Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Стартувала футзальна ліга серед юнаків U-15NEW

10 лютого 2018 р. 17:01

Сьогодні, 10 лютого розпочалися зональні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільської області серед юнаків 2003-2004 років народження.

На цю хвилину завершилися футбольні баталії у чотирьох групах.

Група А “Шумськ”













































































Команда



1



2



3



4



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ДЮСШ Шумськ



Х



3:4



8:1



8:2



3



2



0



1



19:7



6



2



ДЮСШ Кременець



4:3



Х



3:6



9:4



3



2



0



1



16:13



6



3



«Юніор» Почаїв



1:8



6:3



Х



6:3



3



2



0



1



13:14



6



4



СК «Лідер» Кременецький р-н



2:8



4:9



3:6



Х



3



0



0



3



9:23



0


P.S.: Неявка команди ДЮСШ (Ланівці).

 

Група B “Заліщики”



























































Команда



1



2



3



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ДЮСШ Заліщики



Х



4:3



7:5



2



2



0



0



11:8



6



2



ДЮСШ Чортків



3:4



Х



8:1



2



1



0



1



11:5



3



3



ДЮСШ Борщів



5:7



1:8



Х



2



0



0



2



6:15



0


P.S.: Неявка команди КЗ «ДЮСШ Тернополь-1»

Група С “Бережани”

































































































Команда



1



2



3



4



5



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



КЗ «ДЮСШ Тернопіль-2»



Х



6:1



6:0



4:1



4:0



4



4



0



0



20:2



12



2



ДЮСШ Козова



1:6



Х



3:1



5:2



0:0



4



2



1



1



9:9



7



3



ДЮСШ Бережани



0:6



1:3



Х



3:1



1:0



4



2



0



2



5:10



6



4



Козлівська ОТГ



1:4



2:5



1:3



Х



8:1



4



1



0



3



12:13



3



5



ДЮСШ Монастириська



0:4



0:0



0:1



1:8



Х



4



0



1



3



1:13



1


Група D “Тернопіль”

































































































Команда



1



2



3



4



5



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ДЮСШ Підволочиськ-1



Х



5:2



4:1



4:0



7:2



4



4



0



0



20:5



12



2



Залозецька ОТГ



2:5



Х



5:2



7:0



8:1



4



3



0



1



22:8



9



3



ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль



1:4



2:5



Х



4:0



4:0



4



2



0



2



11:9



6



4



Великогаївська ОТГ



0:4



0:7



0:4



Х



5:1



4



1



0



3



5:16



3



5



ДЮСШ Тернопільський район



2:7



1:8



0:4



1:5



Х



4



0



0



4



4:24



0


Група G “Підволочиськ”



























































Команда



1



2



3



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ДЮСШ Підволочиськ-2            



Х



5:5



8:0



2



1



1



0



13:5



4



2



ДЮСШ Тернопіль-4



5:5



Х



7:0



2



1



1



0



12:5



4



3



ДЮСШ Скалат



0:8



0:7



Х



2



0



0



2



0:15



0


P.S.: Неявка команди «ДЮСШ – Галич» (Збараж)

 

Група С “Бережани”

1. ДЮСШ Монастириська

2. ДЮСШ Козова

3. ДЮСШ Бережани

4. КЗ «ДЮСШ Тернопіль-2»

5. Козлівська ОТГ

 

Група F “Теребовля” (змагання у цій групі відбудуться 12 лютого)

1. ДЮСШ Бучач

2. ДЮСШ Теребовля

3. КЗ “ДЮСШ Тернопіль-3”

4. ”Олімпія” с. Клювинці

 

По дві кращі команди з кожної групи виходять до наступного етапу змагань. Уже відомо  10 з 12 півфіналістів: ДЮСШ Шумськ, ДЮСШ Кременець, ДЮСШ Заліщики, ДЮСШ Чортків, ДЮСШ Підволочиськ-2, ДЮСШ Тернопіль-4,  ДЮСШ Підволочиськ-1, Залозецька ОТГ, КЗ «ДЮСШ Тернопіль-2», ДЮСШ Козова.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 5 4 0 14 - 6 19
ФК Агронива 9 5 3 1 16 - 6 18
ФК "Збруч-Агробіз... 9 4 2 3 14 - 13 14
ФК "Нива" Теребовля 9 3 4 2 12 - 11 13
ФСК "Кристал" 9 3 2 4 9 - 8 11
ФК "Бережани" 9 2 5 2 10 - 11 11
ФК "Копичинці" 9 2 2 5 7 - 14 8
ДЮСШ-Тернопіль 9 1 0 8 10 - 23 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 10 8 1 1 30 - 10 25
ФК "Вишнівець" 9 8 0 1 32 - 6 24
ФК Зоря 10 6 2 2 30 - 10 20
МФК "Скала-Айва" ... 9 5 3 1 23 - 10 18
ФК "Збараж" 9 5 1 3 19 - 13 16
ФК Вся Україна-Колос 10 5 0 5 19 - 19 15
ФК "Трибухівці" 9 4 2 3 12 - 12 14
НФК Тривалети-Кре... 10 4 0 6 13 - 26 12
ФК Арсенал 10 3 2 5 16 - 22 11
ФК Ланівці ОТГ 10 2 0 8 17 - 38 6
ФК Бастіон-1427 10 1 1 8 11 - 34 4
ФК Нива (Підгайці) 10 1 0 9 8 - 30 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 9 8 0 1 31 - 8 24
ФК Поділля 8 7 1 0 24 - 4 22
ФК Панорама 9 6 0 3 12 - 12 18
ФК "Козова" 9 5 2 2 25 - 14 17
ФК Галичина 9 5 2 2 21 - 16 17
"Колос" Зборів 9 5 1 3 21 - 12 16
Віго-Острів 9 2 1 6 14 - 23 7
ФК Юність 9 1 3 5 11 - 21 6
ФК "Скалат" ОТГ 9 1 2 6 11 - 25 5
ФК Волинь-Шумськ 9 1 1 7 7 - 32 4
ФК Нараїв 9 0 3 6 10 - 20 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої ліги чемпіонату Тернопільської області?













Всього голосів: 1479


Голосування триває до: 30 червня 2019 р. 23:59