Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК "Козова" сенсаційно обіграла "Прогрес"

29 травня 2017 р. 15:39

У Козовій сенсаційну перемогу здобув місцевий ФК над одним з лідерів чемпіонату Тернопільської області з футболі у вищій лізі – заліщицьким «Прогресом» (1:0).
Долю матчу вирішив єдиний гол на початку другого тайму. Андрій Мартинюк розрізною передачею знайшов Ярослава Мельника. Той вийшов на одного воротаря та зумів його переграти. Ще в одному епізоді близьким до взяття воріт був Андрій Мартинюк, який пробив у дальній кут, впіймавши воротаря на протиході. Але в останню мить з порожніх воріт м’яча вибив польовий гравець «Прогресу». Гості хоча й контролювали м’яча, створили чимало стандартів, останніх десять хвилин практично притиснули козівчан до їхніх воріт, але реальна нагода в них була тільки одна. Після удару з середньої відстані кіпер ФК «Козова» Андрій Чикало з надзусиллями, однак таки зумів відвести загрозу.
***
ФК «Козова» - «Прогрес» (Заліщики) - 1:0 (0:0)
28 травня. Козова. Стадіон «Цукровик». 150 гл. +23 град.
Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти - Віталій Буняк (Бережани), Вадим Трач (Тернопіль).
Інспектор-спостерігач: Олександр Циганков (Тернопіль).
ФК «Козова»: Чикало, Данилюк, Захарчук, Місецький, Д. Репела, Т. Шимонович (Павелко, 46), Гаврилюк (Ю. Шимонович, 89), Костів, Мартинюк-к, Габрук (Микичак, 82), Стець (Мельник, 46).
«Прогрес»: Мельник, Хировський (Щацький, 78), Словський, Наконечний, Лилик, Гусляк-к, Папірович, Пилипюк (Кузь, 88), Городинський, Леськів, Токарчук (Ландяк, 67).

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)