

8

5

1

2

27:23

16

 

Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

«Сокіл»

8

4

2

2

28:21

14

8

«Підручники і посібники»

8

4

1

3

36:24

13

9

«Інтеграл»

8

4

1

3

33:30

13

10

«Стандарт»

8

3

1

4

35:32

10

11

«Легіон»

8

3

1

4

29:28

10

12

«Гірник»

8

2

2

4

22:26

8

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

«Арт-Рама»

8

3

0

5

39:33

9

14

«Лісма»

8

2

1

5

19:41

7

15

«Молокія»

8

2

1

5

22:32

7

16

ФК «Дворіччя»

8

1

2

5

26:52

5

17

«Ternopil City»

8

1

0

7

17:38

3

18

ФК «Стегниківці»

8

0

2

6

22:50

2

P.S.: Календар змагань буде розміщено на сайті Федерації футболу Тернопільської області 13 лютого.

 

На фото – команда ФК "Конюхи"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери