Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 8 тур

28 січня 2018 р. 09:30

27 січня у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися чотири з семи поєдинків 8-го туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:  

ФК «Козова» ФК «Озерна» – 3:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Володимир Габрук – Андрій Блакита-2.

ФК «Скалат» «Інваспорт» – 9:2 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх-5, Андрій Гладиш-2, Віталій Гладиш, Тарас Ковальчук – Мирослав Танчик-2.

БФ «Апостол» «Вікторія-Дубівці» – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Андрій Хархут, Назар Стасюк, Вадим Мельник.

«Укроп» «tdk» – 5:6 (за команду «Укроп» виступав гравець, який не був внесений у рапорт арбітра. Рішення по цьому матчу прийматиме КДК Федерації футболу Тернопільської області).

 

Решта матчів відбудуться сьогодні, 28 січня (неділя):

«Екмі Колор Динамо» – «Панорама»

WINETIME – Агрокомплекс «Івачів»

«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля»

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після восьмого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

7

7

0

0

42:9

21

2

ФК «Козова»

8

6

0

2

36:26

18

3

ФК «Озерна»

8

5

1

2

23:18

16

4

«Поділля»

7

4

2

1

26:17

14

5

tdk

8

4

2

2

23:31

14

6

ФК «Скалат»

8

4

0

4

31:28

12

7

«Укроп»

8

4

0

4

28:33

12

8

WINETIME

7

3

2

2

19:15

11

9

БФ «Апостол»

8

2

2

4

19:24

8

10

«Екмі Колор Динамо»

7

2

1

4

24:27

7

11

«Інваспорт»

8

2

1

5

27:43

7

12

Агрокомплекс «Івачів»

7

1

3

3

20:27

6

13

«Панорама»

7

1

0

6

20:32

3

14

«Вікторія»

8

1

0

7

18:38

3

 

Кращі бомбардири

  1. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 13
  2. Роман Жига («Поділля») – 12
  3. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 11
  4. Віктор Вацяк (WINETIME) – 11
  5. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  6. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  7. Руслан Турчин («Панорама») – 9
  8. Іван Кілик (ФК «Інваспорт») – 9
  9. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 9

 

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Сьомий тур:

«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» – ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» – «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» – ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

***

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

 

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось