Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 11 ТУР (9-16 МІСЦЯ)

9 лютого 2018 р. 22:25

Сьогодні, 9 лютого, у спортивному комплексі медичного університету відбулися матчі 11-го туру другого етапу Тернопільської третьої футзальної ліги. Суперничали команди, які ведуть боротьбу за 9-16 місця.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Легіон» - «Тема-Опілля» – 3:1 (1:0)

Голи: Володимир Федак-2, Ігор Ташматов – Андрій Шверида.

«Олімпік-Пролісок» - «Тернопільводоканал» – 12:2 (5:1)

Голи: Анатолій Куций-5, Назарій Кравчук-2, Тарас Головатюк-2, Юрій Головатюк, Олег Борисевич, Олег Головатюк.

«Мрія Агрохолдинг» - «Авакс Проф» – 1:2 (0:1)

Голи: Володимир Іванків – Юрій Околіта, Ахмед Хассан.

«Сирна Хата+» - «Себн» – 3:4 (2:2)

Голи: Олег Стирчак, Дмитро Борко, Ігор Чоловський – Ігор Шаблій-2, Андрій Венгер, Олег Прокоплюк.

 

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги команд (9-16 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

9

«Авакс Проф»

11

8

0

3

51:35

24

10

«Себн»

11

4

2

5

56:44

14

11

«Тернопільводоканал»

11

4

0

7

24:47

12

12

«Мрія Агрохолдинг»

11

4

0

7

30:48

12

13

«Сирна Хата+»

11

3

0

8

34:47

9

14

«Тема-Опілля»

11

3

0

8

29:51

9

15

«Легіон»

11

2

3

6

27:42

9

16

«Олімпік-Пролісок»

11

2

2

7

41:49

8

 

Кращі бомбардири
Юрій Фіра («Авакс Проф») – 14
Анатолій Куций («Олімпік-Пролісок») –
14

Олег Коваленко («Авакс Проф») – 13
Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 1
3
Олег Стирчан («Сирна Хата+») – 11
Олег Прокоплюк («Себн») – 10
 

Результати попередніх турів

10 тур:

«Сирна Хата+» - «Тернопільводоканал» – 7:3 (3:0)

Голи: Олег Стирчак-3, Віталій Чорний-2, Євген Куриляк, Дмитро Борко – Роман Богуцький-2, Володимир Кузьма.

«Легіон» - «Мрія Агрохолдинг» – 3:6 (0:3)

Голи: Андрій Кузь, Володимир Федак, Степан Римар – Володимир Іванків-3, Петро Іванків, Петро Фурик, Віталій Міщук.

«Авакс Проф» – «Олімпік-Пролісок» – 7:5 (1:1)

Голи: Олег Коваленко-4, Юрій Фіра-2, Богдан Комар – Олег Головатюк-3, Олег Борисевич, Анатолій Куций.

«Себн» - «Тема-Опілля» – 8:2 (3:1)

Голи: Ігор Шаблій-2, Андрій Янусь-2, Михайло Хлипавка-2, Андрій Рапко, Олег Прокоплюк – Олександр Василенко, Андрій Шверида.

9 тур:

«Авакс Проф» – «Легіон» – 2:1 (1:1)

Голи: Олег Коваленко, Юрій Околіта – Ігор Ташматов.

«Тема-Опілля» – «Тернопільводоканал» – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Шверида – Володимир Кармелюк – Роман Богуцький.

«Сирна Хата+» – «Олімпік-Пролісок» – 6:2 (2:1)

Голи: Олег Стирчан-3, Ігор Чоловський-2, Дмитро Бурко – Анатолій Куций-2.

«Себн» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:3 (1:0)

Голи: Андрій Янусь, Михапйло Хлипавка – Володимир Іванків-2, Віталій Міщук.

8 тур:

«Тернопільводоканал» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:7 (2:3)

Голи: Володимир Кармелюк-2 – Михайло Світлик-2, Володимир Іванків, Петро Фурик, Сергій Овсяний, Тарас Мудрий, Віталій Міщук.

«Себн» - «Легіон» – 7:7 (2:2)

Голи: Віктор Турчин-3, Ігор Шаблій-2, Олег Прокоплюк, Михайло Хлипавка – Микола Дорик-4, Степан Римар-3.

«Тема-Опілля» – «Олімпік-Пролісок» – 6:5 (3:3)

Голи: Андрій Шверида-2, Віктор Дубей, Ігор Музичка, Сергій Мудик, Володимир Фера – Назар Головатюк-2, Анатолій Куций, Михайло Климчук, Олег Головатюк.

«Авакс Проф» – «Сирна Хата+» – 6:1 (2:0)

Голи: Юрій Фіра-2, Іван Аношкін, Дмитро Сіньковський, Віталій Кучер, Ахмед Хассан – Дмитро Синюта.

 

На фото - команда "Себн"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось