Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

АНОНСИ МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ НА 2-4 ЛЮТОГО

1 лютого 2018 р. 11:13

 

2 лютого (п’ятниця). СК «Медуніверситет»

18-00

18-50

19-40

20-30

«Сирна Хата+» - «Тернопільводоканал»

«АваксПроф» - «Олімпік-Пролісок»

«Легіон» - «Мрія Агрохолдинг»

«Себн» - «Тема-Опілля»

 

3 лютого (субота). СК «Політехнік»

 

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

«Поділля» - «ЕкміКолор Динамо»

WINETIME - ФК «Козова»

ФК «Озерна» - БФ «Апостол»

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт»

tdk - ФК «Скалат»

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран»

«Панорама» - «Укроп»

 

14-50

«Гермес 7» – «Кореспондент»

«Меліоратор» – ДЮСШ

«Сателіт-2015» – «Вікнарьов»

«Агро-Дружба» – «Саюз»

 

15-40

 

16-30

 

17-20

 

18-10

«Західхлібзбут» - «Агрон-ОТГ»

 

 

 

4 лютого (неділя). СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

«Сокіл» - «Лісма»

ФК «Конюхи» - Тернопільська міська рада

FC «TERNOPIL CITY» - «Олімп»

«Легіон» - «Молокія»

12-20

13-20

14-20

15-20

БФ «Майбутнє сиріт» - «ДСО»

«Будівельний затишок» - «Ланівці-ОТГ»

«Алюр» - «Віго-Острів»

«Арсенал» - «Вікторія»

16-20

17-10

18-00

18-50

«Артама» - «Стандарт»

«Підручники і посібники» - «Стрипа»

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя»

«Зоря» - ФК «Заруддя»

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось