Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Команди другої футзальної ліги вийшли на фінішну пряму

12 лютого 2018 р. 19:23

За результатами попереднього етапу другої Тернопільської футзальної ліги серед аматорських команд 2017/18 років, згідно регламенту, команди, які посіли 1-3 місця в своїх підгрупах, утворили підгрупу з шести команд, котрі за системою в одне коло розіграють 1-6 місця.

А команди, які зайняли 4-6 місця в своїх підгрупах – розіграють в одне коло 7-12 місця, і насамкінець колективи, які посіли 7-9 місця – розіграють 13-18 місця. На другому етапі набрані очки зберігаються.

Турнірні таблиці трьох груп перед стартом фінального етапу другої футзальної ліги Тернопільщини мають такий вигляд:

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

8

7

0

1

32:16

21

2

«Стрипа»

8

5

2

1

35:23

17

3

ФК «Заруддя»

8

5

2

1

36:18

17

4

«Олімп»

8

5

2

1

35:26

17

5

Тернопільська міська рада

8

5

1

2

33:19

16

6

«Зоря»

8

5

1

2

27:23

16

 

Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

«Сокіл»

8

4

2

2

28:21

14

8

«Підручники і посібники»

8

4

1

3

36:24

13

9

«Інтеграл»

8

4

1

3

33:30

13

10

«Стандарт»

8

3

1

4

35:32

10

11

«Легіон»

8

3

1

4

29:28

10

12

«Гірник»

8

2

2

4

22:26

8

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

«Арт-Рама»

8

3

0

5

39:33

9

14

«Лісма»

8

2

1

5

19:41

7

15

«Молокія»

8

2

1

5

22:32

7

16

ФК «Дворіччя»

8

1

2

5

26:52

5

17

«Ternopil City»

8

1

0

7

17:38

3

18

ФК «Стегниківці»

8

0

2

6

22:50

2

P.S.: Календар змагань буде розміщено на сайті Федерації футболу Тернопільської області 13 лютого.

 

На фото – команда ФК "Конюхи"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось